Dziś: piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Rekolekcje dla facetów z o. Adamem Szustakiem

W dniach 26 i 27 października br. odbędzie się kolejna edycja "Rekolekcji dla facetów", tym razem poprowadzi ją znakomity rekolekcjonista o. Adam Szustak OP.

Więcej…

 
Wieczór Uwielbienia z zespołem Symfoneo

Zespół Symfoneo zaprasza na Wieczór Uwielbienia - tym razem w niedzielę, 26 października br., o godz. 18.00 w kościele pw. św. Jana Bosko przy ul. Witkiewicza 64 w Szczecinie. Wieczór rozpocznie Eucharysta, a następnie odbedzie się muzyczne uwielbienie.

Więcej…

 
2 Nocy Wszystkich Świętych w Policach

31 października br. parafia pw. św. Kazimierza w Policach zaprasza na świętowanie wigilii uroczystości Wszystkich Świętych w ramach 2 Nocy Wszystkich Świętych.

Więcej…

 
Spotkanie z prof. Bogdanem Chazanem

Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" Oddział w Szczecinie, Stowarzyszenie Wolnego Słowa Oddział Zachodniopomorski oraz Fundacja Małych Stópek zapraszają na spotkanie z Prof. Chazanem - wybitnym ginekologiem, obrońcą życia i człowiekiem sumienia. Spotkanie pt. "Prawo do życia bez kompromisu" odbędzie się 3 listopada br. w klubie 13 Muz (Plac Żołnierza Polskiego 2) o godz. 18.00.

 
20 lat zespołu Deus Meus - koncert jubileuszowy

Z okazji 20 lecia powstania - wówczas szczecińskiego, a dziś znanego w całej Polsce - zespołu muzyków chrześcijańskich Deus Meus, odbędzie się koncert jubileuszowy z udziałem Mietka Szcześniaka, Jolanty Szczepaniak, Lidki i Marcina Pospieszalskich. Zapraszamy do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, w dniu 18 października br. na godzinę 20.00.

Więcej…

 
Całonocne czuwanie w intencji obrony życia i praw rodziny

Przyglądając się aktualnym wydarzeniom w naszym kraju i poza jego granicami, czujemy się w obowiązku sumienia podjąć działania i jak najskuteczniej włączyć się do walki w obronie fundamentalnych wartości - życia człowieka, jak również praw rodziny. A najskuteczniejszą, choć niezwykle dyskretną bronią, jest modlitwa!

Więcej…

 
Warsztaty muzyczno-liturgiczne w CFŚ

Centrum Formacji Świeckich przy Wspólnocie Sióstr Uczennic Krzyża zaprasza na warsztaty muzyczno-liturgiczne, które odbędą się w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym św. Józefa na Golęcinie w dniach 4-5 października br. Warsztaty rozpoczną 7. edycje spotkań, podczas których uczestnicy modlą się, śpiewają oraz poznają ludzi, którzy mają tę samą pasję.

Więcej…

 
Spotkania autorskie z Kajetanem Rajskim

Serdecznie zapraszamy na ciekawe spotkania autorskie z Kajetanem Rajskim – młodym autorem znakomitego zbioru wywiadów - książki „Wilczęta. Rozmowy z dziećmi Żołnierzy Wyklętych”. Spotkania odbędą się w trzech miastach: Barlinku, Stargardzie i Szczecinie.

Więcej…

 
"Świętymi bądźcie" - wkrótce Dzień Papieski

„Świętymi bądźcie" - to hasło 14. Dnia Papieskiego, który będzie obchodzony 12 października w całej Polsce. O temacie obchodów, licznych inicjatywach, m.in. koncercie galowym na Ursynowie, planowanych z tej okazji oraz zbiórce dla stypendystów Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" mówili uczestnicy konferencji prasowej, która odbyła się 3 października w Warszawie.

Więcej…

 
Mary Wagner w Polsce! W Szczecinie!

„Jak teraz nie będziecie walczyć w obronie życia, to w końcu pójdziecie do więzienia. Tak, jak Mary Wagner”. W ten sposób komentuje przyjazd do Polski Jacek Kotula, który organizuje przyjazd Mary Wagner, kanadyjskiej działaczki w obronie życia. Na zaproszenie Fundacji Pro-prawo do życia będzie ona przebywać w Polsce prawie dwa tygodnie. 8 października br. odwiedzi również Szczecin.

Więcej…

 
Churching 1.0

5 sierpnia 2014 r. w ramach Apostolatu Chorych Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej zorganizowa-no zwiedzanie kościołów zlokalizowanych w centrum Szczecina. W akcji, która odbyła się pod ha-słem „Churching 1.0” wzięło udział kilkanaście osób: członków Apostolatu Chorych, przyjaciół wspólnoty oraz towarzyszących i pomagających im młodych wolontariuszy.

Więcej…

 
XLIII Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę

XLIII Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 26-27 września br. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich młodych zrzeszonych we wspólnotach, ruchach i stowarzyszeniach katolickich naszej archidiecezji.

Więcej…

 
Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata

Podobnie jak w latach poprzednich, 28 września br. odbędzie się w wielu miastach w Polsce i za granicą akcja modlitewna „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”.Do udziału w tej akcji zparaszamy serdecznie wszystkich moderatorów, asystentów i członków duszpasterstw, wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych.

Więcej…

 
Churching 2.0 – duchowa pielgrzymka po Szczecinie

Churching jest projektem religijno-kulturowym organizowanym przez Apostolat Chorych Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Projekt ten ma potrójny cel. Pierwszy zakłada umożliwienie zwiedzania szczecińskich kościołów, zapoznanie się z ich historią, budową i współczesną działalnością oraz odkrycie i podziwianie perełek sztuki sakralnej.  Drugi cel polega na umożliwieniu osobom niepełnosprawnym i chorym uczestnictwa w tym zwiedzaniu. Zaś trzecie założenie projektowe służy odkryciu wartości własnej wspólnoty parafialnej, z której wyrośliśmy i do której przez zamieszkanie należymy.

Więcej…

 
Nowy dyrektor szczecińskiej pielgrzymki na Jasną Górę

Od 1 października Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę będzie miała nowego dyrektora. W sobotę metropolita szczecińsko-kamieński abp Andrzej Dzięga wręczył dokument powołujący na tę funkcję ks. Karolowi Łabendzie, dotychczasowemu przewodnikowi Grupy św. Jakuba podczas pielgrzymki.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 175134 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook