Dziś: wtorek, 30 maja 2023
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Churching 2.0 – duchowa pielgrzymka po Szczecinie

Churching jest projektem religijno-kulturowym organizowanym przez Apostolat Chorych Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Projekt ten ma potrójny cel. Pierwszy zakłada umożliwienie zwiedzania szczecińskich kościołów, zapoznanie się z ich historią, budową i współczesną działalnością oraz odkrycie i podziwianie perełek sztuki sakralnej.  Drugi cel polega na umożliwieniu osobom niepełnosprawnym i chorym uczestnictwa w tym zwiedzaniu. Zaś trzecie założenie projektowe służy odkryciu wartości własnej wspólnoty parafialnej, z której wyrośliśmy i do której przez zamieszkanie należymy.

Więcej…

 
Nowy dyrektor szczecińskiej pielgrzymki na Jasną Górę

Od 1 października Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę będzie miała nowego dyrektora. W sobotę metropolita szczecińsko-kamieński abp Andrzej Dzięga wręczył dokument powołujący na tę funkcję ks. Karolowi Łabendzie, dotychczasowemu przewodnikowi Grupy św. Jakuba podczas pielgrzymki.

Więcej…

 
III Rejonowy Dzień Skupienia Służby Liturgicznej

W kontekście trwających przygotowań do Światowego Dnia Młodzieży zapraszamy ministrantów, lektorów, schole liturgiczne i zespoły muzyczne wraz z duszpasterzami oraz katechetami z wszystkich parafii Archidiecezji do udziału w III Rejonowym Dniu Skupienia Służby Liturgicznej, który odbędzie się w sobotę, 20 września br.

Więcej…

 
Wyjazd na Marsz dla Życia w Berlinie

20 września jedziemy na Marsz dla Życia w Berlinie, by jak co roku wesprzeć niemieckich obrońców życia i w międzynarodowym gronie, jednym głosem, opowiedzieć się za fundamentalną wartością – życiem ludzkim od poczęcia, do naturalnej śmierci. 

Więcej…

 
Wieczór uwielbienia w Szczecinie-Zdrojach

18 września obchodziliśmy wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży. Z tej okazji Duszpasterstwo Młodzieży działające przy parafii pw. Świętego Ducha w Szczecinie-Zdrojach zaprosiło na Mszę Świętą dla młodzieży o godzinie 19.00, a po niej na wieczór uwielbienia oraz spotkanie z aktorką - Patrycją Hurlak.

Więcej…

 
Spotkanie z Floribeth Mora Diaz

Zapraszamy na spotkanie z Floribeth Mora Diaz z Kostaryki, uzdrowioną za wstawiennictwem św. Jana Pawła II (cud, który wpłynął na kanonizację), które odbędzie się w Konkatedrze w Kamieniu Pomorskim, 15 września br., o godz. 17.00.

 
Rekolekcje uzdrowienia

Zapraszamy na Rekolekcje ewangelizacyjne nt. uzdrowienia prowadzone przez O. Antonello Cadeddu w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie, które odbędą się w dniach od 5 do 7 września br.

Więcej…

 
Ruszyły zapisy na "Przystań z Jezusem"

Rozpoczęły się zapisy na "Przystań z Jezusem" – jedną z największych letnich akcji ewangelizacyjnych nad polskim morzem. Odbywa się ona w Kołobrzegu przy okazji festiwalu "Sunrise", który każdego roku gromadzi tysiące fanów muzyki klubowej i techno z kraju i z zagranicy.

Więcej…

 
Europejskie Forum Młodych 2014

Europejskie Forum Młodych 2014 - Compassion live odbędzie się w dniach 15-20 lipca. Miejscem spotkania młodych z Polski i Europy będą ogrody Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie, a organizatorami wydarzenia są Wspólnota Emmanuel we współpracy z Archidiecezją Częstochowską. Wspólnota Emmanuel organizuje letnie spotkania młodych w Polsce od 2000 roku.

Więcej…

 
V Paulińskie Dni Młodych 2014

Zakonu Świętego Pawła Pierwszego Pustelnika zaprasza na coroczne spotkanie młodzieży - V Paulińskie Dni Młodych pod hasłem "Sam na sam z Bogiem", które odbędą się w dniach 14-20 lipca br. przy paulińskim klasztorze w Brdowie w województwie wielkopolskim.

Więcej…

 
Dębowiec: Saletyni w labiryncie relacji

„W labiryncie relacji” to hasło XXVII Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodych, które odbędzie się w dniach od 7 do 12 lipca 2014 r. w Dębowcu k. Jasła. Organizatorami tych dni modlitwy, refleksji, muzyki i radości są misjonarze saletyni. Dębowiec to spotkanie z żywym Bogiem i drugim człowiekiem, niezapomniane koncerty, goście zaskakujący swoją głęboką wiarą, spotkania w trawie, chwile ciszy i refleksji nad własnym powołaniem.

Więcej…

 
Grupa ŚDM pójdzie na Jasną Górę w pielgrzymce krakowskiej

Po raz pierwszy grupa reprezentująca organizatorów Światowy Dzień Młodzieży pójdzie na Jasną Górę. Ich patronem będzie papież Franciszek. Pątnicy dołączą do XXXIV Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej, która wyruszy 6 sierpnia spod Wawelu.

Więcej…

 
30. Jubileuszowa Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

25 lipca 2014 roku z Łukęcina, Świnoujścia przez Szczecin ruszy 30. Jubileuszowa Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na tegoroczną pielgrzymkę już trwają i na Ciebie czekają. Włącz się i Ty! 

Więcej…

 
Wyruszyli znad morza na Jasną Górę, pokonają 620 km

Ponad 40 osób wyszło dziś z Łukęcina w pierwszym etapie 30. Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Największa grupa dołączy we wtorek w Szczecinie. W sumie pątnicy, którzy rozpoczęli dziś wędrówkę mają do pokonania 620 kilometrów.

Więcej…

 
"Papiescy" stypendyści kończą letni obóz

Metropolita szczecińsko-kamieński, abp Andrzej Dzięga, przewodniczył dziś mszy św. w Bazylice Archikatedralnej podczas Jarmarku Jakubowego, na której dziękował za pobyt w Szczecinie młodym stypendystom Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ich letni obóz integracyjny zakończy się jutro.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 166778 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook