Dziś: poniedziałek, 25 września 2023
Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej

Zapraszamy na VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Konkurs, organizowany jest przez Zespół Szkół nr 6 we współpracy z Parafią Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie i odbędzie się 11 marca br. od godz. 9.00.

Więcej…

 
Czuwanie modlitewne w 9. rocznicę śmierci bł. Jana Pawła II

Na początku kwietnia będziemy obchodzić 9. rocznicę śmierci bł. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich młodych do uczestnictwa w czuwaniu modlitewnym z tej okazji, które odbędzie się w środę, 2 kwietnia br., na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim.

 
Archidiecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

Zapraszamy do udziału w Archidiecezjalnej Pielgrzymce Maturzystów do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej, która odbędzie się w dniach 28-29 marca br. Tegoroczna pielgrzymka będzie przebiegała pod hasłem: „Wierzę w Syna Bożego”. Celem pielgrzymki jest ożywienie osobistej wiary w Syna Bożego, na przykładach z życia bł. Jana Pawła II, która owocuje świadectwem życia chrześcijańskiego.

Więcej…

 
Znajdź się w Duszpasterstwie!

Drodzy studenci! Trwa kolejna edycja akcji „Znajdź się w Duszpasterstwie”. Specjalnie dla Was Duszpasterstwo Akademickie „w Sercu” przygotowało cały miesiąc atrakcji. Jest to świetna okazja do poznania innych młodych osób oraz udziału w interesujących wydarzeniach.

Więcej…

 
XI Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży

Ponad 200 osób ze wszystkich polskich diecezji dyskutowało w Zabawie koło Tarnowa o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży (ŚDM) w Krakowie, w 2016 r. To główny temat Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży. Udział w spotkaniu wzieli też goście z Włoch i Brazylii. Na miejsce Forum wybrano Zabawę, gdzie znajduje się sanktuarium bł. Karoliny, dziewicy i męczennicy, patronki młodzieży.

Więcej…

 
Koncert zespołu Music Emotions

W imieniu Duszpasterstwa Młodzieżowego parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie serdecznie pragniemy zaprosić Was na Koncert Pieśni Wielkopostnych w wykonaniu zespołu Music Emotions.

Więcej…

 
VI Międzyszkolny Konkurs Poezji i Prozy Religijnej

11 marca 2014 r. odbył się, już po raz szósty, Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 42. uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z województwa Zachodniopomorskiego; między innymi z Choszczna, Nowogardu, Mieszkowic, Stargardu Szczecińskiego, Złocieńca, Bierzwnika i Szczecina.

Więcej…

 
Rekolekcje wielkopostne dla gryfickich gimnazjalistów

Wielki Post dla chrześcijan to czas m.in. rewizji swojego spojrzenia na świat, w którym żyjemy, a także możliwość uporządkowania swojego wewnętrznego i zewnętrznego życia. Rekolekcje wielkopostne to okres wyjątkowy we wspólnocie Kościoła, to okres „duchowych ćwiczeń”. To także czas próby, czas nauki, roztropności i czas, dzięki któremu stajemy się lepsi.

Więcej…

 
Modlitwa i post w intencji Ukrainy

Kościół prosi o modlitewną solidarność z Ukrainą. W obliczu dramatycznych wydarzeń zachęca też do podjęcia postu w intencji pokojowego rozwiązania konfliktu i przemian na Ukrainie. Potrzebna jest również charytatywna pomoc materialna, którą organizuje Caritas Polska.

Więcej…

 
Muzyczne Warsztaty Uwielbienia

Uwielbiając Boga wyrażasz zachwyt Jego osobą i dziełami, które stworzył i wciąż tworzy. 18 stycznia 2014 r. w Szczecinie Fundacja Wiara i Moc organizuje Muzyczne Warsztaty Uwielbienia.

Więcej…

 
Surwiwalowy Rajd Nocny!

Drodzy Mężczyźni! W nocy z piątku na sobotę będziecie mieli okazję uczestniczyć w Surwiwalowym Rajdzie Nocnym. Jego tematyka będzie bezpośrednio związana z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który obchodzimy 1 marca.

Więcej…

 
Zimowisko ministrantów z Gyfic

W dniach od 17 do 20 lutego 2014 roku grupa ministrantów wyjechała na zimowisko do Szklarskiej Poręby. Chłopcy wraz z opiekunem ks. Pawłem Wiśniewskim każdego dnia byli na wspólnej Eucharystii oraz wspólne zwiedzali.

Więcej…

 
Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan w Szczecinie

Pod hasłem "Czyż Chrystus jest podzielony?", które jest cytatem z Listu św. Pawła do Koryntian (1 Kor 1,1-17) w dniach 18-25 stycznia obchodzony będzie Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W całej Polsce chrześcijanie różnych wyznań będą odwiedzać świątynie bratnich Kościołów i wspólnie modlić o pełną i widzialną jedność chrześcijan.

Więcej…

 
XIV warsztaty z New Life'm – Niepokalanów

Trwają zapisy na XIV warsztaty muzyczne z New Life'm. Zajęcia odbywać się będą w klasach: gitary (Robert Cudzich, Michał Satrkiewicz), instrumentów klawiszowych (Joachim Mencel), gitary basowej (Marcin Pospieszalski), perkusji (Piotr Jankowski) oraz wokalu (Agnieszka Musiał, Basia Włodarska, Viola Brzezińska, Maciek Ścibor).

Więcej…

 
II Archidiecezjalne Warsztaty Animatora Misyjnego

Papieskie Dzieła Misyjne Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej zapraszają do udziału w II Archidiecezjalnych Warsztatach Animatora Misyjnego, które odbędą się 16 listopada br. pod hasłem „Abyśmy doświadczali słodkiej i pokrzepiającej radości ewangelizowania” (por. Paweł VI, Evangelii nuntiandi, 80).

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 169845 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook