Dziś: poniedziałek, 25 września 2023
Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Warsztaty chorału gregoriańskiego

Fascynuje Cię muzyka? Słuchanie chorału jest dla Ciebie duchową ucztą? A może widząc kwadraciki na czterech liniach, zastanawiasz się, jak można z tego śpiewać? Mamy dla Ciebie propozycję: jednodniowe, skondensowane warsztaty chorału gregoriańskiego.

Więcej…

 
Jasełka w Gryficach

Dnia 12 stycznia 2014 roku w kościele Wniebowzięcia NMP w Gryficach odbyły się jasełka bożonarodzeniowe, które przedstawiła młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

Więcej…

 
IV Szczeciński Orszak Trzech Króli

W Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia, odbył się IV Szczeciński Orszak Trzech Króli (uliczne Jasełka), który wyruszył o godz. 12.00 z Placu Armii Krajowej i zmierzał Aleją Papieża Jana Pawła II na Plac Orła Białego. W orszaku wzięło udział ponad 3 tys. mieszkańców. Przebrani m.in. za pastuszków, anioły czy rycerzy, śpiewając kolędy, uczestnicy orszaku przeszli przez centrum miasta, by oddać pokłon Narodzonemu Dzieciątku Jezus.

Więcej…

 
Noworoczny Koncert Kolęd

1 stycznia 2014 r. o godz. 19.00 w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, odbędzie się Noworoczny Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru Męskiego „Słowiki 60” im. Jana Szyrockiego w towarzystwie Chóru Collegium Maiorum i Szczecińskiego Chóru Chłopięcego „Słowiki”.

Więcej…

 
Żywe Szopki w Szczecinie 2013

Tradycja polskich szopek bożonarodzeniowych sięga korzeniami włoskich jasełek przeszczepionych na nasz grunt przez zakony franciszkańskie. W tym roku w Szczecinie będzie można zobaczyć aż 3 Żywe Szopki, w tym jedną na Prawobrzeżu.

Więcej…

 
Eucharystia i Wieczór Uwielbienia

Kolejny raz, w imieniu szczecińskiego zespołu Symfoneo, zapraszamy na Eucharystię i Wieczór Uwielbienia, które odbędą się w niedzielę, 8 grudnia br., o godz. 18.00 w kaplicy pw. św. Jana Bosko przy ul. Witkiewicza 64 w Szczecinie.

Więcej…

 
Akcja charytatywna- Iskierka Radości

Z inicjatywy Zespołu Szkół nr 5 im. Józefa Wybickiego w Szczecinie, w sobotę, 7 grudnia br., w Galerii Kaskada w godz. od 11.00 do 18.00 odbędzie się uroczysta inauguracja akcji charytatywnej Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości - Szczecińskie Szkoły Potrzebującym.

Więcej…

 
Akademickie Rekolekcje Adwentowe

„Jezus Drogą” to temat Akademickich Rekolekcji Adwentowych, które wygłosił bp Edward Dajczak, który na co dzień jest biskupem diecezjalnym diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Od 1999 współorganizuje spotkania ewangelizacyjne Przystanek Jezus w ramach festiwalu rockowego Przystanek Woodstock.

Więcej…

 
Dekanalne spotkanie kandydatów do bierzmowania

Przyjęcie sakramentu bierzmowania i zostanie pełnowartościowym członkiem Kościoła jest jak bycie wybranym do najlepszej drużyny. Zanim rozpocznie się sezon, najpierw trzeba wypracować formę. Trzeba poznać zasady gry, poprawić kondycję, biegając wiele kilometrów czy robiąc setki przysiadów.

Więcej…

 
Spraw radość innym

Akcja „Spraw radość innym” organizowana przez parafię WNMP i NSPJ w Gryficach pod patronatem Radia PLUS Gryfice, polegała na pomocy potrzebującym dzieciom.

Więcej…

 
Z Bogiem wychodzą na uczelnię

Trzy spotkania pod hasłem "GodFinder" odbyły się w budynku Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. "Rekolekcje inaczej" poprowadził jezuita z Gdyni. Od poniedziałku do środy w duchowych ćwiczeniach uczestniczyło kilkadziesiąt młodych osób.

Więcej…

 
Gryficka młodzież w Niechorzu

Młodzi z Gryfic wraz z ks. Tomaszem Worobcem i p. Magdaleną Halak spędzili wspólnie czas od 15 do 16 listopada 2013 r. w Niechorzu. Udali się tam na wyjazd integracyjny. Ich ekwipunek stanowiły śpiwory i karimaty, ponieważ nocleg spędzili w miejscowej Szkole Podstawowej. Oczywiście nie zapomnieli zabrać ze sobą dobrego humoru, który towarzyszył im od początku do końca.

Więcej…

 
Inscenizacja o Karolinie Kózkównie

Gryficka młodzież 17 listopada 2013 r. w kościele pw. WNMP przedstawiła inscenizację historii życia błogosławionej Karoliny Kózkówny, której życie i śmierć wywiera do dziś wielkie wrażenie na młodych ludziach.

Więcej…

 
Młodzi "Naszej Matce Polsce"

Szczeciński Zespół „Serduszka” oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa zapraszają na koncert pieśni patriotycznej „Naszej Matce Polsce”. Zespoły wspólnie wykonają popularne i mniej znane utwory wyrażające i pielęgnujące ducha miłości Ojczyzny.

Więcej…

 
Czuwanie młodzieżowe w Myśliborzu

Dnia 18 października 2013 roku 9 osobowa grupa młodzieży pw. Wniebowzięcia NMP w Nowogardzie wraz z ks. Robertem wybrała się po raz kolejny na nocne czuwanie do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 169846 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook