Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Surwiwalowy Rajd Nocny!

Drodzy Mężczyźni! W nocy z piątku na sobotę będziecie mieli okazję uczestniczyć w Surwiwalowym Rajdzie Nocnym. Jego tematyka będzie bezpośrednio związana z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który obchodzimy 1 marca.

Więcej…

 
Zimowisko ministrantów z Gyfic

W dniach od 17 do 20 lutego 2014 roku grupa ministrantów wyjechała na zimowisko do Szklarskiej Poręby. Chłopcy wraz z opiekunem ks. Pawłem Wiśniewskim każdego dnia byli na wspólnej Eucharystii oraz wspólne zwiedzali.

Więcej…

 
Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan w Szczecinie

Pod hasłem "Czyż Chrystus jest podzielony?", które jest cytatem z Listu św. Pawła do Koryntian (1 Kor 1,1-17) w dniach 18-25 stycznia obchodzony będzie Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W całej Polsce chrześcijanie różnych wyznań będą odwiedzać świątynie bratnich Kościołów i wspólnie modlić o pełną i widzialną jedność chrześcijan.

Więcej…

 
XIV warsztaty z New Life'm – Niepokalanów

Trwają zapisy na XIV warsztaty muzyczne z New Life'm. Zajęcia odbywać się będą w klasach: gitary (Robert Cudzich, Michał Satrkiewicz), instrumentów klawiszowych (Joachim Mencel), gitary basowej (Marcin Pospieszalski), perkusji (Piotr Jankowski) oraz wokalu (Agnieszka Musiał, Basia Włodarska, Viola Brzezińska, Maciek Ścibor).

Więcej…

 
II Archidiecezjalne Warsztaty Animatora Misyjnego

Papieskie Dzieła Misyjne Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej zapraszają do udziału w II Archidiecezjalnych Warsztatach Animatora Misyjnego, które odbędą się 16 listopada br. pod hasłem „Abyśmy doświadczali słodkiej i pokrzepiającej radości ewangelizowania” (por. Paweł VI, Evangelii nuntiandi, 80).

Więcej…

 
Warsztaty chorału gregoriańskiego

Fascynuje Cię muzyka? Słuchanie chorału jest dla Ciebie duchową ucztą? A może widząc kwadraciki na czterech liniach, zastanawiasz się, jak można z tego śpiewać? Mamy dla Ciebie propozycję: jednodniowe, skondensowane warsztaty chorału gregoriańskiego.

Więcej…

 
Jasełka w Gryficach

Dnia 12 stycznia 2014 roku w kościele Wniebowzięcia NMP w Gryficach odbyły się jasełka bożonarodzeniowe, które przedstawiła młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

Więcej…

 
IV Szczeciński Orszak Trzech Króli

W Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia, odbył się IV Szczeciński Orszak Trzech Króli (uliczne Jasełka), który wyruszył o godz. 12.00 z Placu Armii Krajowej i zmierzał Aleją Papieża Jana Pawła II na Plac Orła Białego. W orszaku wzięło udział ponad 3 tys. mieszkańców. Przebrani m.in. za pastuszków, anioły czy rycerzy, śpiewając kolędy, uczestnicy orszaku przeszli przez centrum miasta, by oddać pokłon Narodzonemu Dzieciątku Jezus.

Więcej…

 
Noworoczny Koncert Kolęd

1 stycznia 2014 r. o godz. 19.00 w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, odbędzie się Noworoczny Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru Męskiego „Słowiki 60” im. Jana Szyrockiego w towarzystwie Chóru Collegium Maiorum i Szczecińskiego Chóru Chłopięcego „Słowiki”.

Więcej…

 
Żywe Szopki w Szczecinie 2013

Tradycja polskich szopek bożonarodzeniowych sięga korzeniami włoskich jasełek przeszczepionych na nasz grunt przez zakony franciszkańskie. W tym roku w Szczecinie będzie można zobaczyć aż 3 Żywe Szopki, w tym jedną na Prawobrzeżu.

Więcej…

 
Eucharystia i Wieczór Uwielbienia

Kolejny raz, w imieniu szczecińskiego zespołu Symfoneo, zapraszamy na Eucharystię i Wieczór Uwielbienia, które odbędą się w niedzielę, 8 grudnia br., o godz. 18.00 w kaplicy pw. św. Jana Bosko przy ul. Witkiewicza 64 w Szczecinie.

Więcej…

 
Akcja charytatywna- Iskierka Radości

Z inicjatywy Zespołu Szkół nr 5 im. Józefa Wybickiego w Szczecinie, w sobotę, 7 grudnia br., w Galerii Kaskada w godz. od 11.00 do 18.00 odbędzie się uroczysta inauguracja akcji charytatywnej Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości - Szczecińskie Szkoły Potrzebującym.

Więcej…

 
Akademickie Rekolekcje Adwentowe

„Jezus Drogą” to temat Akademickich Rekolekcji Adwentowych, które wygłosił bp Edward Dajczak, który na co dzień jest biskupem diecezjalnym diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Od 1999 współorganizuje spotkania ewangelizacyjne Przystanek Jezus w ramach festiwalu rockowego Przystanek Woodstock.

Więcej…

 
Dekanalne spotkanie kandydatów do bierzmowania

Przyjęcie sakramentu bierzmowania i zostanie pełnowartościowym członkiem Kościoła jest jak bycie wybranym do najlepszej drużyny. Zanim rozpocznie się sezon, najpierw trzeba wypracować formę. Trzeba poznać zasady gry, poprawić kondycję, biegając wiele kilometrów czy robiąc setki przysiadów.

Więcej…

 
Spraw radość innym

Akcja „Spraw radość innym” organizowana przez parafię WNMP i NSPJ w Gryficach pod patronatem Radia PLUS Gryfice, polegała na pomocy potrzebującym dzieciom.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 176878 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook