Dziś: środa, 8 grudnia 2021
Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Mate.O od początku

Prawie sześć lat trzeba było czekać na reedycję pierwszych nagrań Mateusza Mate.O Otremby. Właśnie na rynek wróciły dwa pierwsze tytułu z repertuaru tego nietuzinkowego artysty, co na pewno ucieszy nie tylko fanów Mateusza.

Więcej…

 
Drugi singiel FPS!

"Jestem" kolejną piosenką promują płytę w audio i video. Premiera nowego singla i teledysku odbyła się 1 października 2011 r. Zdjęcia do klipu były kręcone w rodzinnym mieście zespołu – w Białej Podlaskiej we wrześniu 2011 r. Nad całością czuwał Paweł Łukomski ze Studio 35.

Więcej…

 
Lednicowe jazzowanie

W sobotę 8 października w ośrodku im. Jana Pawła II na Polach Lednickich odbędzie się przepiękny wieczór z muzyką jazzową pt. Lednicowe jazzowanie im. Andrzeja Hołowatego OP.

Więcej…

 
Ruszyła lista przebojów dla debiutantów

W niedzielę 18 września o godz. 18:15 w stacjach radiowych RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz ruszała „Lista z mocą!" – lista przebojów muzyki chrześcijańskiej. Podtytuł listy brzmi „Debiuty i nie tylko!" Lista ma na celu promocję zespołów i solistów debiutujących na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce a także wspieranie artystów już działających.

Więcej…

 
„Alijah" – nowy projekt muzyki chrześcijańskiej

„Alijah" tak nazywa się nowy projekt muzyczny – zainicjowany przez troje muzyków z Bielska-Białej i ich przyjaciół – który 8 września zadebiutował na rynku wydawniczym. Ukazująca się dziś płyta „W Jego Sercu" zawiera 10 starotestamentowych psalmów i dwa hymny z Nowego Testamentu w nowoczesnych aranżacjach stylistyki muzyki chrześcijańskiej.

Więcej…

 
Demo nowej płyty s. Anny Bałchan

S. Anna Bałcahn SMI z Przyjaciółmi nagrała płytę zatytułowaną "Panie naucz mnie", do zapoznania z którą serdecznie zachęcamy. Płyta ukaże się we wrześniu, a jej próbkę prezentujemy już teraz.

Więcej…

 
Promo-mix płyty "10 lat w 80 min"

Debiutancka płyta Full Power Spirit pt. "10 lat w 80 minut" do dobry bit, dobry przekaz i znakomici goście. Te trzy określenia będziecie mogli zweryfikować dopiero po przesłuchaniu płyty. By to uwiarygodnić przedstawiamy Wam promo-mix płyty, której premiera pod patronatem Portalu Młodych ICHTIS.info odbędzie się 27 sierpnia w Lublinie podczas wielkiego urodzinowego koncertu zespołu.

Więcej…

 
Nowy dzień Porozumienia

Najnowszy teledysk zespołu Porozumienie – "Nowy dzień" już na YouTube! Od dziś można oglądać drugi w karierze, oficjalny i profesjonalny klip pt. "Nowy dzień".

Więcej…

 
Rzeka Dzieciństwa

Najnowszy album Maleo Reggae Rockers „Rzeka Dzieciństwa" jest wydarzeniem niespotykanym i zupełnie wyjątkowym na rodzimym rynku muzycznym – oto zespól nagrał materiał, na który składają się jego autorskie wersje piosenek największych polskich muzycznych mistrzów wszechczasów –Niemena, Grechuty, Nalepy, Krajewskiego i innych.

Więcej…

 
Pieśń o ziemi

Serdecznie zapraszamy członków wspólnot, stowarzyszeń i ruchów kościelnych Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej do udziału w tradycyjnym już dla Szczecina koncercie plenerowym Opery na Zamku dedykowanym "Tym, którzy nie powrócili z morza...". 10 czerwca 2011 Cmentarz Centralny w Szczecinie, godz. 22.00.  Serdecznie zapraszamy!

Więcej…

 
"Oczekiwanie" już w sprzedaży

Debiutancka płyta zespołu for VIP "Oczekiwanie" już w sprzedaży! Płyta wydana w maju 2011 przez Wydawnictwo DR do nabycia m.in. w sklepie www.ccm.pl. Zapraszamy do zapoznania się z płytą:

Więcej…

 
Cztery pory roku

Ogród dendroligiczny w Przelewicach (woj. zachodnio - pomorskie) zaprasza na cykl koncertów pt "Cztery pory roku". Poniżej prezentujemy repertuar na rok 2011. Koncerty odbywają się od maja aż do października.

Więcej…

 
Caput Mundi - nowa płyta zespołu Malchus

18 marca w studiu Chinook w Dębicy, zespół Malchus rozpoczął nagrywanie najnowszej płyty, zatytułowanej „Caput mundi”. Prace nad płytą odbywały się pod czujnym okiem i uchem Krzysztofa Godyckiego.  Malchus to zespół grający chrześcijańską muzykę metalową, często określaną jako melodyjny progresywny metal. Poniższy film video stanowi prezentację nowego materiału zespołu.

Więcej…

 
N zwiastuN

Zwiastun nowej płyty Gospel Rain "N"! W nagraniu wzięli udział: Gospel Rain, Patrycja Gola, Olga Szomańska, Adam Krylik, Full Power Spirit oraz Ola Tarczyńska-Reszka. Płyta dostępna w sprzedaży już od 3 kwietnia. Szczegóły na stronie www.gospelrain.pl

Więcej…

 
Zobaczyć więcej

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania następnego utworu z płyty "Oczekiwanie" zespołu for VIP - "Zobaczyć więcej".

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 39645 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook