Dziś: środa, 26 stycznia 2022
Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Koncert TAKE 6

Ich muzykę określa się jako "chrześcijański pop-soul-jazz". Jednak nawiązywanie do chrześcijańskiej tradycji nie przeszkadza sekstetowi w zdobywaniu list przebojów, a piosenki z albumu "Brothers" stały się bardzo szybko dyskotekowymi hitami.

Więcej…

 
Klerycy nawracają trudną młodzież w rytmie hip-hopu

Klerycy z Salezjańskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi na początku listopada wydadzą kolejną płytę, która ma pomagać w resocjalizacji trudnej młodzieży. „Osiem błogosławieństw” jest kontynuacją przebojowego pomysłu kleryków, jakim było nagranie dekalogu w wersji hip-hop.

Więcej…

 
Niebawem ukaże się płyta irlandzkich księży śpiewających jako grupa

Ich debiutancka płyta ukaże się dopiero 14 listopada, a już trafili na łamy L'Osservatore Romano. Watykański dziennik pisze w dzisiejszym numerze o grupie „The Priests” (Księża), złożonym z prawdziwych irlandzkich księży. W artykule przypomina się, że znana międzynarodowa wytwórnia płytowa poszukiwała wykonawcy muzyki sakralnej, „o ile to możliwe księdza”.

Więcej…

 
Koncert organowo - wokalny Cecyliada

W dniu Świętej Cecylii - patronki muzyki kościelnej zapraszamy na koncert organowy Cecyliada

Więcej…

 
P. Domingo przedstawił płytę z pieśniami do słów Jana Pawła II

Słynny hiszpański tenor Plácido Domingo zaprezentował 28 listopada w Biurze Prasowym Stolicy Apostolskiej swoją najnowszą płytę, zatytułowaną „Amore infinito” (Nieskończona miłość). Zawiera ona dwanaście pieśni do słów Karola Wojtyły, do których muzykę napisali m.in. syn artysty – Placido junior oraz Antonio Galbiati, Jorge Calandrelli, Maurizio Fabrizio, Fio Zanotti, Stefano Tomaselli, Guido Morra i Caballà.

Więcej…

 
TGD

Najnowsze, dwupłytowe wydanie CD + DVD utworów TGD (Trzecia Godzina Dnia). Na płycie występują solowo m.in.: Mate.O, Natalia Niemen, Basia Włodarska, Olga Szomańska-Radwan.

Więcej…

 
Teledysk Full Power Spirit

Początek nowego roku przynosi dobre wiadomości. Mamy przyjemność zaprosić do obejrzenia nowego teledysku zespołu Ful Power Spirit.

Więcej…

 
Nowa płyta zespołu Filadelfia

Zespół Filadelfia to grupa ludzi, których łączą pasje, jakimi są Bóg i muzyka. Największym pragnieniem zespołu jest uwielbienie Jedynego Boga oraz przekazywanie Jego bezgranicznej miłości za pomocą słów i dźwięków.

Więcej…

 
"Ty mi ukażesz ścieżkę życia" - nowa, akustyczna płyta grupy Porozumienie

Z mocnymi opóźnieniami, ale jeszcze w Wielki Post. Z wielką radością, ale również z powagą i zadumą... Przedstawiamy...

Więcej…

 
for VIP nagrywa płytę!

Zespół for VIP rozpoczyna pracę nad swoją debiutancka płytą. Nagranie będą realizowane w Wiśle w Studio DR.  Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej. Szczegóły wkrótce.

 
Pro life - nowa płyta Julii i Grzegorza Kopali

W czwartek trafi do sklepów nowy album Julii i Grzegorza Kopali. Wśród dwunastu utworów znalazły się m.in. Pieśń Jezusa, a także San Damiano i Glorify the Lord, które są owocem współpracy małżeństwa z Salem Solo. Wykonawcy jasno opowiadają się po stronie życia, zwłaszcza w utworach Ja pragnę żyć oraz Bóg Cię pragnął – to właśnie one decydują o przekazie całej płyty.

Więcej…

 
Okno Papieskie

W 30 rocznicę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski Centrum Myśli Jana Pawła II wraz z Wydawnictwem Rhetos prezentuje dwupłytowy album „Okno Papieskie. Franciszkańska 3” czyli kronikę spotkań Jana Pawła II z młodzieżą w oknie rezydencji arcybiskupów krakowskich w latach 1979-2002.

Więcej…

 
Złoty przebój

Piosenka Ja pragnę żyć Julii i Grzegorza Kopali z ich najnowszej płyty Pro life, która ukazała się nakładem wydawnictwa Święty Wojciech, zajmuje pierwsze miejsce na liście przebojów muzyki chrześcijańskiej Muzyczne Dary.

Więcej…

 
Testimonium

Zespół muzyczny "TESTIMONIUM" to inicjatywa Katolików świeckich archidiecezji katowickiej. "(...) Idźcie na cały Świat i głoście Ewangelię - powiedział Pan Jezus. Chcemy mieć swój udział w głoszeniu Jego Słowa rozwijając otrzymane talenty i wykorzystując najnowocześniejsze środki artystyczne i techniczne. Działalność w zespole mobilizuje nas do osobistej przemiany życia w świetle Ewangelii. To jest nasz cel i służba w Kościele.

Więcej…

 
Uwaga nowość - ”ON jest”

Już na początku października ukaże się autorska płyta zespołu METANOIA p. JP2, pt. "On jest".

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 40141 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook