Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Barlinek 2014
Zakończyły się Dni Młodych w Barlinku

Zakończyły się Archidiecezjalne Dni Młodych, które przeżywaliśmy pod hasłem "Błogosławieni uboczy w duchu", w dniach 1-3 maja 2014 r. w Barlinku. Na tegoroczne spotkanie zarejestrowało się w systemie internetowym 1618 uczestników zgłoszonych przez 89 opiekunów z różnych parafii i wspólnot naszej Archidiecezji oraz młodzież z Bambergu, Berlina i Kassel. Dziękujemy serdecznie za Waszą obecność i do zobaczenia za rok - ponownie w Barlinku! :)

Więcej…

 
Fotogalerie z Dni Młodych Barlinek 2014

Fotorelacje z Archidiecezjalnych Dni Młodych, które odbyły się w dniach 1-3 maja br. w Barlinku zostały opublikowane łącznie w 863 zdjęciach w 20 galeriach. Pełną listę linków do fotogalerii relacjonujących spotkanie w Barlinku można znaleźć w tym artykule. Zdjęcia zostały wykonane przez Arkadiusza Lewickiego, Macieja Patulskiego i Przemysława Kaczmarka.

Więcej…

 
Program o Dniach Młodych w TVP Szczecin

W niedzielę, 18 maja br., o godz. 19.00 został wyemitowany przez regionalną TVP Szczecin 30-minutowy filmu reportażowey o Archidiecezjalnych Dniach Młodych, które odbyły się w dniach 1-3 maja br. w Barlinku.

Więcej…

 
Konkurs fotograficzny dla uczestników Dni Młodych!

Wszystkich uczestników tegorocznych Archidiecezjalnych Dni Młodych zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Ja i moi rówieśnicy na Dniach Młodych w Barlinku”. Aby wygrać atrakcyjne nagrody wystarczy zrobić zdjęcie podczas trwania spotkania i wysłać je do nas.

Więcej…

 
Video zaproszenia na Dni Młodych Barlinek 2014

Filmy video zapraszające do udziału w spotkaniu w Barlinku oraz film promocyjno-dokumentalny przedstawiający ubiegłoroczne spotkanie w Gryficach i jednocześnie zapraszający na tegoroczne Dni Młodych zostały opublikowane na portalu You Tube i są dostępne pod poniższymi linkami:

Więcej…

 
Program Dni Młodych Barlinek 2014

Znamy już program tegorocznych Dni Młodych w Barlinku! W tym roku na wspólne świętowanie zapraszamy Was w dniach 1-3 maja br. :) Zobacz program Archidiecezjalnych Dni Młodych 2014! Uczestnicy tegorocznych Dni Młodych wezmą udział w 65. warsztatach tematycznych oraz 22. różnych spotkaniach edukacyjno-sportowo-rekreacyjnych z cyklu Barlinek City Tour. Program Dni Młodych zawiera także – jak co roku – spotkania modlitewne, konferencje, świadectwa, spotkania edukacyjne, wydarzenia kulturalne i rozrywkowe oraz inne formy wypoczynku. Nasz wspólny czas ubogacą występy zespołów muzycznych tj.: „Maleo Reggae Rockers”, „Propaganda Dei” i „Full Power Spirit”. Centralnym punktem wszystkich dni będzie Msza Święta pod przewodnictwem biskupów.

Więcej…

 
Lista warsztatów tematycznych - Dni Młodych Barlinek 2014

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalnych Dni Młodych wezmą udział w 65. warsztatach tematycznych m.in. biblijnych, brewiarzowych, carvingu, decoupage, dziennikarskich, ewangelizacyjnych, fotograficznych, grafitti, hipoterapii, haftu, kulinarnych, liturgicznych, malarskich, medycznych, Nordic Walking, origami, psychologicznych, robienia biżuterii, rzeźbiarskich, strzeleckich, tanecznych, teatru ognia, twórczego pisania, wędkarskich i wokalnych. Warsztaty prowadzone będą przez animatorów kultury, wolontariuszy oraz pracowników różnych placówek oświatowych. Zajęcia warsztatowe odbędą się 1 i 2 maja podczas programu Dni Młodych. Każdy uczestnik może wybrać dla siebie tylko jeden z warsztatów. Zobacz pełną listę i pamiętaj: kto pierwszy ten lepszy!

Więcej…

 
Barlinek City Tour

W programie Archidiecezjalnych Dni Młodych w Barlinku znajduje się również część rekreacyjno-sportowo-turystyczna. Podczas City Tour uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje siły podczas pływania kajakami, łodziami wiosłowymi i rowerami wodnymi na Jeziorze Barlineckim, popływać jachtami, żaglówkami i statkami, zwiedzić jednostkę straży pożarnej oraz zobaczyć z bliska pracę policjantów w miejscowej komendzie policji, a także skorzystać z wielu innych, ciekawych zajęć zaproponowanych przez organizatorów. Do wyboru będą aż 22 różne spotkania!

Więcej…

 
Dni Młodych na Facebook`u

Zapraszamy na oficjalny profil Archidiecezjalnych Dni Młodych na portalu społecznościowym Facebook. Profil wydarzenia można znaleźć pod adresem: www.facebook.com/pages/Archidiecezjalne-Dni-M%C5%82odych/272260382907919 oraz w wyszukiwarce serwisu wpisując hasło „Archidiecezjalne Dni Młodych”.

Więcej…

 
Film full HD z Dni Młodych Gryfice 2013

Do Archidiecezjalnych Dni Młodych, które w tym roku odbędą się w Barlinku w dniach od 1 do 3 maja br. pozostały tylko 46 dni. Zapisy internetowe na Portalu Młodych Ichtis rozpoczną się 15 marca br. i będą trwały do 25 kwietnia br. Tymczasem opublikowaliśmy właśnie film DVD, przedstawiający ubiegłoroczne spotkanie w Gryficach. Ten wyjątkowy film w jakości Full HD jest już dostępny w Internecie na portalu YouTube pod adresem: www.youtube.com/watch?v=fEUDJXqe33c. Koniecznie obejrzyj i podaj dalej!

Więcej…

 
Informacje o transporcie na Dni Młodych - „PKS Gryfice”

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zamówienia przewozu dla młodzieży na Dni Młodych w „PKS Gryfice”. Współpraca z „PKS-em Gryfice” powoduje, że dla mniej licznych grup nie trzeba zamawiać całego autokaru, tylko potrzebną ilość miejsc. Orientacyjne trasy podane są poniżej. Zawierają one przewidywane miejscowości, ale istnieje możliwość zamówienia miejsc w autokarze również z innych miejscowości, których nie wymieniono poniżej.

Więcej…

 
Archidiecezjalne Dni Młodych – Barlinek – 1-3 maja 2014

Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej, Miasto i Gmina Barlinek oraz Starostwo Powiatowe w Myśliborzu organizują Archidiecezjalne Dni Młodych, które odbędą się w dniach 1-3 maja br. w Barlinku. Spotkanie będzie częścią obchodów XXIX Światowego Dnia Młodzieży. Organizatorzy przewidują, że – podobnie jak w latach ubiegłych – weźmie w nich udział ponad 1500 studentów i młodzieży z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz goście z Niemiec (z Berlina i Bambergu).

Więcej…

 
Orędzie Ojca Świętego na XXIX Światowy Dzień Młodzieży

Franciszek do młodych: bądźcie wolni wobec rzeczy. Do zrozumienia, co znaczy "ubodzy w duchu", dążenia do wolności od rzeczy i uczenia się od ubogich zachęca Ojciec Święty młodych w swoim pierwszym orędziu na XXIX Światowy Dzień Młodzieży. Będzie on obchodzony w tym roku w poszczególnych diecezjach w Niedzielę Palmową, 13 kwietnia.

Więcej…

 

1  


liczba odsłon: 21390 | dodano: 2014-03-04 11:42:01

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook