Dziś: sobota, 15 czerwca 2024
Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Wolontariat- lubię to!
Nie mogę wyświetlić obrazka

Stowarzyszenie „Razem”, działające w ramach Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego „W sercu”, zaprasza w dniach 23 marca – 4 kwietnia br. do udziału w akcji "Wolontariat- lubię to!". Akcja składać się będzie z cyklu spotkań oraz szkoleń i związana jest z promowaniem wolontariatu. Adresatami są przede wszystkim studenci i licealiści, ale spotkania są otwarte, dostępne dla wszystkich i bezpłatne.

– Stowarzyszenie „Razem” działa od wielu lat i w swojej szerokiej działalności opiera się przede wszystkim na wolontariacie. Świetlica dla dzieci „Promyczek”, Klub Młodzieżowy „Baza”, imprezy, spotkania, szkolenia - te i inne inicjatywy nie byłyby możliwe bez wsparcia całego sztabu ludzi, którzy poświęcając swój czas i siły, tworzą niekiedy rzeczy wydawałoby się niemożliwe. Mimo to, że działają nieodpłatnie, otrzymują wiele – od nabywania doświadczeń i praktyki w przeróżnych sferach po zwykłą radość i uśmiech. Akcja „Wolontariat. Lubię to!” ma na celu zaprezentowanie idei wolontariatu i zachęcenie do aktywnego w niej udziału – mówią członkowie stowarzyszenia.

Czas akcji - między 23 marca, a 6 kwietnia - będzie wypełniony inicjatywami, które wszystkim chętnym przedstawią różne dziedziny działalności wolontariatu. – Nie będziemy skupiać się tylko na Stowarzyszeniu „Razem”, ponieważ nasze kroki skierujemy także do kilku innych miejsc, w których przydałyby się dłonie do działania, a twarze do uśmiechu. Kto wie, może poczujecie Państwo, że dane miejsce ma w sobie to „coś”, co skłoni Was do poświęcenia się wolontariatowi? – dodają.

 

Harmonogram wydarzeń w ramach akcji dostępny jest w załączniku do tego artykułu. Więcej informacji na znajdziecie także stronach internetowych: www.oda.szczecin.pl i www.facebook.com/wsercu.

 

Załączniki


liczba odsłon: 2935 | dodano: 2014-03-23 20:17:17

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook