Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Za Duchem - Zestaw zespołów i MP3

Strona z bazą zespołów grających muzykę chrześcijańską. Będzie się ona bez przerwy rozrastać aż przestaniecie nadążać nad ściąganiem i słuchaniem poszczególnych kawałków. :)        

Więcej…

 
Warsztaty Gospel

Warsztaty Gospel są chrześcijańskim wydarzeniem muzycznym. W jednym miejscu i o jednym czasie zbiera się kilkaset osób, które chcą miło spędzić czas. Podczas zajęć warsztatowicze uczą się piosenek gospel w układzie trzy lub czterogłosowym. Całemu wydarzeniu zawsze towarzyszą zarówno chwile refleksji związane z istotną dla chrześcijan treścią pieśni, jaki i wspaniała radosna atmosfera.    

Więcej…

 
Gospel Joy

Koncerty Gospel Joy skupiają coraz szersze grono ludzi. Obojętnie czy odbywają się one w kościołach, domach kultury, szpitalach, czy w wielkich salach widowiskowych.      

Więcej…

 
Pustki - Do Mi No

Pustki - Do Mi No Mała recenzja małego fenomenu... Jednak po kolei. Początek. Nie wiem czy większej rzeszy osób, rodzimych melomanów, obiła się o uszy nazwa zespołu jakim są "Pustki". Ja osobiście, przez przypadek natknąłem się na ich płytę, tą którą dzisiaj postaram się w jakiś specyficzny sposób i bardzo krótki zrecenzować.

Więcej…

 
Sigur Rós - Takk...

Dawno, dawno temu, a mianowicie w 1994 roku narodził się w Islandii zespół o dźwięcznej nazwie Sigur Rós, co w wolnym tłumaczeniu znaczy "róża zwycięstwa". Grupa, jeżeli chodzi o styl muzyczny, reprezentuje takie "niewiadomo co" (a dokładnie pop z własnym wkładem wyobraźni). Poprzez cichy i spokojny klimat potrafi krzyczeć nam prosto do ucha.

Więcej…

 
Jacek Pulikowski

Ukazała się najnowsza płyta z cyklu: „Duchowość Kobiety i Mężczyzny” – zapis wykładu p. Jacka Pulikowskiego – zatytułowana Pragnij a nie pożądaj. O miłości i seksualności raz jeszcze.

Więcej…

 
for VIP (for Very Important Person)

Każdy człowiek ma jakieś priorytety i hierarchię VIPów w swoim życiu,  często są to gwiazdy muzyki, kina może jakiejś ideologii, czy wyznawanych poglądów politycznych bogowie tego świata. Nasz zespół chcąc wyrazić wdzięczność Jezusowi za otwarte drzwi do NIEBA i talenty które nam powierzył zdecydował się tworzyć dla Niego, naszego  VIPa.

Więcej…

 
Full Power Spirit

Zespół Full Power Spirit (www.fps.kdm.pl) istnieje od 2001 roku. W ciągu 6 lat swojej działalności stal się jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny CCM. Cechuje go olbrzymia energia towarzysząca występom na żywo oraz bardzo dobry kontakt z publicznością. Tworzą go Miru, Picia i Dzyrooo, a na co dzień wspomagają: 4 osobowy zespół instrumentalistów, Warszawski Dj Grubaz (należący do czołówki Polskich Dj`i grających czarną muzykę), Olga Szomańska-Radwan oraz członkowie ekipy break-dance – SPASIBA BREAKERS. Całość uzupełnia bit-boxer PRYK. W sumie koncertowy skład FPS liczy 12 osób.

Więcej…

 
Koncert KSCCH

Zapraszamy na dziękczynny koncert pt. „SPEAK TO ME, MY FATHER..” młodzieżowego zespołu „KSCCH” - „W Rytmie Serca”. Koncert odbędzie się dnia 09.03.2008r. o godzinie 16.30 na auli przy ul. Mariackiej 6/8

Więcej…

 
NEW LIFE’m w Gościu Niedzielnym

„Z ciemności do światła” to tytuł płyty znakomitej grupy NEW LIFE’m. Płyta została dołączona do najnowszego wydania „Gościa Niedzielnego”. Materiał „Z ciemności do Światła” został zarejestrowany podczas specjalnego koncertu dla TVP Poznań w kwietniu 2006 roku. Wielkopostny koncert w kościele franciszkanów zgromadził tłumy.

Więcej…

 
Singiel for VIP

Uwaga uwaga można już nabyć singel zespołu for VIP singel zapowiada płytę nie'łatwa droga. Na płytce znajdują się 3 utwory. Singel można kupić na koncertach for VIP oraz zamówić poprzez stronę zespołu.

Więcej…

 
Arci

Jeżeli czekałeś, szukałeś i pytałeś i twoja cierpliwość powoli zaczyna się kończyć to mam dla ciebie dobrą wiadomość.Już w kwietniu tego roku ukaże się w sklepach długo wyczekiwany, pierwszy oficjalny krążek ARCIEGO. „Ratuj swoją duszę”, bo taki tytuł nosi nowa płyta, to totalnie wybuchowa mieszanka rapu z klimatycznymi reggae’owymi motywami zaprawiana orientalnym brzmieniem.

Więcej…

 
Gospel Heart Rhythm

Jeżeli lubisz śpiewać, masz czas i ochotę to znaczy, że to miejsce dla Ciebie! zapraszamy do naszego zespołu! „Gospel Heart Rhythm” robi nabór do chóru! Zapraszamy przede wszystkim młodzież licealną i gimnazjalną!

Więcej…

 
Watykan: światowa premiera musicalu o Matce Bożej

Musical o Matce Bożej, zatytułowany „Maria z Nazaretu. Historia, która trwa”, którego prapremiera odbyła się we wtorek w Watykanie, spodobał się kardynałowi sekretarzowi stanu Tarcisio Bertone. „Widowisko bardzo mi się podobało. Wykonanie muzyki doskonałe, co podkreślała świetna akustyka Auli Pawła VI” - powiedział agencji ANSA najbliższy współpracownik Benedykta XVI, który udzielił przedsięwzięciu swego patronatu.

Więcej…

 
Dla Ciebie i dla mnie

Każda piosenka ma inny klimat lecz spajają je teksty. Na płycie Dla Ciebie i dla mnie słuchacze znajdą całą paletę muzycznych barw, od rytmów afrykańsko-latynowskich po niemalże rockowe brzmienie. Wszystko to jednak razem tworzy jedną całość i rozpoznawalny styl. Zobacz teledysk.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 49131 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook