Dziś: środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Zaufam Ci – najnowszy singiel Angeliki Jędrzejowskiej

Prezentujemy Wam najnowszy singiel Angeliki Jędrzejowskiej pt. „Zaufam Ci”, będący kolejną zapowiedzią jej projektu płytowego! 

Więcej…

 
Antyaborcyjny teledysk muzyczny "Mamo"

Teledysk do antyaborcyjnej piosenki pod tytułem „Mamo” - utwór jest skierowany do kobiet, które z jakichkolwiek powodów rozważają lub będą rozważać dokonanie aborcji. Piosenka pt. „Mamo” została napisana w formie rozmowy poczętego dziecka z matką - zawiera ważne przesłanie o wartości i pięknie życia oraz o dramatycznych skutkach aborcji dla kobiety, która jej dokonuje. Jednocześnie muzyczna forma utworu, czyli rap, pozwala mieć nadzieję, że trafi on do młodych ludzi, a tym samym zawarte w nim przesłanie również do nich dotrze. 

Więcej…

 
Ty dajesz WOLNOŚĆ! - nowy klip od Michała Króla

Niedawno światło dzienne ujrzał klip do utworu Michała Króla. “WOLNOŚĆ” to radosny, energiczny kawałek, który porywa w pełne roztańczenia uwielbienie.

Więcej…

 
Hip-hopowa profilaktyka w setkach szkół - wywiad z prowadzącymi

"Nie zmarnuj swojego życia” to najpopularniejszy hip-hopowy projekt profilaktyczny w kraju. Dwaj raperzy w ciągu sześciu lat odwiedzili ponad 400 000 uczniów w szkołach i ośrodkach. Jakie mają przemyślenia dotyczące polskiej młodzieży? Zapraszamy do krótkiego wywiadu z Łukaszem Bęsiem i Jonatanem Blankiem. 

Więcej…

 
Śpiewające zakonnice nagrały drugą płytę!

Wspólnota Sióstr Uczennic Krzyża ze Szczecina nagrała płytę pt. „Dziękujemy Ci Jezu”. To drugi krążek zakonnic. Pierwszy album „Nie wypowie… Twej Miłości” z 2013 r. rozszedł się w 10 tys. egzemplarzy, nie tylko w kraju, ale i zagranicą.

Więcej…

 
Mate.O/TU - Wszystko poddane jest

"Wszystko poddane jest" to drugi singiel promujący nowy album Mate.O/TU "Król wszechświatów". Wideoklip powstał z połączenia wersji studyjnej, oraz koncertowej piosenki, która stała się już jedną z najbardziej rozpoznawanych i najchętniej śpiewanych przez publiczność piosenek nagranych na ostatniej płycie. Zdjęcia do teledysku powstały z perspektywy lotu ptaka i pokazują Polskę w jej pięknie od Tatr po Bałtyk.

Więcej…

 
Audiobook "Różaniec ratunkiem dla świata"

W przedsprzedaży pojawił się audiobook pt. „Różaniec ratunkiem dla świata” – rozważania różańcowe ks. Dominika Chmielewskiego SDB.

Więcej…

 
Rymcerze i amerykański zespół P.O.D. w klipie "Więcej Miłości"

Efekt współpracy polskich raperów i legendy gatunku nu metal jest już w sieci. Autorzy hitów "Alive" i "Youth of the nation" pojawili się gościnnie w utworze "Więcej miłości". Piosenka z udziałem P.O.D. promuje nadchodzący album Rymcerzy pt. "Nie zmarnuj swojego życia", który ukaże się 17 listopada. Zdjęcia do klipu zrealizowano w Nowym Jorku i w Warszawie.

Więcej…

 
Sonny z zespołu P.O.D. pierwszym ambasadorem projektu "Nie zmarnuj swojego życia"

Pierwszą twarzą promującą międzynarodowy projekt profilaktyczny Rymcerzy został Sonny - wokalista P.O.D. Od 2013 raperzy dotarli do 260 000 uczniów na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych. Kolejnych ambasadorów poznamy w najbliższych dniach.

Więcej…

 
Amerykański zespół P.O.D. na albumie Rymcerzy

Zgodnie z zapowiedzią Rymcerze ujawnili kim jest zagraniczna gwiazda, którą usłyszymy na ich albumie „Nie zmarnuj swojego życia”. W utworze „Więcej miłości” pojawi się zespół „P.O.D.”. Autorzy hitów „Alive”, „Youth of the nation” mają na swoim koncie ponad 12 milionów sprzedanych płyt. 30 października do sieci trafi teledysk, który Rymcerze zrealizowali w Nowym Jorku i Warszawie.

Więcej…

 
Arkadio i Litza rzucają w PRZEpaść!

Mocny obraz do mocnego utworu to najkrótszy opis nowego teledysku Arkadio – „PRZEpaść”. Rockowy charakter utworu podkreślił swoim udziałem frontman zespołu Luxtorpeda - Litza. Premiera to pierwsza zapowiedź albumu „NaCZYNIE”, który ukaże się nakładem nowej wytwórni RTCK Muzyka. 

Więcej…

 
Youtuberzy walczą z Lazy Monsterem – nowy teledysk Rymcerzy

Lazy Monster to postać nieznana z imienia, mimo że każdy z nas spotyka się z nim codziennie. Zdaniem Bęsia, DjYonasa (Rymcerzy) i rapera Zeusa, to on jest przyczyną lenistwa wśród młodzieży. W najnowszym teledysku widzimy jak monstrum atakuje znanych youtuberów: Ravora, Cyber Mariana oraz ekipę MaturaToBzdura.

Więcej…

 
TU – Totalne Uwielbienie

Ukazał się najnowszy teledysk Mateusza Mate.O Otremby do piosenki pt. „Chrystus panuje”. To pierwszy singiel zapowiadający płytę Mate.O/TU pt. „Król Wszechświatów”, która jest w sprzedaży od 8 czerwca! Inspiracją do napisania tekstu był Psalm 93.

Więcej…

 
Premiera: TGD - Pierwsza gwiazda

Teledysk promujący trasę koncertową "Betlejem w Polsce" jest już gotowy! Kto chce obejrzeć? Grupa TGD powraca ze specjalną, świąteczną piosenką "Pierwsza gwiazda". W nagraniach udział wzięli liczni goście – m.in. Natalia Kukulska, Marika, Kuba Badach, Mietek Szcześniak, Piotr Cugowski i Natalia Niemen. 

Więcej…

 
Siervas – Confía en Dios, czyli o zaufaniu Bogu!

"Siervas" to hiszpański zespół muzyczny składający się z 11. sióstr zakonnych. W tej piosence Siostry śpiewają o zaufaniu Bogu mimo, że czasy współczesne takiej postawie nie sprzyjają. Słowa piosenki są również wezwaniem do tego, aby podnieść swój wzrok, bo jest z nami nasz Pan, który śmierć pokonał przez Zmartwychwstanie.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 48463 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook