Dziś: poniedziałek, 25 września 2023
Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Złoty przebój

Piosenka Ja pragnę żyć Julii i Grzegorza Kopali z ich najnowszej płyty Pro life, która ukazała się nakładem wydawnictwa Święty Wojciech, zajmuje pierwsze miejsce na liście przebojów muzyki chrześcijańskiej Muzyczne Dary.

Więcej…

 
Testimonium

Zespół muzyczny "TESTIMONIUM" to inicjatywa Katolików świeckich archidiecezji katowickiej. "(...) Idźcie na cały Świat i głoście Ewangelię - powiedział Pan Jezus. Chcemy mieć swój udział w głoszeniu Jego Słowa rozwijając otrzymane talenty i wykorzystując najnowocześniejsze środki artystyczne i techniczne. Działalność w zespole mobilizuje nas do osobistej przemiany życia w świetle Ewangelii. To jest nasz cel i służba w Kościele.

Więcej…

 
Uwaga nowość - ”ON jest”

Już na początku października ukaże się autorska płyta zespołu METANOIA p. JP2, pt. "On jest".

Więcej…

 
Nowa strona Full Power Spirit

Na swoje ósme urodziny zespół Full Power Spirit przygotował wszystkim swoim sympatykom miłą niespodziankę. Po długim okresie prac i przygotowań 1 września ruszyła nowa strona internetowa grupy.

Więcej…

 
Debiutancka płyta A&D

Chrześcijański zespół A&D, znany też jako PROJECT A&D istnieje już 5 lat! Jednak dopiero teraz wychodzi płyta, która może być uważana za debiutancką.

Więcej…

 
Ostatni koncert "papryczek"

18 listopada poprzez stronę internetową Radia Plus Warszawa www.pluswarszawa.pl odbędzie się transmisja ostatniego koncertu CHILI MY. W terminie późniejszym przewidziana jest retransmisja koncertu w Radiu Plus Warszawa 96,5 fm.

Więcej…

 
Deus Meus na adwent 2009

W ubiegłym roku ukazała się najnowsza płyta zespołu Deus Meus  pt. ”Otwórz się niebo”. Znajdują się na niej tradycyjne pieśni adwentowe takie jak „Archanioł Boży Gabriel” czy  „Oto Pan Bóg przyjdzie”, ale także mniej znane  lecz piękne utwory adwentowe. Posłuchaj czterech utworów!

Więcej…

 
Nowa płyta ks. Marka Bałwasa

24 października na rynku wydawniczym ukazała się druga płyta z konferencją ks. Marka Bałwasa, pt. "W poszukiwaniu prawdy... Dotknij Jezusa!". Jej autor jest niepełnosprawnym kapłanem diecezji włocławskiej.

Więcej…

 
Koncert kameralny

Zapraszamy na koncert kameralny z okazji wspomnienia św. Cecylii - patronki muzyki kościelnej. Wystąpi Tomasz Witkowski (organy) oraz Zespół Wokalny Agniculi.

Więcej…

 
Nowa strona zespołu Porozumienie

21 listopada rusza nowa strony grupy Porozumienie. Cóż można o niej powiedzieć... zielono/brązowo/żółta... - i paradoksalnie nie zapowiada niczego zgniłego :), a właśnie, że:

Więcej…

 
Irish Christmas

W piątek, 4 grudnia 2009 r. o godz. 19.00, w Bazylice Archikatedralnej p.w. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie odbędzie się koncert zatytułowany „Irish Christmas” czyli Irlandzkie Boże Narodzenie.

Więcej…

 
Mariusz Bryś & Good way

Energetyzujące i charyzmatyczne wezwanie do życia przepełnionego miłością i nadzieją. Grupa chętnie uczestniczy w różnego typu festiwalach, koncertach oraz projektach ewangelizacyjnych. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji ukazującej aktualny projekt "mariusz brys&goodway".

Więcej…

 
Siostra Anna Bałchan

Skromna zakonnica tryska humorem, ma świetny kontakt z młodzieżą, a jej charyzma sprawia, że trafia nawet do bardzo zatwardziałych serc. Piosenki Siostry Anny Bałchan są próbą dzielenia się doświadczeniem żywego Boga i spotkań z ludźmi. Są modlitwą jej serca...Posłuchajcie sami!

Więcej…

 
Nowy teledysk For VIP

Polecamy nowy teledysk grupy For VIP do piosenki "Wystarczy tak niewiele". Zobacz tekst piosenki zainspirowany Łk 10 38-42, a szczególnie 42.... a potrzeba tak mało albo jednego:)

Więcej…

 
Trasa koncertowa Maleo Reggae Rockers

Nowy Rok dla Maleo Reggae Rockers zaczął się niezwykle pomyślnie! Album „Addis Abeba” został wybrany albumem roku w kategorii „muzyka reggae” w serwisie Miasto Muzyki, zespół zdobył również tytuł wykonawcy roku w kategorii reggae zdobywając ponad 50 % głosów  wszystkich użytkowników.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 7  8  9  10  11  12  13  14  15   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 45599 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook