Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Z Bogiem wychodzą na uczelnię

Trzy spotkania pod hasłem "GodFinder" odbyły się w budynku Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. "Rekolekcje inaczej" poprowadził jezuita z Gdyni. Od poniedziałku do środy w duchowych ćwiczeniach uczestniczyło kilkadziesiąt młodych osób.

Więcej…

 
Gryficka młodzież w Niechorzu

Młodzi z Gryfic wraz z ks. Tomaszem Worobcem i p. Magdaleną Halak spędzili wspólnie czas od 15 do 16 listopada 2013 r. w Niechorzu. Udali się tam na wyjazd integracyjny. Ich ekwipunek stanowiły śpiwory i karimaty, ponieważ nocleg spędzili w miejscowej Szkole Podstawowej. Oczywiście nie zapomnieli zabrać ze sobą dobrego humoru, który towarzyszył im od początku do końca.

Więcej…

 
Inscenizacja o Karolinie Kózkównie

Gryficka młodzież 17 listopada 2013 r. w kościele pw. WNMP przedstawiła inscenizację historii życia błogosławionej Karoliny Kózkówny, której życie i śmierć wywiera do dziś wielkie wrażenie na młodych ludziach.

Więcej…

 
Młodzi "Naszej Matce Polsce"

Szczeciński Zespół „Serduszka” oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa zapraszają na koncert pieśni patriotycznej „Naszej Matce Polsce”. Zespoły wspólnie wykonają popularne i mniej znane utwory wyrażające i pielęgnujące ducha miłości Ojczyzny.

Więcej…

 
Czuwanie młodzieżowe w Myśliborzu

Dnia 18 października 2013 roku 9 osobowa grupa młodzieży pw. Wniebowzięcia NMP w Nowogardzie wraz z ks. Robertem wybrała się po raz kolejny na nocne czuwanie do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu.

Więcej…

 
III Szczeciński Marsz Niepodległości

Zapraszamy wszystkich na III Szczeciński Marsz Niepodległości z relikwiami bł. Jana Pawła II, bł. Jerzego Popiełuszki i bł. Jose Sanchez del Río „Broń tego, w co wierzysz”, który odbędzie się w niedzielę, 10 listopada br.

Więcej…

 
Relikwie meksykańskiego męczennika w Szczecinie

Od soboty w Szczecinie przebywają relikwie bł. Jose Luiza Sancheza del Rio. Niespełna 15-letni Meksykanin zginął w obronie wiary w 1928 roku, kiedy w kraju trwało powstanie Cristeros, czyli chrystusowców. Była to reakcja na reżim, który w latach 20. ub. wieku krwawo rozprawiał się z katolikami w Meksyku.

Więcej…

 
Rozpoczął się Tydzień Misyjny w Polsce

Kościół powszechny obchodzi 20 października Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. To dzień modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie – w ubiegłym roku udało się zebrać ponad milion dolarów.

Więcej…

 
Paweł Krzych odpowie na pytanie: „A gdyby Facebook skończył się jutro?”

Używasz Facebooka? Masz swój FanPage? Zastanawiasz się nad tym, jak efektywnie nim zarządzać? A może interesujesz się innymi narzędziami mediów społecznościowych? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co się stanie, gdy Facebook przestanie być popularny?

Więcej…

 
69 flag na Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę

W czwartek, 1 sierpnia br., pielgrzymi Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę uczczcili pamięć bohaterów Powstania Warszawskiego. Tego dnia przypadła 69 rocznica heroicznego zrywu warszawiaków. Pielgrzymi ponieśli 69 flag.

Więcej…

 
42. Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę

W dniach 27-28 września br. pod hasłem "Być solą ziemi" odbędzie się 42. Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę.

Więcej…

 
Marsz dla Życia w Berlinie i Koszycach

Już dziś zaplanuj sobie czas we wrześniu, by razem z nami bronić życia, biorąc udział w Marszach dla Życia poza granicami Polski. W tym roku podbijemy Berlin i Koszyce! Niemożliwe? Przekonaj się sam!

Więcej…

 
I Myśliborski Kongres Miłosierdzia

W dniach 4-6 października br. pod hasłem „Miłosierdzie zasadą życia społecznego” odbędzie się w Myśliborzu kongres poświęcony krzewieniu idei miłosierdzia. Kongres ma na celu propagowanie miłosierdzia nie tylko wśród duchownych, predestynowanych do czynienia dobra wśród wiernych i niewiernych na całym świecie, ale przede wszystkim wśród ludzi świeckich, którzy świadomie, lub nieświadomie pomagają swoją działalnością sprawiać, że życie tych, którzy z różnych przyczyn doświadczani są różnorakim cierpieniem, staje się po prostu lepsze.

Więcej…

 
Msza Trydencka - mity i prawda

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład z cyklu „Msza Trydencka - mity i prawda”, który odbędzie się w poniedziałek, 21 października br., o godz. 19.00 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” przy ul. Kaszubskiej 20/3 w Szczecinie.

Więcej…

 
Inauguracja roku akademickiego 2013/2014

W niedzielę, 20 października br., odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2013/2014. Do udziału w inauguracji zaproszeni są szczególnie wykładowcy, pracownicy wyższych uczelni, duszpasterze akademiccy i duszpasterze wyższych uczelni oraz wszyscy studenci miasta Szczecina.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 176879 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook