Dziś: piątek, 31 maja 2024
Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
I Szczecińskie Forum Charyzmatyczne: „Jezus zwyciężył – Szatan pokonany!”

W przeddzień Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, w dniach 6-7 czerwca 2014 r., w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie miało miejsce I Szczecińskie Forum Charyzmatyczne. Uczestniczyło w nim ponad 500 osób. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprosiła na to spotkanie członków ruchów, wspólnot i stowarzyszeń katolickich z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, a także wszystkich zainteresowanych problematyką zagrożeń duchowych oraz modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.

Więcej…

 
XIX Archidiecezjalne Mistrzostwa Ministrantów w Piłce Nożnej

W dniach od 13 do 15 czerwca br. w Rewalu odbędą się XIX Archidiecezjalne Mistrzostwa Ministrantów w Piłce Nożnej. Do udziału zapraszamy chłopców w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa i gimnazjum.

Więcej…

 
Dzień Otwartej Bramy w AWSD 2014

Zastanawiasz się i ciekawi Cię jak mieszkają klerycy? Jak wygląda seminarium i życie za jego murami? Czy różnią się czymś od pozostałych chłopaków? Jacy są? W imieniu braci alumnów szczecińskiego Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego zapraszamy Was na kolejny Dzień Otwartej Bramy, który odbędzie się dnia 14 czerwca 2014 r., pod hasłem „Radość wzrastania”.

Więcej…

 
III Festyn Rodzinny "U Pana Boga w Sercu"

„Radość idzie przez park…” – tak można sparafrazować tekst Agnieszki Osieckiej, by w pełni odzwierciedlić to, co będzie się działo 8 czerwca br., w godzinach 10.30 - 18.00,  podczas trzeciego już Festynu Rodzinnego w Parku Andersa przy Sanktuarium Najświetszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie.

Więcej…

 
Dzień Jedności Ruchów i Wspólnot 2014

W niedzielę, 8 czerwca - w dzień Zesłania Ducha Świętego na Jasnych Błoniach im. Jana Pawła II w Szczecinie, Odnowa w Duchu Świętym zaprasza do wspólnej modlitwy w godz. od 14.00 do 16.00. Będzie to kolejne spotkanie z cyklu Dzień Jedności Ruchów i Wspólnot. Członkowie jednego Kościoła, ale wielu wspólnot o różnych charyzmatach będą mogli spotkać się razem na wspólnej modlitwie.

Więcej…

 
Nocne czuwanie dla młodzieży

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają na nocne czuwanie modlitewne dla młodzieży, które odbędzie się 7 czerwca br., w noc Zesłania Ducha Świętego, w szczecińskiej parafii pw. Świętej Rodziny. Podczas najbliższego czuwania będziemy rozważać hasło: "Pocieszyciel". Czuwania są etapem przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Więcej…

 
I Szczecińskie Forum Charyzmatyczne

Katolicka Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na I Szczecińskie Forum Charyzmatyczne pod hasłem „Jezus zwyciężył, szatan pokonany!”, które odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2014 r. w Arcybiskupom Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie, przy ul. Papieża Pawła VI nr 2.

Więcej…

 
Ks. Abp Andrzej Dzięga wyświęcił nowych kapłanów

Pięciu nowych księży ma Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska. Metropolita abp Andrzej Dzięga wyświęcił neoprezbiterów w sobotni poranek w Bazylice Archikatedralnej.

Więcej…

 
XII Szczeciński Marsz dla Życia 2014

Zbliża się wielkimi krokami! Największy w Polsce Marsz dla Życia - manifestacja obrońców życia człowieka oraz jego największych miłośników. Jeśli należysz do którejś z tych grup, nie może Cię tam zabraknąć. W najbliższą niedzielę, 18 maja br., zapraszamy na Jasne Błonia w Szczecinie! O godz. 15.30 rozpocznie się Marsz dla Życia, który będzie zmierzał „trasą papieską” do Bazyliki Archikatedralnej. Tegoroczny Marsz odbędzie się pod hasłem „Święte życie. Święty człowiek”.

Więcej…

 
Diecezjalne Dziękczynienie za Kanonizację Jana Pawła II

Zapraszamy na Diecezjalne Dziękczynienie za Kanonizację Jana Pawła II, połączone z XII Marszem dla Życia, które odbędzie się w niedzielę 18 maja br. na Jasnych Błoniach.

Więcej…

 
Kurs Lektorski 2014

Kurs Lektorski dla ministrantów parafii szczecińskich odbędzie się w następujących terminach: 8, 15, 22 i 29 marca oraz 5 i 12 kwietnia br. w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie.

Więcej…

 
Szczecińskie obchody kanonizacji Jana Pawła II

27 kwietnia 2014 r. - dzień kanonizacji błogosławionych papieży Jana Pawła II i Jana XXIII to wielki historyczny moment dla wszystkich Polaków. Powszechne przekonanie, że Papież Jan Paweł II jest świętym, wierni wyrażali już podczas Jego pogrzebu w słowach: „Santo subito!”.

Więcej…

 
Wielka Sobota (19 kwietnia)

Wielka Sobota jest dniem ciszy i oczekiwania. Dla uczniów Jezusa był to dzień największej próby. Według Tradycji apostołowie rozpierzchli się po śmierci Jezusa, a jedyną osobą, która wytrwała w wierze, była Bogurodzica. Dlatego też każda sobota jest w Kościele dniem maryjnym.

Więcej…

 
Misterium Męki Pańskiej w AWSD

Alumni Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecnie wraz ze studentami Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają na coroczne przedstawienie Misterium Męki Pańskiej.

Więcej…

 
Akademicka Droga Krzyżowa ulicami miasta

"Nie bójcie się, gdy miłość stawia wymagania. Nie obawiajcie się, gdy żąda poświęcenia. Nie lękajcie się Krzyża Chrystusa. Krzyż jest drzewem życia. Jest źródłem wszelkiej radości i pokoju. Jest jedyną drogą, poprzez którą Chrystus osiągnął zmartwychwstanie i triumf." (Jan Paweł II Nowa Zelandia w 1986).

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 177102 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook