Dziś: środa, 8 grudnia 2021
Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Sacrum non profanum 2013

12 sierpnia br. startuje kolejny IX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny „Sacrum non profanum”. W ubiegłym roku została rozpoczęta nowa edycja trzech kolejnych festiwali „Muzyka naszych czasów”. To znakomici, współcześni polscy kompozytorzy rozbrzmiewają nad polskim morzem.

Więcej…

 
Cykl spotkań artystycznych „Świątynia sztuki”

W ramach cyklu spotkań artystycznych „Świątynia Sztuki” 18 sierpnia br. (tj. niedziela) o godz. 18.00 odbędzie się koncert chóru Cantate Deo pod dyrekcją mgr. Pawła Cichosza. Koncert odbędzie się w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła, mieszczącym się przy Placu św. Piotra i Pawła 4 w Szczecinie.

Więcej…

 
Anti Babylon System - Naham

Kolejną swoją płytę wydał chrześcijański zespół grający reggae „Anti Babylon System” z Bielska-Białej. Choć grupa występuje już od ponad 10 lat, to dopiero jej drugi krążek płytowy. Muzycznie płyta jest bardzo urozmaicona. Roots'owe brzmienia ciekawie przenikają się z inspiracjami czerpanymi z muzyki soul, gospel, jazz czy nawet muzyki klasycznej. Do płyty dodane są dwa dub'owe bonusy.

Więcej…

 
Luxtorpeda – Robaki

Drugi krążek po debiutnackim albumie "Luxtorpeda", który odniósł wielki sukces na polskim rynku muzycznym! Przypomnijmy, że za poprzednie wydawnictwo zespół otrzymał 26 Kwietnia 2012 Nagrodę Akademii Fonograficznej - Fryderyk (ex aequo z zespołem Coma) - w kategorii: album roku rock.

Więcej…

 
Arkadio – pasja – inspiracja – działanie

Dzielenie się pasją, inspirowanie do działania, mocny i wartościowy przekaz, który trafia do młodych ludzi to główny cel działalności artystycznej rapera Arkadio.

Więcej…

 
Premiera teledysku Arkadio - Jaram się każdą chwilą

Dziś odbyła się premiera najnowszego teledysku Arkadio - "Jaram się każdą chwilą". Teledysk do utworu promującego akcję społeczną "Rób to, co kochasz" (www.robtocokochasz.pl) pochodzi z płyty "Rób to, co kochasz", której premiera odbyła się 22 maja 2013 r.

Więcej…

 
Teledysk do singla "Weronika"

Oficjalny teledysk do piosenki Weronika magda.leny frączek z albumu „Effatha”. Płyta to 11 barwnych historii o Kobiecie. Każdy utwór ma swój tytuł-imię i nowoczesny, wewnętrzny klimat. „Effatha” (tzn. Otwórz się!) to powiew świeżego tekstu i pięknej muzyki, która otwiera nas na świat Kobiety, współczesnej, niepoprawnej, pozornie zamkniętej, z ogromną nadzieją na Miłość.

Więcej…

 
Premiera teledysku "Effatha"

Singiel „Effatha” zapowiada debiut/kobietę, magda.lenę frączek z albumem „Effatha”. 19 kwietnia odbyła się internetowa premiera teledysku do piosenki tytułowej z płyty „Effatha". Teledysk pojawił się na kanale youtube zespołu. Ta niesamowicie kobieca piosenka ma szansę podbić serca nie tylko płci pięknej. „Piękniejsza wizja świata" czaruje po raz kolejny, tak jak w dniu kobiet, podczas premiery tytułowej piosenki.

Więcej…

 
Jan Bosko – Spacer po linie

20 maja 2013 roku ukazała się płyta zespołu Porozumienie pt. Jan Bosco – Spacer po linie. Krążek zawiera 13 utworów do nagrania których zaproszono gości z różnych obszarów muzycznych m.in. Darka Malejonka (Maleo Reggae Rockers), rapera Arkadio i zespół FPS.

Więcej…

 
Zanim zgaśnie nadzieja

Nowy hip-hopowy Skład - AK 77 Ostatni Rocznik, który po ponad dekadzie znajomości utworzyli Frenchman (mc/dj/producent) i Harfa (mc) wydali pierwszy numer "Zanim zgaśnie nadzieja” z gościnnym udziałem FS Dan.

Więcej…

 
Płyta muzyczna artysty Arkadio

22 maja 2013 r. miała miejsce premiera płyty Arkadio. Płyta jest częścią i owocem akcji "Rób to, co kochasz" (www.robtocokochasz.pl). To już czwarta płyta w dorobku młodego artysty. Teksty mówią o talentach, pasji i trudach na drodze realizacji siebie. Różnorodna muzycznie, przemawia wieloma głosami, dotykając tego, co najbardziej boli w życiu, inspiruje do życia pełnią. 

Więcej…

 
Rób to, co kochasz

Trwa akcja społeczna organizowana przez rapera Arkadio – „Rób to, co kochasz”. CeZik, Kamil Bednarek oraz mistrz Polski judo Aleksander Beta, doradca zawodowy Dominika Staniewicz i Arkadio mówią o tym, jakie kroki trzeba przejść, by żyć pełnią życia. Przekaz merytoryczny Staniewicz wzbogacony emocjonalną opowieścią gwiazd dociera do osób, które stoją na początku swojej zawodowej drogi i podejmują życiowe decyzje.

Więcej…

 
Teledysk do „Tango Francesco” już w internecie

Można już obejrzeć w internecie teledysk do piosenki Siewców Lednicy „Tango Francesco”. Swój debiut miał on na Facebooku. Na Polach Lednickich „Tango Francesco” zaśpiewają i zatańczą na cześć papieża Franciszka uczestnicy tegorocznego spotkania młodych. Pod hasłem „W imię Ojca” odbędzie się ono już 1 czerwca.

Więcej…

 
Porozumienie - Ty Wiesz

Oficjalny teledysk do utworu „Ty Wiesz" - pierwszego singla z nadchodzącej, jubileuszowej płyty zespołu Porozumienie. Utwór i teledysk opowiada o intymnej, głębokiej, ważnej relacji. O relacji codziennej, namacalnej, przeplatającej się z tą duchową.

Więcej…

 
Na serio o powołaniu

Każdy z nas, z osobna powołany został do świętości, niektórzy zaś, poprzez Boże wołanie świętość tą będą realizować w życiu kapłańskim lub zakonnym. Trzeba to jednak odkryć i odważyć się odpowiedzieć na to szczególne wezwanie. Powołanie do życia konsekrowanego jest niezwykłą tajemnicą powołanych serc.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 39652 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook