Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Rekolekcje w ciszy i dla rozeznających powołanie

Po wakacyjnych rekolekcjach organizowanych przez Siostry Boromeuszki z Trzebnicy zapraszamy Was na kolejne, jesienne spotkania rekolekcyjne z Siostrami Boromeuszkami. Tym razem będzie o potrzebie czasu ciszy i skupienia oraz o rozeznawaniu powołania.

Więcej…

 
Oto jestem - rekolekcje w Myśliborzu

"Oto jestem" to temat wakacyjnych rekolekcji dla dziewcząt, które odbędą się w dniach 6-10 sierpnia w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Nie zabraknie podczas nich radości, nadziei,milczenia, pokoju, śmiechu, modlitwy, a przede wszystkim Jego Obecności, więc pomyśl, czy może zabraknąć Ciebie.

Więcej…

 
Bo ja nie wstydzę się Ewangelii

Zapraszamy Was na młodziezowe dni skupienia w Karmelu. Wspólnie będziemy pogłębiać przyjaźń ze Słowem Bożym czyli z samym Jezusem Chrystusem oraz ze sobą nawzjem.

Więcej…

 
Moje mistrzostwa – rekolekcje dla dziewcząt u elżbietanek

Plakat z piłką futbolową na zielonej murawie stadionu reklamuje oryginalne rekolekcje „Moje mistrzostwa”, które odbywać się będą od 30 czerwca do 4 lipca w klasztorze sióstr elżbietanek w Szczyrku. Przedsięwzięcie, na które złożą się m.in. konferencje podczas wędrówek w Beskidach, adresowane jest do dziewczyn powyżej 16. roku życia.

Więcej…

 
W życiu dróg, tak wiele jest...

Tak wiele różnych jest dróg. Którą wybrać? Nie wiesz? Zastanawiasz się? Chcąc Wam pomóc zapraszamy Was drogie dziewczęta w dniach 27-31 lipca 2012 r. do Moraska na wakacyjne rekolekcje powołaniowe u Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej. Zamiast siedzieć w domu i rozmyślać w pojedynkę - przyjedź! W grupie, we wspólnocie raźniej.

Więcej…

 
Wakacyjne spotkania z Bogiem nad jeziorem

Lato, wakacje, las, jezioro, modlitwa, wypoczynek. Co Ty na to?  Zastanawiasz się czy rekolekcje z Bogiem na wakacjach są możliwe? Bierz brata, kuzyna czy kolegę. Przyjedź do Czaplinka (Zachodniopomorskie) w dniach 30 lipieca - 3 sierpnia br.  i przekonaj się na własnej skórze!

Więcej…

 
Wakacyjne spotkania z Bogiem w górach

Wakacje tuż, tuż! Prezentujemy Wam kolejną juz propozycję spędzenia wakacyjnego czasu. Lubisz górskie wędrówki? Czujesz, że Twój duch potrzebuje "reanimacji"? Pytasz o życiową drogę?

Więcej…

 
Może nad Bałtyk?

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają dziewczęta na wakacyjne rekolekcje nad morzem, które odbędą się w dniach 10-16 lipca 2012 r. w Świnoujściu pt. „Bóg jest Miłością”.

Więcej…

 
Rekolekcje wędrowne i rekolekcje na kajakach

Księża Sercanie zapraszają młodzież męską, po III klasie gimnazjum, na dobry wypoczynek spędzony blisko Boga. Rekolekcje wędrowne odbędą się w Bieszczadach. Obóz będzie nad jez. Solińskiem, a każdego dnia w planie wyprawy na górskie szlaki.

Więcej…

 
Wakacyjne rekolekcje dla ministrantów

Referat duszpasterstwa służby liturgicznej organizuje w dniach 30 czerwca - 8 lipca b.r w Łukęcinie w domu zakonnym ojców Paulinów diecezjalne rekolekcje dla ministrantów. Zaproszeni są chłopcy wszystkich kategorii wiekowych.

Więcej…

 
Wakacje z Siotrami Dominikankami

Siostry Dominikanki zapraszają na wakacyjne spotkania z Bogiem. Przygotowały dla dziewcząt bogatą ofertę wakacyjną. Zadbaj nie tylko o regenerację ciała, ale również i swoją duszę. Niech nasza dbałość o kulturę fizyczną idzie w parze z troską o nasze wnętrze, które równiez potrzebuje, co jakiś czas odnowy i świeżości.

Więcej…

 
Wakacje z Jezusem

Niebawem wakacje!. Ostatnie szkolne podrygi, ostatnie sprawdziany, zaliczenia, ostatnie maturalne egzaminy, wystawianie ocen i upragnione wakacje. Długo wyczekiwany wolny czas. Czas błogiego lenistwa. Odpoczynek dla ciała i no właśnie i dla ducha. W czasie wakacji pamietając o ludzkiej duszy księża Sercenia przygotowali specjalnie dla Was Młodych ludzi atrakcyjne rekolekcje połączone z rekreacją ciała i duszy.

Więcej…

 
Dzień skupienia u sióstr jadwiżanek

Siostry jadwiżanki ze Szczecina serdecznie zapraszają na dzień skupienia dla dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych, studentek, pracujących i tych zastanawiających się nad swoim powołaniem. Spotkanie pod tytułem "Jezus Zmartwychwstały wkracza w moją codzienność" (J 21, 1-14) odbędzie się w sobotę 19 maja 2012 r.

Więcej…

 
Odkryć swoje powołanie

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają dziewczęta na dni skupienia pod hasłem "Odkryć swoje powołanie", które odbędą się w dniach 18-20 maja 2012 r. w Szczecinie-Stołczynie.

Więcej…

 
MocneSlowo.pl

Ewangelia głoszona z mocą pociąga tysiące ludzi na całym świecie! Zapisz się już dziś na kolejne internetowe rekolekcje wielkopostne, na które zaprasza serwis MocneSlowo.pl.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 78200 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook