Dziś: piątek, 31 maja 2024
Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Dni kolędowe

Boże Narodzenie nie kończy się 26 grudnia... Boże Narodzenie jest wieczne. Kiedy zaprzyjaźnisz się z Jezusem, każdy dzień Twojego życia stanie się świętem. Zapraszamy dziewczęta do klasztoru dominikanek w Krakowie na Dni Kolędowe.

Więcej…

 
Jezus & Narty - rekolekcje powołaniowe

O powołaniu na nartach? Czemu nie? Zapraszamy Cię na wyjątkowe rekolekcje, w czasie których będziesz miał sprzyjające warunki, by zapytać Boga o swoje powołanie. Nie zabraknie też czasu na prawdziwą przygodę narciarską.

Więcej…

 
Głosić bez opamiętania

Zapraszamy na rekolekcje adwentowe z KSM pt. „Głosić bez opamiętania". Jak przygotować się na Narodzenie Pana? Jak na co dzień wytrwać w adwentowym czuwaniu?

Więcej…

 
Młodzieżowe rekolekcje w czasie ferii zimowych 2012

W dniach 15 - 20 stycznia 2012 r. odbędzie się 6. serii rekolekcji w czasie ferii zimowych. Zapraszamy młodzież ponadgimnazjalną m.in. do: Trzęsacza, Myśliborza, Łukęcina i Szczecina. Zapisy na rekolekcje będą przyjmowane za pośrednictwem Portalu Młodych Ichtis.

Więcej…

 
Rekolekcje na nartach

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje na nartach i spotkanie noworoczne organizowane przez Księży Sercanów. Rekolekcje na nartach odbędą się w dniach 14-21 stycznia oraz 21-28 stycznia 2012 r., a spotkanie noworoczne w dniach 27 grudnia - 1 stycznia 2012 r.

Więcej…

 
Adwentowe Dni Skupienia

Księża Chrystusowcy serdecznie zapraszają młodzież męską na adwentowe dni skupienia, które odbędą się 2-4 grudzień 2011r. w Poznaniu.  Jest to całkowitego wyciszenia, czas na osobistą i wspólnotową rozmowę z Bogiem w kaplicy naszego seminarium. Poczuj atmosferę klasztoru i bądź gotów na spotkanie z Jezusem w tajemnicy betlejemskiej nocy:)  Zobacz galerię zdjęć

Więcej…

 
Spotkania u dominikanek

Zgromadzenie Sióstr Świętego Dominika z siedzibą w Krakowie serdecznie zaprasza w listopadzie na Nocne Czuwanie Dominikańskie oraz na dni skupienia dla dziewcząt.

Więcej…

 
Dni skupienia dla wszystkich

21 maja 2011 r. przypadała 150 rocznica śmierci założyciela Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej – św. Eugeniusza de Mazenoda. Z tej to okazji w dniach od 4 do 6 listopada 2011 r. w Kokotku k. Lublińca w oblackim centrum młodzieżowym rodzina zakonna Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej organizuje dni skupienia dla katolickiej młodzieży męskiej: studentów, uczniów szkół średnich i gimnazjum.

Więcej…

 
Jesienne spotkanie z Bogiem

Nie tylko latem, ale i jesienią chcemy porozmawiać o Bogu, miłości, życiu i powołaniu. Zapraszamy Was do Marianowa w województwie zachodniopomorskim, gdzie razem pytać będziemy Boga o nurtujące nas sprawy, problemy. Spotkanie jest dla rozeznających powołanie. Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszenia. Przyjedź!

Więcej…

 
Dni skupienia u Sióstr Agustianek

Siostry Agustianki serdecznie zapraszają wszystkie chętne dziewczęta, które ukończyły 16-sty rok życia na dni skupienia w swojej wspólnocie. Czas skupień, to czas wspólnej modlitwy, interesujących rozmów, a także czas dobrej zabawy. Gitara, dużo radości i humor to nieodzowny element tych dni.

Więcej…

 
Rok duszpasterski z Uczennicami Krzyża

Rok formacyjny 2011/12 uważamy za rozpoczęty! Zapraszamy Was do udziału w licznych spotkaniach młodzieżowych, które oferują wspólnoty, ruchy i duszpasterstwa diecezji szczecińsko-kamieńskiej. Zapraszamy na rekolekcje, czuwania, dni skupienia oraz inne formy spotkań. Szczególnie polecamy Wam ofertę Duszpasterstwa Młodzieżowego i Powołaniowego przy Wspólnocie Sióstr Uczennic Krzyża.

Więcej…

 
o. Bashabor ponownie w Pinokach

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Jezus Żyje! w Pionkach zaprasza na rekolekcje dla wspólnot Odnowy w Duchu Świętym i innych wspólnot ewangelizacyjnych prowadzone przez charyzmatyka - o. dr Johna Bashaborę. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach szczególnie kapłanów i siostry zakonne. Rekolekcje odbędą się w Hali Sportowej w Pionkach w dniach od 13-15 października 2011r.

Więcej…

 
Dni pustyni

W dniach 12-17 września 211 r. zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na rekolekcje pt. „Dni pustyni" - rekolekcje o modlitwie w ciszy na Potrójnej w Beskidach. Ich celem jest pogłębienie życia modlitwy wewnętrznej poprzez wprowadzenie w bogactwo chrześcijańskiej medytacji.

Więcej…

 
Zjazd kandydatów do seminarium

Jest jeszcze szansa! To już ostatni moment na zgłoszenie się do seminarium i zgromadzenia zakonnego Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Ostatni nabór odbędzie się 11 sierpnia 2011 r. o godz. 10.00 w seminarium przy ul. Panny Marii 4 w Poznaniu.

Więcej…

 
Oblaci zapraszają na rekolekcje powołaniowe

Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej zapraszają młodzież męską na letnie rekolekcje powołaniowe do swych zakonów: na Świętym Krzyżu, w Obrze k. Wolsztyna, Markowicach k. Inowrocławia, Kodniu k. Terespola, Kokotku k. Lublińca i Łebie. Turnusy odbywać się będą przez całe wakacje.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 77424 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook