Dziś: piątek, 31 maja 2024
Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Dla życia
Politycy zapowiadają walkę z aborcją

W reakcji na niedawny werdykt sądu kanadyjskiego, uniewinniający kobietę, która udusiła swoje nowo narodzone dziecko, argumentując, że Kanada akceptuje aborcję, politycy coraz głośniej mówią o konieczności ograniczenia tego procederu w kraju Klonowego Liścia. 9 września br. sąd w prowincji Alberty wymierzył dzieciobójczyni karę w zawieszeniu, uzasadniając to tym, że kanadyjskie prawo, zezwalające na aborcję na życzenie stoi po stronie matki także w przypadku, gdy zabija noworodka.

Więcej…

 
Pielgrzymka Życia

Pielgrzymka do Rzymu, zorganizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana w dniach od 30 września do 6 października 2011 r., dla uczestników okazała się pielgrzymką życia z dwóch powodów...

Więcej…

 
Papież pozdrowił organizatorów Marszu dla Życia ze Szczecina

Benedykt XVI podczas środowej audiencji ogólnej w Watykanie pozdrowił pielgrzymkę „Civitas Christiana" ze Szczecina, organizatora znanego w Polsce Marszu dla Życia.

Więcej…

 
IX Marsz Dla Życia w Szczecinie

Zbliża się kolejny Marsz Dla Życia w Szczecinie, który przejdzie ulicami miasta 8 maja. Zeszłoroczny, który zgromadził blisko 8 tysięcy osób pokazał potencjał tego typu wystąpień w obronie życia człowieka.

Więcej…

 
Zlot Ruchu Czystych Serc

Zapraszamy na zlot Ruchu Czystych Serc związany z największym polskim Marszem dla życia. Nie może Cię zabraknąć! Świat potrzebuje Twojego świadectwa!

Więcej…

 
Dla życia 2009

Dziękujemy za to że byliście! Link do informacji na rok 2010. Kliknij tutaj!      Zbieramy ekipę młodych-przygotowujących tegoroczny Marsz Dla Życia, aby był nie tylko największy w Polsce, tak jak w ubiegłym roku(Galeria foto na www.prorodzina.szczecin.pl ), ale po prostu WIELKI i aby stanowił realną siłę wspierającą obronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Zapraszamy Ciebie do tworzenia wielkiego dzieła. W planach mamy wiele działań, które wyrażają następujące inicjatywy: [Film YouTube] Marsz dla życia w Szczecinie 2008r.

Więcej…

 
Marsz dla życia 2010

Marsz dla Życia 2009 był największy w Polsce. Jaki będzie następny? Marsz dla Życia 2010 pod hasłem: „Armia Życia - silniejszy broni słabszego” Niedziela 18 25 kwietnia o godz. 15.00 zmieniony termin! wyruszamy z Jasnych Błoni do Szczecińskiej Katedry

Więcej…

 
Muzycy na Marszu dla życia

W imieniu organizatorów VIII Szczecińskiego Marszu dla Życia, Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" w Szczecinie oraz w imieniu p. Ryszarda Handke - dyrygenta chóru Pomorskiej Akademii Medycznej serdecznie zapraszamy  do udziału w niezwykłym wydarzeniu:  Marszu dla Życia oraz Eucharystii w dniu 18 kwietnia 2010 r.

Więcej…

 
VIII Marsz dla Życia

Zapraszamy na VIII Archidiecezjalny Marsz dla Życia, który odbędzie się w niedzielę, 25 kwietnia br. Marsz przeżywany w tym roku pod hasłem „Armia Życia - silniejszy broni słabszego”

Więcej…

 
Marsz dla Życia przeniesiony!

Informujemy, że w związku z pogrzebem Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego Małżonki Marii, w niedzielę 18 kwietnia 2010 r., planowany wcześniej na dzień 18 kwietnia Szczeciński Marsz dla Życia odbędzie się w niedzielę, 25 kwietnia 2010 r., o godz. 15.00.

 
Papież poparł szczeciński Marsz dla Życia

Ojciec Święty w przemówieniu po dzisiejszej modlitwie Regina Caeli pozdrowił po polsku uczestników szczecińskiego Marszu dla Życia. „Łączę się duchowo z tą szlachetną inicjatywą. Niech budzi ona w każdym sercu potrzebę troski o poczęte życie Niech będzie wsparciem dla rodzin oczekujących potomstwa.” – powiedział Benedykt XVI. Posłuchaj, co powiedział po polsku Benedykt XVI.

Więcej…

 
VIII Archidiecezjalny Marsz dla Życia

25 kwietnia 2010 r., o godz. 15.00 z Jasnych Błoni w Szczecinie wyruszył największy w Polsce Marsz dla Życia. Tegoroczny VIII Szczeciński Marsz dla Życia przeszedł w milczeniu, był on zarazem Marszem Pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej. Demonstracja pro live zgromadziła ponad 6 tysięcy osób!

Więcej…

 
Marsz Rycerzy Życia

Słoneczna niedziela zgromadziła tłumy Szczecinian na Jasnych Błoniach pod pomnikiem Papieża Jana Pawła II. Kolorowe balony i wiejące na wietrze flagi było widać już z daleka. Punktualnie o 15 rozpoczęła się Koronka do Miłosierdzia Bożego, by następnie móc uformować sznur ludzi idących w Marszu Milczenia, Marszu dla Życia.

Więcej…

 
Video z Marszu dla Życia

 
Marsz 2010 w obiektywie

Kilka fotek z Marszu dla Życia 2010, który przeszedł ulicami Szczecina.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 3  4  5  6  7  8  9   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 38077 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook