Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Hosanna Festiwal 2013

Zespoły Porozumienie i Twoje Niebo to gwiazdy tegorocznego 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „HOSANNA FESTIVAL – SIEDLCE 2013”. Mający charakter konkursu festiwal odbędzie się w dniach 30 sierpnia - 1 września w Siedlcach.

Więcej…

 
Ruszyły zapisy na festiwal 7xGospel

„Stand out!” to hasło tegorocznej edycji festiwalu 7xGospel, który odbędzie się w Krakowie w dniach 10-20 października. Ruszyły właśnie zapisy na warsztaty w czasie święta muzyki gospel.

Więcej…

 
Warsztaty Muzyki Niezwykłej

W krakowskim klasztorze ojców dominikanów odbędą się we wrześniu Warsztaty Muzyki Niezwykłej. Zajęcia wokalno-liturgiczne poprowadzą profesjonalni muzycy, kompozytorzy, dyrygenci oraz pasjonaci muzyki liturgicznej. Organizatorem wydarzenia jest Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Więcej…

 
Sacrum non profanum 2013

12 sierpnia br. startuje kolejny IX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny „Sacrum non profanum”. W ubiegłym roku została rozpoczęta nowa edycja trzech kolejnych festiwali „Muzyka naszych czasów”. To znakomici, współcześni polscy kompozytorzy rozbrzmiewają nad polskim morzem.

Więcej…

 
Cykl spotkań artystycznych „Świątynia sztuki”

W ramach cyklu spotkań artystycznych „Świątynia Sztuki” 18 sierpnia br. (tj. niedziela) o godz. 18.00 odbędzie się koncert chóru Cantate Deo pod dyrekcją mgr. Pawła Cichosza. Koncert odbędzie się w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła, mieszczącym się przy Placu św. Piotra i Pawła 4 w Szczecinie.

Więcej…

 
Anti Babylon System - Naham

Kolejną swoją płytę wydał chrześcijański zespół grający reggae „Anti Babylon System” z Bielska-Białej. Choć grupa występuje już od ponad 10 lat, to dopiero jej drugi krążek płytowy. Muzycznie płyta jest bardzo urozmaicona. Roots'owe brzmienia ciekawie przenikają się z inspiracjami czerpanymi z muzyki soul, gospel, jazz czy nawet muzyki klasycznej. Do płyty dodane są dwa dub'owe bonusy.

Więcej…

 
Luxtorpeda – Robaki

Drugi krążek po debiutnackim albumie "Luxtorpeda", który odniósł wielki sukces na polskim rynku muzycznym! Przypomnijmy, że za poprzednie wydawnictwo zespół otrzymał 26 Kwietnia 2012 Nagrodę Akademii Fonograficznej - Fryderyk (ex aequo z zespołem Coma) - w kategorii: album roku rock.

Więcej…

 
Arkadio – pasja – inspiracja – działanie

Dzielenie się pasją, inspirowanie do działania, mocny i wartościowy przekaz, który trafia do młodych ludzi to główny cel działalności artystycznej rapera Arkadio.

Więcej…

 
Premiera teledysku Arkadio - Jaram się każdą chwilą

Dziś odbyła się premiera najnowszego teledysku Arkadio - "Jaram się każdą chwilą". Teledysk do utworu promującego akcję społeczną "Rób to, co kochasz" (www.robtocokochasz.pl) pochodzi z płyty "Rób to, co kochasz", której premiera odbyła się 22 maja 2013 r.

Więcej…

 
Teledysk do singla "Weronika"

Oficjalny teledysk do piosenki Weronika magda.leny frączek z albumu „Effatha”. Płyta to 11 barwnych historii o Kobiecie. Każdy utwór ma swój tytuł-imię i nowoczesny, wewnętrzny klimat. „Effatha” (tzn. Otwórz się!) to powiew świeżego tekstu i pięknej muzyki, która otwiera nas na świat Kobiety, współczesnej, niepoprawnej, pozornie zamkniętej, z ogromną nadzieją na Miłość.

Więcej…

 
Premiera teledysku "Effatha"

Singiel „Effatha” zapowiada debiut/kobietę, magda.lenę frączek z albumem „Effatha”. 19 kwietnia odbyła się internetowa premiera teledysku do piosenki tytułowej z płyty „Effatha". Teledysk pojawił się na kanale youtube zespołu. Ta niesamowicie kobieca piosenka ma szansę podbić serca nie tylko płci pięknej. „Piękniejsza wizja świata" czaruje po raz kolejny, tak jak w dniu kobiet, podczas premiery tytułowej piosenki.

Więcej…

 
Jan Bosko – Spacer po linie

20 maja 2013 roku ukazała się płyta zespołu Porozumienie pt. Jan Bosco – Spacer po linie. Krążek zawiera 13 utworów do nagrania których zaproszono gości z różnych obszarów muzycznych m.in. Darka Malejonka (Maleo Reggae Rockers), rapera Arkadio i zespół FPS.

Więcej…

 
Zanim zgaśnie nadzieja

Nowy hip-hopowy Skład - AK 77 Ostatni Rocznik, który po ponad dekadzie znajomości utworzyli Frenchman (mc/dj/producent) i Harfa (mc) wydali pierwszy numer "Zanim zgaśnie nadzieja” z gościnnym udziałem FS Dan.

Więcej…

 
Płyta muzyczna artysty Arkadio

22 maja 2013 r. miała miejsce premiera płyty Arkadio. Płyta jest częścią i owocem akcji "Rób to, co kochasz" (www.robtocokochasz.pl). To już czwarta płyta w dorobku młodego artysty. Teksty mówią o talentach, pasji i trudach na drodze realizacji siebie. Różnorodna muzycznie, przemawia wieloma głosami, dotykając tego, co najbardziej boli w życiu, inspiruje do życia pełnią. 

Więcej…

 
Rób to, co kochasz

Trwa akcja społeczna organizowana przez rapera Arkadio – „Rób to, co kochasz”. CeZik, Kamil Bednarek oraz mistrz Polski judo Aleksander Beta, doradca zawodowy Dominika Staniewicz i Arkadio mówią o tym, jakie kroki trzeba przejść, by żyć pełnią życia. Przekaz merytoryczny Staniewicz wzbogacony emocjonalną opowieścią gwiazd dociera do osób, które stoją na początku swojej zawodowej drogi i podejmują życiowe decyzje.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 49168 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook