Dziś: środa, 26 stycznia 2022
Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Nowa strona Full Power Spirit

Na swoje ósme urodziny zespół Full Power Spirit przygotował wszystkim swoim sympatykom miłą niespodziankę. Po długim okresie prac i przygotowań 1 września ruszyła nowa strona internetowa grupy.

Więcej…

 
Debiutancka płyta A&D

Chrześcijański zespół A&D, znany też jako PROJECT A&D istnieje już 5 lat! Jednak dopiero teraz wychodzi płyta, która może być uważana za debiutancką.

Więcej…

 
Ostatni koncert "papryczek"

18 listopada poprzez stronę internetową Radia Plus Warszawa www.pluswarszawa.pl odbędzie się transmisja ostatniego koncertu CHILI MY. W terminie późniejszym przewidziana jest retransmisja koncertu w Radiu Plus Warszawa 96,5 fm.

Więcej…

 
Deus Meus na adwent 2009

W ubiegłym roku ukazała się najnowsza płyta zespołu Deus Meus  pt. ”Otwórz się niebo”. Znajdują się na niej tradycyjne pieśni adwentowe takie jak „Archanioł Boży Gabriel” czy  „Oto Pan Bóg przyjdzie”, ale także mniej znane  lecz piękne utwory adwentowe. Posłuchaj czterech utworów!

Więcej…

 
Nowa płyta ks. Marka Bałwasa

24 października na rynku wydawniczym ukazała się druga płyta z konferencją ks. Marka Bałwasa, pt. "W poszukiwaniu prawdy... Dotknij Jezusa!". Jej autor jest niepełnosprawnym kapłanem diecezji włocławskiej.

Więcej…

 
Koncert kameralny

Zapraszamy na koncert kameralny z okazji wspomnienia św. Cecylii - patronki muzyki kościelnej. Wystąpi Tomasz Witkowski (organy) oraz Zespół Wokalny Agniculi.

Więcej…

 
Nowa strona zespołu Porozumienie

21 listopada rusza nowa strony grupy Porozumienie. Cóż można o niej powiedzieć... zielono/brązowo/żółta... - i paradoksalnie nie zapowiada niczego zgniłego :), a właśnie, że:

Więcej…

 
Irish Christmas

W piątek, 4 grudnia 2009 r. o godz. 19.00, w Bazylice Archikatedralnej p.w. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie odbędzie się koncert zatytułowany „Irish Christmas” czyli Irlandzkie Boże Narodzenie.

Więcej…

 
Mariusz Bryś & Good way

Energetyzujące i charyzmatyczne wezwanie do życia przepełnionego miłością i nadzieją. Grupa chętnie uczestniczy w różnego typu festiwalach, koncertach oraz projektach ewangelizacyjnych. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji ukazującej aktualny projekt "mariusz brys&goodway".

Więcej…

 
Siostra Anna Bałchan

Skromna zakonnica tryska humorem, ma świetny kontakt z młodzieżą, a jej charyzma sprawia, że trafia nawet do bardzo zatwardziałych serc. Piosenki Siostry Anny Bałchan są próbą dzielenia się doświadczeniem żywego Boga i spotkań z ludźmi. Są modlitwą jej serca...Posłuchajcie sami!

Więcej…

 
Nowy teledysk For VIP

Polecamy nowy teledysk grupy For VIP do piosenki "Wystarczy tak niewiele". Zobacz tekst piosenki zainspirowany Łk 10 38-42, a szczególnie 42.... a potrzeba tak mało albo jednego:)

Więcej…

 
Trasa koncertowa Maleo Reggae Rockers

Nowy Rok dla Maleo Reggae Rockers zaczął się niezwykle pomyślnie! Album „Addis Abeba” został wybrany albumem roku w kategorii „muzyka reggae” w serwisie Miasto Muzyki, zespół zdobył również tytuł wykonawcy roku w kategorii reggae zdobywając ponad 50 % głosów  wszystkich użytkowników.

Więcej…

 
Addis Abeba

Latem 2009 ukazała się trzecia płyta zespołu Maleo Reggae Rockers „Addis Abeba”. W języku amharskim słowo to oznacza Nowy Kwiat. I taka właśnie jest ta płyta: coś co kwitło, nabierało kolorów, rosło w siłę, aż wreszcie eksplodowało zupełnie nową jakością.

Więcej…

 
Darek Malejonek

Darek Malejonek (biografia) - swoja karierę muzyczną rozpoczął w 1983 roku w zespole Kultura, a następnie Izrael-Kultura & Izrael, z którym nagrał pięć płyt („Duchowa Rewolucja 1 i 2", „Nabij Faje", „1991","Live '93" oraz dubowe remixy Brylewskiego - „Izrael in Dub"). Maleo grał również na basie w zespołach Moskwa oraz Armia.

Więcej…

 
Koncert charytatywny

Zapraszamy na koncert charytatywny mający na celu zebranie środków na pomoc ofiarom tragedii na Haiti. „Misterium kolędowe” wykonają chóry Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 7  8  9  10  11  12  13  14  15   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 40143 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook