Dziś: wtorek, 30 maja 2023
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Spotkania z Ojcem Jose Maniparambilem

W dniach 10-12 sierpnia br. parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie zaprasza na spotkania z Ojcem Jose Maniparambilem – znanym, charyzmatycznym biblistą z Indii.

Więcej…

 
Dąbskie Wieczory Filmowe 2014

Dąbskie Wieczory Filmowe to nie tylko okazja do odpoczynku na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół, ale przede wszystkim możliwość obejrzenia ciekawych i niebanalnych produkcji, w niepowtarzalnej scenerii – na plaży nad jeziorem Dąbie oraz hangarach jachtowych. Impreza odbędzie się w dniach 24-27 lipca.

Więcej…

 
Festiwal Muzyki Pozytywnej „Słowo Lub Czyny” 2014

11 lipca w miejscowości Lubczyna, nad malowniczym Jeziorem Dąbie rozpocznie się druga edycja Festiwalu Muzyki Pozytywnej „Słowo Lub Czyny”. Gwiazdami Festiwalu będą Full Power Spirit i Power Of Trinity. 

Więcej…

 
Święty Otton z Bambergu, biskup (1 lipca)

Dziś w Kościele Katolickim obchodzimy wspomnienie liturgiczne św. Ottona z Bambergu - patrona naszej Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Kim był św. Otton i dlaczego został patronem diecezji na Pomorzu Zachodnim?

Więcej…

 
Góra Tabor 2014

W dniach 2-6 lipca br. zapraszamy na spotkanie młodzieży Chrystusa – Górę Tabor, która w tym roku odbędzie się pod hasłem „Mówię Ci wstań!”, ponownie w Mórkowie k/ Leszna. Mistyczne miejsce w Wielkopolsce, pięć dni radości, uwielbienia i wspólnych spotkań.

Więcej…

 
Warsztaty Muzyki Liturgicznej

W dniach 20-22 czerwca br. zapraszamy do Kamienia Pomorskiego, gdzie odbędą się Warsztaty Muzyki Liturgicznej pt. "Z całej duszy". Warsztaty poprowadzą: Hubert Kowalski i Paweł Bębenek!

Więcej…

 
I Szczecińskie Forum Charyzmatyczne: „Jezus zwyciężył – Szatan pokonany!”

W przeddzień Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, w dniach 6-7 czerwca 2014 r., w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie miało miejsce I Szczecińskie Forum Charyzmatyczne. Uczestniczyło w nim ponad 500 osób. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprosiła na to spotkanie członków ruchów, wspólnot i stowarzyszeń katolickich z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, a także wszystkich zainteresowanych problematyką zagrożeń duchowych oraz modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.

Więcej…

 
XIX Archidiecezjalne Mistrzostwa Ministrantów w Piłce Nożnej

W dniach od 13 do 15 czerwca br. w Rewalu odbędą się XIX Archidiecezjalne Mistrzostwa Ministrantów w Piłce Nożnej. Do udziału zapraszamy chłopców w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa i gimnazjum.

Więcej…

 
Dzień Otwartej Bramy w AWSD 2014

Zastanawiasz się i ciekawi Cię jak mieszkają klerycy? Jak wygląda seminarium i życie za jego murami? Czy różnią się czymś od pozostałych chłopaków? Jacy są? W imieniu braci alumnów szczecińskiego Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego zapraszamy Was na kolejny Dzień Otwartej Bramy, który odbędzie się dnia 14 czerwca 2014 r., pod hasłem „Radość wzrastania”.

Więcej…

 
III Festyn Rodzinny "U Pana Boga w Sercu"

„Radość idzie przez park…” – tak można sparafrazować tekst Agnieszki Osieckiej, by w pełni odzwierciedlić to, co będzie się działo 8 czerwca br., w godzinach 10.30 - 18.00,  podczas trzeciego już Festynu Rodzinnego w Parku Andersa przy Sanktuarium Najświetszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie.

Więcej…

 
Dzień Jedności Ruchów i Wspólnot 2014

W niedzielę, 8 czerwca - w dzień Zesłania Ducha Świętego na Jasnych Błoniach im. Jana Pawła II w Szczecinie, Odnowa w Duchu Świętym zaprasza do wspólnej modlitwy w godz. od 14.00 do 16.00. Będzie to kolejne spotkanie z cyklu Dzień Jedności Ruchów i Wspólnot. Członkowie jednego Kościoła, ale wielu wspólnot o różnych charyzmatach będą mogli spotkać się razem na wspólnej modlitwie.

Więcej…

 
Nocne czuwanie dla młodzieży

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają na nocne czuwanie modlitewne dla młodzieży, które odbędzie się 7 czerwca br., w noc Zesłania Ducha Świętego, w szczecińskiej parafii pw. Świętej Rodziny. Podczas najbliższego czuwania będziemy rozważać hasło: "Pocieszyciel". Czuwania są etapem przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Więcej…

 
I Szczecińskie Forum Charyzmatyczne

Katolicka Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na I Szczecińskie Forum Charyzmatyczne pod hasłem „Jezus zwyciężył, szatan pokonany!”, które odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2014 r. w Arcybiskupom Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie, przy ul. Papieża Pawła VI nr 2.

Więcej…

 
Ks. Abp Andrzej Dzięga wyświęcił nowych kapłanów

Pięciu nowych księży ma Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska. Metropolita abp Andrzej Dzięga wyświęcił neoprezbiterów w sobotni poranek w Bazylice Archikatedralnej.

Więcej…

 
XII Szczeciński Marsz dla Życia 2014

Zbliża się wielkimi krokami! Największy w Polsce Marsz dla Życia - manifestacja obrońców życia człowieka oraz jego największych miłośników. Jeśli należysz do którejś z tych grup, nie może Cię tam zabraknąć. W najbliższą niedzielę, 18 maja br., zapraszamy na Jasne Błonia w Szczecinie! O godz. 15.30 rozpocznie się Marsz dla Życia, który będzie zmierzał „trasą papieską” do Bazyliki Archikatedralnej. Tegoroczny Marsz odbędzie się pod hasłem „Święte życie. Święty człowiek”.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 166775 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook