Dziś: poniedziałek, 25 września 2023
Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Turniej piłkarski o puchar Dziekana Trzebiatowa

W sobotę, 28 września 2013 r. z okazji przypadającego kilka dni wcześniej święta patrona dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki odbył się Turniej Piłki Nożnej o puchar dziekana dekanatu Trzebiatów.

Więcej…

 
II Rejonowy Dzień Skupienia Służby Liturgicznej

Zapraszamy ministrantów, lektorów, schole liturgiczne i zespoły muzyczne wraz z duszpasterzami oraz katechetami z wszystkich parafii Archidiecezji do udziału w II Rejonowym Dniu Skupienia Służby Liturgicznej, który odbędzie się w sobotę, 21 września br.

Więcej…

 
II Rejonowy Dzień Służby Liturgicznej w Kamieniu Pomorskim

Dnia 21 września 2013 roku w konkatedrze św. Jana Chrzciciela w Kamieniu Pomorskim odbył się II Rejonowy Dzień Służby Liturgicznej. Skupienie odbywało się równocześnie w czterech miastach naszej archidiecezji: Szczecinie, Stargardzie, Myśliborzu i Kamieniu Pomorskim. Ten ostatni skupił wszystkie nadmorskie dekanaty.

Więcej…

 
Czuwanie w intencji pokoju w Syrii

Papież Franciszek będzie osobiście przewodniczył 7 września czuwaniu modlitewnemu w intencji pokoju w Syrii. W komunikacie Stolicy Apostolskiej zaznaczono, że nabożeństwo przed bazyliką watykańską rozpocznie się o godz. 19 i trwać będzie do godz. 23.00, zaś Ojciec Święty wezwał do podjęcia postu i modlitwy w intencji pokoju cały Kościół.

 
Charyzmatyczne Rekolekcje Uzdrowienia

W dniach od 3 do 8 września br. w Szczecinie będzie obecny jeden z założycieli charyzmatycznej wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, pochodzący z Włoch, a obecnie posługujący w Brazylii, ks. Antonello Cadeddu.

Więcej…

 
Myśliborska Piesza Pielgrzymka ze Szczecina

W przedostatni weekend sierpnia zapraszamy do udziału w Myśliborskiej Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina, która odbędzie się tym razem pod hasłem „Ufaj jak dziecko”.

Więcej…

 
Boski Festiwal 2013

Koncerty, dobra zabawa, ewangelizacja i modlitwa – pod tymi hasłami kryje się Boski Festiwal. Od 22 sierpnia br. w Trzcińcu koło Czplinka odbędzie się niecodzienna impreza organizowana przez Ruch Światło-Życie na czele z Księżmi Salezjanami.

Więcej…

 
VII SOFFT 2013

Kilkanaście teatrów z całej Polski, pokazy taneczne, wielkie show teatru ognia, cyrkowo-muzyczna gala finałowa i wiele, wiele innych atrakcji. Od 2 do 5 sierpnia szczecińskimi scenami zawładną alternatywni artyści z całego kraju.

Więcej…

 
Modlitewna bitwa o Świnoujście i Międzyzdroje

Wyspa Młodych zaprasza w dniach 28 czerwca – 6 sierpnia do akcji „Modlitewna bitwa o Świnoujście i Międzyzdroje”. Uczestnicy akcji będą przez 40 dni modlić się za oba miasta.

Więcej…

 
Dlaczego "Modlitewna bitwa"?

Pewna rozmowa: - Czy po przeprowadzce z południa Polski do Świnoujścia zauważyłaś pewną różnicę w mentalności ludzi? -Tak, są bardzo zamknięci. - Ja zamieszkałam tutaj kilkanaście lat temu i również spotkałam się z dużym zamknięciem i nieufnością mieszkańców, poza tym zauważyłam, że mają oni duże problemy ze wspólnym organizowaniem przedsięwzięć...

Więcej…

 
Jezus na Stadionie Narodowym!

1 stycznia 2013 r. rozpoczęły się zapisy na rekolekcje na... Stadionie Narodowym w Warszawie. Miejsc cały czas ubywa. Przez te kilka dni zapisało się aż 4212 osób.

Więcej…

 
Projekt Kirgistan 2013

Ciekawość świata, otwartość oraz wrażliwość na drugiego człowieka, a także chęć oddania swojej energii i czasu połączyły nas - studentów szczecińskich uczelni: Krysię, Natalię, Agatę, Wojtka oraz Maćka - w realizacji wspólnego marzenia tj. wyjazdu na wolontariat do Kirgistanu w lipcu 2013 roku.

Więcej…

 
Studenci będą uczyć angielskiego w Kirgizji

Będą uczyć angielskiego, a także opiekować się dziećmi i młodzieżą. Pięcioro studentów z duszpasterstwa akademickiego u szczecińskich jezuitów wyjedzie w lipcu do Kirgistanu na miesięczny wolontariat. Cel studentów to ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży położony na wysokości 1600 m n.p.m. nad jeziorem Issyk-kul, 126 km od stolicy kraju – Biszkeku.

Więcej…

 
Jarmark Jakubowy już trwa!

Po raz piąty, w dniach 25-28 lipca, uroczystościom odpustowym ku czci świętego Jakuba Apostołą w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie, towarzyszy Jarmark Jakubowy. Uroczystej Mszy Świętej odpustowej dnia 25 lipca wraz z całą Kapitułą Katedralną przewodniczył  Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga.

Więcej…

 
„Oto Matka Twoja” - Paulińskie Dni Młodych

Paulińskie Dni Młodych dobiegły końca. W kilku słowach spróbuję, chociaż to nie łatwe, podsumować i opisać tegoroczny zjazd. Co roku PDM odbywają się w innym miejscu, zawsze związanym z Paulinami. W ty roku miejscem spotkania była Częstochowa. Mało kto wie, że biali bracia mają dwa klasztory w Częstochowie. Oprócz Jasnej Góry, posługują także w parafii św. Barbary, niecały kilometr od jasnogórskiego klasztoru.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 169844 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook