Dziś: poniedziałek, 25 września 2023
Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Szczecinie

W dniu 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, mający na celu upamiętnienie osób, które ucierpiały w walce o niepodległość i suwerenność Ojczyzny, głównie w latach 1944-1963. W Szczecinie po raz kolejny odbędzie się Marsz Pamięci ku ich czci.

Więcej…

 
Rekolekcje dla młodych z charyzmatykami z Brazylii

Uroczystą Mszą św. w katedrze pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie w sobotni wieczór zakończyły się rekolekcje dla młodzieży, które zorganizowała wspólnota Przymierze Miłosierdzia i kuria archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. „Patrzymy ku młodzieży z coraz większą nadzieją w kontekście nadchodzącego Światowego Dnia Młodzieży na polskich ziemiach” – powiedział do licznie zgromadzonych arcybiskup Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński, który przewodniczył Eucharystii.

Więcej…

 
Spotkanie Ewangelizacyjne dla młodzieży

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Ewangelizacyjne dla młodzieży prowadzone przez O. Antonello Cadeddu, O. Enrico Porcu z Brazylii i Wspólnotę Przymierze Miłosierdzia, które odbędzie się w dniach 27 i 28 lutego br. w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba w Szczecinie.

Więcej…

 
VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej

12 lutego 2015 r. w Zespole Szkół nr 6 w Szczecinie odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej pod honorowym patronatem JE Ks. Abp. Andrzeja Dzięgi - Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego.

Więcej…

 
Eucharystia i uwielbienie

15 lutego br. zespół uwielbienowy Symfoneo serdecznie zaprasza na kolejny wieczór uwielbienia wraz z Eucharystią i muzyczną modlitwą.

Więcej…

 
W sobotę święcenia nowego biskupa pomocniczego

Święcenia biskupie nowego biskupa pomocniczego Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej ks. prof. Henryka Wejmana, dziekana Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego, odbędą się w najbliższą sobotę 20 grudnia w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie. Będzie im przewodniczył nuncjusz apostolski w Polsce abp Celestino Migliore. Współkonsekratorami nowego biskupa pomocniczego będą Metropolita Szczecińsko-Kamieński Abp Andrzej Dzięga i biskup sosnowiecki Grzegorz Kaszak.

Więcej…

 
Rekolekcje dla facetów z o. Adamem Szustakiem

W dniach 26 i 27 października br. odbędzie się kolejna edycja "Rekolekcji dla facetów", tym razem poprowadzi ją znakomity rekolekcjonista o. Adam Szustak OP.

Więcej…

 
Wieczór Uwielbienia z zespołem Symfoneo

Zespół Symfoneo zaprasza na Wieczór Uwielbienia - tym razem w niedzielę, 26 października br., o godz. 18.00 w kościele pw. św. Jana Bosko przy ul. Witkiewicza 64 w Szczecinie. Wieczór rozpocznie Eucharysta, a następnie odbedzie się muzyczne uwielbienie.

Więcej…

 
2 Nocy Wszystkich Świętych w Policach

31 października br. parafia pw. św. Kazimierza w Policach zaprasza na świętowanie wigilii uroczystości Wszystkich Świętych w ramach 2 Nocy Wszystkich Świętych.

Więcej…

 
Spotkanie z prof. Bogdanem Chazanem

Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" Oddział w Szczecinie, Stowarzyszenie Wolnego Słowa Oddział Zachodniopomorski oraz Fundacja Małych Stópek zapraszają na spotkanie z Prof. Chazanem - wybitnym ginekologiem, obrońcą życia i człowiekiem sumienia. Spotkanie pt. "Prawo do życia bez kompromisu" odbędzie się 3 listopada br. w klubie 13 Muz (Plac Żołnierza Polskiego 2) o godz. 18.00.

 
20 lat zespołu Deus Meus - koncert jubileuszowy

Z okazji 20 lecia powstania - wówczas szczecińskiego, a dziś znanego w całej Polsce - zespołu muzyków chrześcijańskich Deus Meus, odbędzie się koncert jubileuszowy z udziałem Mietka Szcześniaka, Jolanty Szczepaniak, Lidki i Marcina Pospieszalskich. Zapraszamy do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, w dniu 18 października br. na godzinę 20.00.

Więcej…

 
Całonocne czuwanie w intencji obrony życia i praw rodziny

Przyglądając się aktualnym wydarzeniom w naszym kraju i poza jego granicami, czujemy się w obowiązku sumienia podjąć działania i jak najskuteczniej włączyć się do walki w obronie fundamentalnych wartości - życia człowieka, jak również praw rodziny. A najskuteczniejszą, choć niezwykle dyskretną bronią, jest modlitwa!

Więcej…

 
Warsztaty muzyczno-liturgiczne w CFŚ

Centrum Formacji Świeckich przy Wspólnocie Sióstr Uczennic Krzyża zaprasza na warsztaty muzyczno-liturgiczne, które odbędą się w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym św. Józefa na Golęcinie w dniach 4-5 października br. Warsztaty rozpoczną 7. edycje spotkań, podczas których uczestnicy modlą się, śpiewają oraz poznają ludzi, którzy mają tę samą pasję.

Więcej…

 
Spotkania autorskie z Kajetanem Rajskim

Serdecznie zapraszamy na ciekawe spotkania autorskie z Kajetanem Rajskim – młodym autorem znakomitego zbioru wywiadów - książki „Wilczęta. Rozmowy z dziećmi Żołnierzy Wyklętych”. Spotkania odbędą się w trzech miastach: Barlinku, Stargardzie i Szczecinie.

Więcej…

 
"Świętymi bądźcie" - wkrótce Dzień Papieski

„Świętymi bądźcie" - to hasło 14. Dnia Papieskiego, który będzie obchodzony 12 października w całej Polsce. O temacie obchodów, licznych inicjatywach, m.in. koncercie galowym na Ursynowie, planowanych z tej okazji oraz zbiórce dla stypendystów Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" mówili uczestnicy konferencji prasowej, która odbyła się 3 października w Warszawie.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 169873 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook