Dziś: niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Narty z Jezusem!

Księża Sercianie poraz kolejny zapraszają na narciarską przygodę z Jezusem do ośrodka położonego koło Bukowiny Tatrzańskiej. Możliwość wyboru terminu z pośród siedmiu turnusów.

Więcej…

 
Siostry Augustianki zapraszają na rekolekcje

Siostry Augustianki zapraszają w najbliższym czasie na rekolekcje pt. „Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na swoim miejscu” (św. Augustyn).

Więcej…

 
Chwila pustyni z Jezusem

Wszystkich, którzy chcą odejść na ,,chwilę pustyni z Jezusem" Siostry Uczennice Krzyża zapraszają na wprowadzenie do „Słuchania w ciszy Słowa Bożego”, które odbędzie się w dniach 20-22 września br. w Szczecinie-Golęcinie.

Więcej…

 
Rekolekcje lectio divina

Salwatorianie z Domu Zakonno-Rekolekcyjnego w Międzywodziu zapraszają na rekolekcje lectio divina przeżywane w pełnym milczeniu, z indywidualnym towarzyszeniem kierownika duchowego. Rekolekcje odbędą się w dniach 22-30 września 2013 r. (etap I do Ewangelii wg św. Marka) i poprowadzi je ks. Joachim Stencel SDS – duszpasterz Centrum Formacji Duchowej Salwatorianie w Krakowie.

Więcej…

 
Ks. Bashobora poprowadzi rekolekcje w Rychwałdzie

„Panie uzdrów nas” – pod takim tytułem odbędą się 10 sierpnia rekolekcje z ks. Johnem Bashoborą w Rychwałdzie koło Żywca. W niedawnym spotkaniu na Stadionie Narodowym w Warszawie z udziałem charyzmatyka z Ugandy udział wzięło ponad 60 tys. osób.

Więcej…

 
Rekolekcje wakacyjne z dominikankami

Wspólnoty dominikańskie w całej Polsce zapraszają dziewczęta na rekolekcje wakacyjne w różnych zakątkach kraju. Do wyboru jest 7 terminów w 5 miejscowościach.

Więcej…

 
Kurs Filip w Myśliborzu

Czy spotkałeś w swoim życiu Boga? Osobiście, twarzą w twarz? Czy rozmawiałeś z Nim? Czy jadłeś z Nim śniadanie, czy byłeś z Nim w kinie, na spacerze? Czy miałeś kiedyś niezbitą pewność, że jest, że słucha, że rozumie? Czy dotykałeś Jego szat, Jego ran? Czy ocierałeś pot z Jego ciała, a może czułeś, jak On ociera Twój pot i opatruje Twoje rany? Czy stawałeś przed Nim jak przed królem, z wrażenia nie mogąc wykrztusić słowa? Czy może z niedowierzaniem patrzyłeś, jak schyla się i z miłością całuje Twoje stopy? Czy spotkałeś takiego Boga?

Więcej…

 
Obudź się, woła Cię!

Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego zaprasza dziewczęta na rekolekcje w czasie wakacji. Rekolekcje odbędą się w dniach 5-9 sierpnia br. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myślibórzu oraz w dniach 11-14 sierpnia br. w Ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego na Jamnej.

Więcej…

 
Wakacyjne rekolekcje dla dziewcząt w Świnoujściu

W dniach 15-22 lipca br. siostry Uczennice Krzyża zapraszają na wakacyjne rekolekcje dla dziewcząt w Świnoujściu-Przytorze. Rekolekcje z indywidualnym prowadzeniem dla dziewcząt od III klasy gimnazjalnej poprowadzi o. Łukasz Buksa OFM (Kraków) i S.S. Uczennice Krzyża.

Więcej…

 
Wielkopostne Zasłuchanie w Słowo

Centrum Formacji Świeckich w Szczecinie zaprasza na Wielkopostne Zasłuchanie w Słowo, które odbędzie się w dniach 15-17 marca br. w Domu Świętej Rodziny, przy ul. Mieszka I 3 w Wisełce.

Więcej…

 
Rekolekcje dla kobiet i mężczyzn

Podobnie jak w ubiegłym roku Wspólnota Emmanuel zaprasza na oddzielne rekolekcje dla mężczyzn i dla kobiet w różnych terminach i miejscach.

Więcej…

 
Zimowe Franciszkańskie Spotkanie Młodych

W poniedziałek 11 lutego w Kalwarii Pacławskiej rozpocznie się 7. Zimowe Franciszkańskie Spotkanie Młodych (FSM). Przyświeca mu hasło: „Projekt Mesjasz – Przebudzenie”. Potrwa do soboty 16 lutego.

Więcej…

 
Rekolekcje młodzieżowe w czasie ferii zimowych

Zakończyły się zapisy internetowe na bezpłatne rekolekcje dla młodzieży w okresie ferii zimowych - 28 stycznia – 10 lutego 2013 r. Prowadzący, tematyka i forma tegorocznych rekolekcji są zróżnicowane w zależności od zainteresowań i potrzeb młodzieży. Organizatorem rekolekcji jest Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej.

Więcej…

 
Wiara bez uczynków jest martwa

Duszpasterstwo Powołań Księży Chrystusowców serdecznie zaprasza Ciebie i Twoich przyjaciół na wielkopostne dni skupienia, które odbędą się w dniach 15-17 lutego 2013 r., tuż po feriach zimowych, w Seminarium Księży Chrystusowców. Spotkanie skierowane jest do młodzieży męskiej.

Więcej…

 
Rekolekcje w ciszy i dla rozeznających powołanie

Po wakacyjnych rekolekcjach organizowanych przez Siostry Boromeuszki z Trzebnicy zapraszamy Was na kolejne, jesienne spotkania rekolekcyjne z Siostrami Boromeuszkami. Tym razem będzie o potrzebie czasu ciszy i skupienia oraz o rozeznawaniu powołania.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 76183 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook