Dziś: środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rok Wiary
Audio Bóg na październik

Publikujemy październikowe, 2-minutowe zamyślenia dla młodzieży na każdy dzień Roku Wiary. Audio refleksje są przygotowywane przez Krajowe Duszpasterstwo Młodzieży. Zapraszamy do posłuchania tych 2-minutowych nagrań na najbliższy miesiąc. Tematem przewodnim młodzieżowych rozważań w Roku Wiary jest "Droga wiary".

Więcej…

 
Audio Bóg na wrzesień

Publikujemy wrześniowe, 2-minutowe zamyślenia dla młodzieży na każdy dzień Roku Wiary. Audio refleksje są przygotowywane przez Krajowe Duszpasterstwo Młodzieży. Zapraszamy do posłuchania tych 2-minutowych nagrań na najbliższy miesiąc. Tematem przewodnim młodzieżowych rozważań w Roku Wiary jest "Droga wiary".

Więcej…

 
Audio Bóg na sierpień

Publikujemy sierpniowe, 2-minutowe zamyślenia dla młodzieży na każdy dzień Roku Wiary. Audio refleksje są przygotowywane przez Krajowe Duszpasterstwo Młodzieży. Zapraszamy do posłuchania tych 2-minutowych nagrań na najbliższy miesiąc. Tematem przewodnim młodzieżowych rozważań w Roku Wiary jest "Droga wiary". 

Więcej…

 
Audio Bóg na lipiec

Publikujemy lipcowe, 2-minutowe zamyślenia dla młodzieży na każdy dzień Roku Wiary. Audio refleksje są przygotowywane przez Krajowe Duszpasterstwo Młodzieży. Zapraszamy do posłuchania tych 2-minutowych nagrań na najbliższy miesiąc. Tematem przewodnim młodzieżowych rozważań w Roku Wiary jest "Droga wiary".

Więcej…

 
Audio Bóg na czerwiec

Publikujemy czerwcowe, 2-minutowe zamyślenia dla młodzieży na każdy dzień Roku Wiary. Audio refleksje są przygotowywane przez Krajowe Duszpasterstwo Młodzieży. Zapraszamy do posłuchania tych 2-minutowych nagrań na najbliższy miesiąc. Tematem przewodnim młodzieżowych rozważań w Roku Wiary jest "Droga wiary".

Więcej…

 
Audio Bóg na maj

Publikujemy majowe, 2-minutowe zamyślenia dla młodzieży na każdy dzień Roku Wiary. Audio refleksje są przygotowywane przez Krajowe Duszpasterstwo Młodzieży. Zapraszamy do posłuchania tych 2-minutowych nagrań na najbliższy miesiąc. Tematem przewodnim młodzieżowych rozważań w Roku Wiary jest "Droga wiary".

Więcej…

 
Katechezy w szczecińskiej katedrze

Archidiecezjalny Ośrodek Katechumenalny oraz parafia kateralna pw. św. Jakuba w Szczecinie zapraszają na katechezy, które są propozycją systematycznej refleksji nad doktryną wiary katolickiej. Otwarte, cotygodniowe spotkania opierają się przede wszystkim na pogłębianiu znajomości Katechizmu Kościoła Katolickiego.

Więcej…

 
YouCat on Facebook

11 października zaczynamy Rok Wiary. Benedykt XVI zaprasza także młodych do pogłębiania wiary z pomocą Katechizmu Kościoła Katolickiego. Zatem... Dlaczego by nie robić tego wspólnie na Facebooku?! Zapraszamy wszystkich w wieku od 13 do 101 lat do uczestnictwa w inicjatywie 'YouCat on Facebook". Wydarzenie to będzie trwało od 11 października 2012 r. i będzie miało swój finał 24 listopada 2013 r.

Więcej…

 
Modlitwa za polską młodzież w Roku Wiary

Każdy 16. dzień miesiąca będzie dniem modlitwy za ŚDM w Brazylii i polską młodzież w Roku Wiary. "Strefa Modlitwy" wystartuje 16 października  br. Zachęcamy do organizowania w tym dniu adoracji Najświętszego Sakramentu dla młodych, specjalnych spotkań,(czuwań) modlitewno-formacyjnych, odmawiania indywidualnie lub wspólnotowo oficjalnej modlitwy itp.

Więcej…

 
Duszpasterstwo Młodzieży w Polsce

„Wiem, komu uwierzyłem” - pod takim zawołaniem ośrodki duszpasterstwa młodzieży w Polsce rozpoczynają przeżywanie Roku Wiary. Na każdy z 13 miesięcy zostały przygotowane materiały formacyjne do spotkań.

Więcej…

 
Hymn i logo Roku Wiary

Hymn oraz logo to ważne pomoce w przeżywaniu szczególnego czasu Roku Wiary. Hymn wyraża w słowach i w melodii modlitwę Kościoła, a logo wskazuje na istotne akcenty tematyczne, które należy wyróżnić w Roku Wiary.

Więcej…

 
Kalendarz obchodów Roku Wiary 2012/2013

Watykański dziennik „L’Osservatore Romano” opublikował kalendarz obchodów Roku Wiary. Rozpocznie się on 11 października br., a zakończy 24 listopada 2013 r. Obok wydarzeń, w których weźmie udział papież Benedykt XVI, znajdują się w nim spotkania, kongresy i inne inicjatywy pogłębiające tematykę religijną i kulturalną, związaną z obchodami.

Więcej…

 
Audio Bóg na kwiecień

Publikujemy kwietniowe, 2-minutowe zamyślenia dla młodzieży na każdy dzień Roku Wiary. Audio refleksje są przygotowywane przez Krajowe Duszpasterstwo Młodzieży. Zapraszamy do posłuchania tych 2-minutowych nagrań na najbliższy miesiąc. Tematem przewodnim młodzieżowych rozważań w Roku Wiary jest "Droga wiary".

Więcej…

 
Audio Bóg na marzec

Publikujemy marcowe, 2-minutowe zamyślenia dla młodzieży na każdy dzień Roku Wiary. Audio refleksje są przygotowywane przez Krajowe Duszpasterstwo Młodzieży. Zapraszamy do posłuchania tych 2-minutowych nagrań na najbliższy miesiąc. Tematem przewodnim młodzieżowych rozważań w Roku Wiary jest "Droga wiary".

Więcej…

 
Audio Bóg na luty

Publikujemy lutowe, 2-minutowe zamyślenia dla młodzieży na każdy dzień Roku Wiary. Audio refleksje są przygotowywane przez Krajowe Duszpasterstwo Młodzieży. Zapraszamy do posłuchania tych 2-minutowych nagrań na najbliższy miesiąc. W lutym tematem przewodnim miesiąca jest - "Droga wiary".

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 16712 | dodano: 2012-10-07 14:34:24

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook