Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Rusza II edycja Szkoły Liturgicznego Animatora Muzycznego

Centrum Formacji Świeckich przy Wspólnocie Sióstr Uczennic Krzyża w roku 2013/2014 już po raz drugi planuje przeprowadzić roczny kurs w ramach projektu o nazwie: Szkoła Liturgicznego Animatora Muzycznego.

Więcej…

 
Konkurs na hasło Marszu dla Życia

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na hasło XII Szczecińskiego Marszu dla Życia, który odbędzie się w 2014 r. Do wygrania nagroda dla ucznia i jego katechety - wyjazd na Marsz dla Życia w Rzymie! Hasło tegorocznego Marszu dla Życia ma dotyczyć tematyki godności, powołania i piękna kobiety. Proponowane przez uczniów hasła, muszą nawiązywać do tego tematu.

Więcej…

 
Szczecin wspominał rocznicę śmierci bł. Jana Pawła II

Kilkaset osób wzięło udział w modlitewnym czuwaniu na szczecińskich Jasnych Błoniach, by w ten sposób uczcić pamięć bł. Jana Pawła II w 9. rocznicę jego śmierci.

Więcej…

 
Wolontariat- lubię to!

Stowarzyszenie „Razem”, działające w ramach Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego „W sercu”, zaprasza w dniach 23 marca – 4 kwietnia br. do udziału w akcji "Wolontariat- lubię to!". Akcja składać się będzie z cyklu spotkań oraz szkoleń i związana jest z promowaniem wolontariatu. Adresatami są przede wszystkim studenci i licealiści, ale spotkania są otwarte, dostępne dla wszystkich i bezpłatne.

Więcej…

 
Spotkanie z Szymonem Hołownią

Budzi kontrowersje? Jaka jest na prawdę jego wizja Kościoła? Co dla niego znaczy być człowiekiem wierzącym? Jak odnaleźć się w obecnej rzeczywistości? Jak rozmawiać z osobą, która postrzega świat inaczej niż ja? Jest jeszcze wiele pytań, które możemy zadać Szymonowi Hołowni.

Więcej…

 
VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej

Zapraszamy na VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Konkurs, organizowany jest przez Zespół Szkół nr 6 we współpracy z Parafią Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie i odbędzie się 11 marca br. od godz. 9.00.

Więcej…

 
Czuwanie modlitewne w 9. rocznicę śmierci bł. Jana Pawła II

Na początku kwietnia będziemy obchodzić 9. rocznicę śmierci bł. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich młodych do uczestnictwa w czuwaniu modlitewnym z tej okazji, które odbędzie się w środę, 2 kwietnia br., na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim.

 
Archidiecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

Zapraszamy do udziału w Archidiecezjalnej Pielgrzymce Maturzystów do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej, która odbędzie się w dniach 28-29 marca br. Tegoroczna pielgrzymka będzie przebiegała pod hasłem: „Wierzę w Syna Bożego”. Celem pielgrzymki jest ożywienie osobistej wiary w Syna Bożego, na przykładach z życia bł. Jana Pawła II, która owocuje świadectwem życia chrześcijańskiego.

Więcej…

 
Znajdź się w Duszpasterstwie!

Drodzy studenci! Trwa kolejna edycja akcji „Znajdź się w Duszpasterstwie”. Specjalnie dla Was Duszpasterstwo Akademickie „w Sercu” przygotowało cały miesiąc atrakcji. Jest to świetna okazja do poznania innych młodych osób oraz udziału w interesujących wydarzeniach.

Więcej…

 
XI Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży

Ponad 200 osób ze wszystkich polskich diecezji dyskutowało w Zabawie koło Tarnowa o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży (ŚDM) w Krakowie, w 2016 r. To główny temat Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży. Udział w spotkaniu wzieli też goście z Włoch i Brazylii. Na miejsce Forum wybrano Zabawę, gdzie znajduje się sanktuarium bł. Karoliny, dziewicy i męczennicy, patronki młodzieży.

Więcej…

 
Koncert zespołu Music Emotions

W imieniu Duszpasterstwa Młodzieżowego parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie serdecznie pragniemy zaprosić Was na Koncert Pieśni Wielkopostnych w wykonaniu zespołu Music Emotions.

Więcej…

 
VI Międzyszkolny Konkurs Poezji i Prozy Religijnej

11 marca 2014 r. odbył się, już po raz szósty, Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 42. uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z województwa Zachodniopomorskiego; między innymi z Choszczna, Nowogardu, Mieszkowic, Stargardu Szczecińskiego, Złocieńca, Bierzwnika i Szczecina.

Więcej…

 
Rekolekcje wielkopostne dla gryfickich gimnazjalistów

Wielki Post dla chrześcijan to czas m.in. rewizji swojego spojrzenia na świat, w którym żyjemy, a także możliwość uporządkowania swojego wewnętrznego i zewnętrznego życia. Rekolekcje wielkopostne to okres wyjątkowy we wspólnocie Kościoła, to okres „duchowych ćwiczeń”. To także czas próby, czas nauki, roztropności i czas, dzięki któremu stajemy się lepsi.

Więcej…

 
Modlitwa i post w intencji Ukrainy

Kościół prosi o modlitewną solidarność z Ukrainą. W obliczu dramatycznych wydarzeń zachęca też do podjęcia postu w intencji pokojowego rozwiązania konfliktu i przemian na Ukrainie. Potrzebna jest również charytatywna pomoc materialna, którą organizuje Caritas Polska.

Więcej…

 
Muzyczne Warsztaty Uwielbienia

Uwielbiając Boga wyrażasz zachwyt Jego osobą i dziełami, które stworzył i wciąż tworzy. 18 stycznia 2014 r. w Szczecinie Fundacja Wiara i Moc organizuje Muzyczne Warsztaty Uwielbienia.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 176882 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook