Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Wakacje z Jezusem pod żaglami, na kajakach, w Tatrach i w Chorwacji

Księża Sercanie zapraszają chłopców i dziewczęta od 14 lat (na rekolekcje kajakowe i w Chorwacji od 16 lat). Szczegóły poniżej

Więcej…

 
Rekolekcje z Księżmi Marianami

Duszpasterstwo młodziezy i powołań zgromadzenia Księży Marianów zaprasza młodzież męską na wakacyjne rekolekcje w swoim zgromadzeniu. Po niżej prezentujemy co? gdzie? i kiedy?

Więcej…

 
Rekolekcje nad morzem

W Twoim sercu rodzi się pytanie: Jak być szczęśliwą? Wspólnie spróbujemy na nie odpowiedzieć. Siostry Uczennice Krzyża zapraszają dziewczęta na rekolekcje nad morzem, które odbędą się w dniach 9-16 lipca 2011 r.

Więcej…

 
Sercami waszymi niech rządzi pokój

Siostry Augustianki w najbliższym czasie organizują rekolekcje pt. „Sercami waszymi niech rządzi pokój Chrystusowy(...) I bądźcie wdzięczni!" Kol 3,15. Zapraszamy dziewczęta, które ukończyły 16 lat.

Więcej…

 
Tylko dla mężczyzn!

Zapraszamy na rekolekcje tylko dla mężczyzn. Męskość – z czym Ci się kojarzy? Może tylko z prężeniem muskulatur i zimnym piwem? Przyjedź i dokryj głębię swojej męskości.

Więcej…

 
Tylko dla kobiet!

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla kobiet, które odbędą się w dniach 25-29 lipca 2011 r w Zakopanem. Rekolekcje dla  Pań poprowadzą s. Joanna Motyl oraz s. Teresa Prześlewicz ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów.

Więcej…

 
Lato z Sercanami

Księża Sercanie zapraszają młodzież męską na rekolekcyjną przygodę ze swoim męskim sercem przy Sercu Boga. Rekolekcje te są połączeniem młodzieńczych pasji sportowych z poznawaniem siebie samego, rozeznawaniem własnego powołania i radosnego bycia we wspólnocie. Poniżej prezentujemy kalendarium spotkań od lipca do września.

Więcej…

 
Powołaniowe dni skupienia z Oblatami

Zapraszamy młodzież męską na powołaniowe Dni skupienia u braci Oblatów. Poniżej prezentujemy terminy spotkań.

Więcej…

 
Dni skupienia w Korytowie

Siostry Dominikanki zapraszają na Dni skupienia w Korytowie koło Choszczna, w woj. Zachodniopomorskim, które odbędą się w dniach 20 – 22 maja 2011

Więcej…

 
Siostry Uczennice Krzyża zapraszają na...

Szukasz ciszy, skupienia, pochylenia nad Słowem Bożym? Siostry Uczennice Krzyża zapraszają młodzież na rekolekcje nad morzem, nocne czuwania modlitewne oraz dni skupienia.

Więcej…

 
Rekolekcje wakacyjne dla dziewcząt

Siostry Karmelitanki serdecznie zapraszają wszystkie dziewczęta na rekolekcje wakacyje pt. "Biblia - księga o mnie", które odbędą się w dniach 11-15 lipca 2011 r. w Klasztorze Ojców Karmelitów w Woli Gułowskiej.

Więcej…

 
Dni skupienia dla niespokojnych

Jeśli masz co najmniej 18 lat, jesteś dziewczyną i to co robisz, obojętnie czy się uczysz, czy pracujesz rodzi w Tobie poczucie, że to nie jest to i nie potrafisz znaleźć swojego miejsca w życiu, to znaczy, że te dni są dla Ciebie!

Więcej…

 
Rekolekcje Sióstr Uczennic Krzyża w Świnoujściu 29.01-01.07.

W dniach od 29 stycznia do 2 lutego br. w Świnoujściu odbyły się rekolkcje dla dziewcząt. Zajęcia odbywały się w parafii św. Wojciecha. Trzydzieści dziewcząt uczestniczyło w rekolekcjach, które porowadził O. Teodor Knapczyk OFM (Sekretarz Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej - Kraków) oraz Wspólnota Sióstr Uczennic Krzyża. Rekolekcje omawiały temat "Zrzucić z siebie starego człowieka, przyoblec się w nowego… (cnoty i wady).     

Więcej…

 
Rekolekcje w Myśliborzu 29.01-01.02.2007

W dniach od 29 stycznia do 2 lutego 2007 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyły się rekolekcje ewangelizacyjne, które prowadził ks. Tomasz Ceniuch i Siostry Jezusa Miłosiernego. W rekolekcjach uczestniczyło 55 młodych chłopców i dziewcząt.  

Więcej…

 
Rekolekcje młodzieżowe ferie 2008 r. - Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie

Rekolekcje odbyły się w Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie w dniach od 19 do 22 lutego 2008 r. Były one zaadresowane do chłopców, którzy zastanawiają się nad wyborem drogi życia.        

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 78199 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook