Dziś: środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Zespół "Tylko Ty" - muzycznym Odkryciem Roku 2022

W niedzielne popołudnie, już po raz 8., poznaliśmy Laureata Międzynarodowego Konkursu Muzycznego NON-STOP CCM. Tym razem został nim zespół „Tylko Ty” grający pełną pasji i energii muzykę uwielbieniową.

Więcej…

 
Międzynarodowy Konkurs NON – STOP CCM 2022

Zostań Muzycznym Odkryciem Roku Muzyki CCM - zapraszamy zespoły i solistów. W tym roku po raz ósmy zapraszamy do uczestnictwa w konkursie muzycznym "NON – STOP CCM". Celem konkursu jest wyłonienie zespołu bądź artysty, który zostanie ogłoszony "Muzycznym Odkryciem Roku 2022 – Współczesnej Muzyki Chrześcijan".

Więcej…

 
The Passion of the Christ in Concert - John Debby

Wyjątkowy koncert symfoniczny ilustrowany fragmentami Pasji - Mela Gibsona. Koncert jest propozycją realizacji w okresie marca i kwietnia 2022 roku Oratorium Johna Debneya, które jest rozszerzeniem ścieżki dźwiękowej filmu „Pasja” Mela Gibsona ilustrowane fragmentami filmu (premiera). Blisko 250 artystów na scenie.

Więcej…

 
Kilka słów o... Winoroślach

Są wspólnotą młodzieżową z parafii pw. Świętego Krzyża w Szczecinie. Spotykają się już od kilku lat, co piątek, aby wspólnie grać, śpiewać i się modlić. Organizują wspólne wyjścia do kina, teatru czy na rowery oraz wyjeżdżają razem w góry. Razem tworzą także gazetkę parafialną, którą nazwali "Winorośle". Zaadoptowali tą nazwę dla całej swojej młodzieżowej wspólnoty oraz scholii. Niedawno wydali swoją pierwszą płytę!

Więcej…

 
Arkadio i #NieprzeciętnyŚwięty

Arkadio tuż po wydaniu swojej ostatniej płyty w maju, mając na uwadze czas, w którym ciężko jest koncertować, swoją energię skierował na stworzenie serii nowych utworów o prawdziwie nieprzeciętnych osobach.

Więcej…

 
Nowa piosenka od #zostańwewspólnocie

Laboratorium Wiary jest wspólnotą, którą stanowi młodzież Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Są twórcami oraz koordynatorami akcji #zostańwewspólnocie, którą prowadzą na swoim kanale na Facebook’u. Akcja rozpoczęła się 5 kwietnia i nadal trwa! 

Więcej…

 
S. Janina: gdyby Bóg nosił świeckie imię, to nazywałby się "Przypadek"

Na naszym kanale na YouTubie, ukazał się kolejny video wywiad. Tym razem, mieliśmy okazję porozmawiać z niezwykle barwną postacią. Siostra Janina znana jest przede wszystkim z przeróbki utworu "Despacito", którą śpiewaliśmy na pielgrzymakch. Dzisiaj, siostra zakonna może pochwalić się teledyskami do autorskich utworów, a także debiutancką płytą! 

Więcej…

 
Konkurs Non Stop CCM - rozstrzygnięty!

Jury Międzynarodowego Konkursu Non Stop CCM wyłoniło zespół, który zasłużył na tytuł Muzycznego Odkrycia Roku Współczesnej Muzyki Chrześcijan. To wspaniałe, że pomimo tego wszystkiego co nas otacza, Muzyka Chrześcijan ma się bardzo dobrze. 

Więcej…

 
„Zajmij się mną” - debiutancki album Siostry Janiny

22 maja 2020 r. ukazał się na rynku debiutancki album Siostry Janiny zatytułowany „Zajmij się mną”. Na płycie znajduje się 10 piosenek utrzymanych w stylu modern vintage – połączenie muzyki pop z folkiem, country, country bluesem, soulem i bluegrassem. W warstwie tekstowej, w charakterystyczny dla siebie sposób, poruszane są kwestie egzystencjalne i duchowe. Z jednej strony traktują o ludzkiej, wewnętrznej walce, o marzeniach, lęku, nieakceptacji siebie a z drugiej o odwadze, tęsknocie i miłości. 

Więcej…

 
Nie mów matkom, że siedzą w domu!

Specjalnie z okazji Dnia Matki, Arkadio przygotował klip do utworu "Siedzą w domu" dedykowanego właśnie matkom. W nowym klipie chrześcijańskiego rapera Arkadio – gościnnie - Ewa Novel. 

Więcej…

 
Kasia Moś w emocjonującym klipie Arkadio - "Schować pod skorupę"

Dziś premiera najnowszego singla Arkadio - "Schować pod skorupę" - z gościnnym udziałem Kasi Moś, poprzedzającego nadchodzącą płytę rapera pt. "Gdy nie widzi nikt".

Więcej…

 
Siostra Janina w akcji #zostanwdomu

W ramach internetowej akcji #zostanwdomu Siostra Janina przygotowała akustyczną wersję utworu „Zajmij się mną”. Okres Świąt Wielkanocnych to czas wyciszenia i oczekiwania (Wielka Sobota), a następnie święto zwycięstwa Chrystusa nad grzechem i śmiercią. W dobie koronawirusa, pozostańmy w domach i ten czas przeżywajmy duchowo.  

Więcej…

 
Pieśń Sprawiedliwości - premiera nowego utworu zespołu niemaGOtu

Alleluja, Chrystus zmartwychwstał! My zaś z tej okazji przedstawiamy najnowszy efekt pracy zespołu niemaGOtu pt. "Pieśń Sprawiedliwości". W załączeniu także tekst utworu oraz słowo komentarza jego autora.

Więcej…

 
Mietek Szcześniak o piosence „Święty gapa” i Moście Do Nieba

- Nie spotkałem dotąd polskiej piosenki, która byłaby dedykowana ludziom nieprzebojowym, niebystrym, nieszybkim, nieśmiałym, niewinnym. Znalazłem tę opowieść w tytule wiersza “Święty gapa” księdza Jana Twardowskiego i postanowiłem, że stanie się refrenem mojej piosenki. Piosenka ta bardzo podoba się dzieciom, również tym, które mieszkają w dorosłych.

Więcej…

 
Arkadio i Maleo upoMINAją – zobacz klip

Światło dzienne ujrzał klip do utworu upoMINA z gościnnym udziałem Darka Malejonka. To drugi utwór z płyty Arkadio&Miczu - „NaCZYNIE”. W drugim utworze który znajdziemy na krążku, duet Arkadio&Miczu wraz z Maleo nawołują do zmiany życia i powrotu na drogę kierowania się sercem i życiowego uporządkowania, w nawiązaniu do uczynku miłosierdzia względem duszy - „grzeszących upominać”. 

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 48462 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook