Dziś: środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Rekolekcje u Sióstr Służebnic Ducha Świętego

Siostry Służebnice Ducha Świętego zapraszają wszystkie chętne dziewczęta na rekolekcje. Terminy spotkań znajdziesz w artykule. Najbliższe spotkanie 21-24 stycznia

Więcej…

 
Kalendarium spotkań u Sióstr Loretanek

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Loretańskiej zaprasza na spotkania do Warszawy i Krynicy Zdrój w okresie zimowym i letnim. Zobacz terminy spotkań.

Więcej…

 
Rekolekcje u Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej

Drogi Przyjacielu! Jeśli zastanawiasz się, jaką drogą iść przez życie, przyjedź, by zobaczyć, doświadczyć i poznać. Może Chrystus wzywa Cię na drogę, jaką kroczymy?! Najbliższe spotkanie 17-22 stycznia. Zobacz kalendarium spotkań.

Więcej…

 
Zimowe Spotkanie z Bogiem

Księża Chrystusowcy zapraszają w dniach 7-11 lutego oraz  14-18 lutego 2011 roku do Bukowiny Tatrzańskiej na zimowe spotkanie z Bogiem na nartach.

Więcej…

 
Diakonia Liturgiczna na ferie

Jak co roku, zapraszamy na rekolekcje KODAL do Głogowa do parafii pw. św. Mikołaja, termin: 29 stycznia – 7 lutego 2011 roku.

Więcej…

 
Szkoła życia Słowem Bożym

W dniach 21-23 stycznia 2011 r. Werbistowskie Centrum Młodych "TABOR" zaprasza młodzież na biblijno-misyjne skupienia, pt. "Szkoła życia Słowem Bożym".

Więcej…

 
Styczniowe rekolekcje u Sióstr Świętej Rodziny!

Siostry Świętej Rodziny zapraszają chętne dziewczęta na rekolekcje, które odbędą się w Warszawie w dniach 14-18 stycznia 2011 roku, pod hasłem: "Panie... abym przejrzał".

Więcej…

 
Spotkania w Karmelu Dzieciątka Jezus

Siostry z Karmelu Dzieciątka Jezus serdecznie zapraszają wszystkie chętne dziewczęta od 17 roku życia na swoje spotkania. Przyjedźcie, zobaczcie, doświadczcie i poznajcie specyfikę Karmelu, może właśnie tu znajdziesz swoją przystań. Najbliższe spotkanie  odbędzie się 22 stycznia 2011 r.

Więcej…

 
Rekolekcjie u Kapucynek NSJ

Dziewczęta! Wspólnota Sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa zaprasza Was na rekolekcje w swojej wspólnocie, które odbędą się w dniach 17-21 stycznia.

Więcej…

 
Bracia Kapucyni Mniejsi

Duszpasterstwo Braci Kapucynów Mniejszych zaprasza wszystkich chętnych chłopców i mężczyzn zainteresowanych życiem zakonnym, bądź też szukających drogi życia i rozeznających powołanie na liczne dni skupienia. Najbliższe spotkanie odbędzie się 11 - 13 Lutego.

Więcej…

 
Karmelitanki Misjonarki Terezjanki z Sopotu

Siostry Karmelitanki Misjonarki Terezjanki zapraszają dziewczęta na rekolekcje z bł. o. Franciszkiem Palau OCD. Najbliższe spotkanie:  28-30 stycznia 2011 r., Spot - Kamienny Potok.

Więcej…

 
Siostry Służebnice Matki Dobrego Pasterza

Zgromadzenie Służebnic Matki Dobrego Pasterza serdecznie zaprasza chętne dziewczęta na rekolekcje! Najbliższe spotkanie 8-11 lutego 2011

Więcej…

 
Dni skupienia u Kamilian

Bracia i Ojcowie Kamilianie zapraszają na powołaniowe dni skupienia mające przybliżyć charyzmat posługi ludziom chorym, cierpiącym i opuszczonym. Najbliższe spotkanie odbędzie się 4-6 lutego 2011 roku

Więcej…

 
Dokąd idziesz?

Siostry Augustianki w najbliższym czasie organizują rekolekcje pt. „Dokąd idziesz? Czyli: co Pismo Święte mówi do Ciebie?”. Zapraszamy wszystkie dziewczęta, które ukończyły 16 lat.

Więcej…

 
Rekolekcje indywidualne - Trynitarze

Zakon Przenajświętszej Trójcy z Krakowa zaprasza kandydatów oraz zainteresowanych życiem trynitarskim na indywidualne rekolekcje powołaniowe do swojej krakowskiej Wspólnoty. Rekolekcje polegają na włączeniu się w życie zakonne (wspólne modlitwy, posiłki, a także obowiązki domowe).

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 6  7  8  9  10  11  12   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 77384 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook