Dziś: niedziela, 21 kwietnia 2024
Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje młodzieżowe
Rekolekcje dla dziewcząt

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają dziewczęta, które pragną rozeznać swoje powołanie na rekolekcje z indywidualnym prowadzeniem, które odbędą się w dniach 12-19 lipca br. w Świnoujściu-Przytorze. Spotkanie odbędzie się pod hasłem "Nabierz ducha - czyli - oddech wiary".

Więcej…

 
Rekolekcje dla muzyków

„Śpiewać i grać na chwałę Miłosierdzia Bożego” – pod takim właśnie hasłem, w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, w dniach 20-22 czerwca br. odbędą się rekolekcje dla muzyków.

Więcej…

 
Warsztaty z modlitwy uwolnienia

W dniach 6-7 czerwca br. Siostry Jezusa Miłosiernego z sanktuarium w Myśliborzu zapraszają na warsztaty z modlitwy uwolnienia. Spotkanie prowadzą zaangażowani w modlitwę uwolnienia z różnych Domów Miłosierdzia w Polsce. Jako przygotowanie do spotkania, organizatorzy proszą o przeczytanie I tomu książki Neala Lozano „Modlitwa uwolnienia” lub posłuchanie przez Internet jego konferencji.

Więcej…

 
Rekolekcje "Jezus uzdrawia"

Centrum Nowej Ewangelizacji im. Jana Pawła II zaprasza do udziału w Rekolekcjach pt. „Jezus uzdrawia”, które odbędą się w dniach 9-13 lipca 2014 r. w Szkołach Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie.

Więcej…

 
Moda na rekolekcje internetowe

Za pomocą filmów, zdjęć, grafik i animacji przygotowywane są internetowe katechezy wielkopostne. Najczęściej adresowane są do młodzieży, ale dostęp do nich mają wszyscy internauci. Rekolekcje internetowe cechuje multimedialny charakter i ciekawa forma. KAI zamieszcza wykaz najciekawszych ofert rekolekcyjnych dostępnych w sieci.

Więcej…

 
21 tys. osób na internetowych rekolekcjach o. Szustaka

Prawie 21 tys. internautów zgłosiło się na internetowe rekolekcje pt. „Oto Człowiek!”. Na portalu stacja7.pl poprowadzi je z Ziemi Świętej ceniony przez młodzież rekolekcjonista i duszpasterz o. Adam Szustak OP. Ten czas jest szczególny, bo na naszych oczach toczą się dramatyczne sytuacje - teraz szczególnie na Ukrainie. Dlatego tym bardziej zachęcamy wspólnie z o. Adamem do rozważań nad obliczem człowieka i do stałej modlitwy – zapraszają organizatorzy ze Stacji7.pl.

Więcej…

 
Rekolekcje „Powrót ciemnych nocy Nikodema”

W Środę Popielcową na Profeto.pl rozpoczną się rekolekcje internetowe pt. „Powrót ciemnych nocy Nikodema”. Wygłosi je ks. Michał Olszewski SCJ, redaktor naczelny portalu, charyzmatyczny ewangelizator i egzorcysta diecezji kieleckiej.

Więcej…

 
„Jezus żyje” – ekumeniczne rekolekcje na Profeto.pl

W poniedziałek 20 stycznia, w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan, na portalu Profeto.pl rozpoczynają się rekolekcje ekumeniczne online. Poprowadzą je: Natalia Niemen z Kościoła Chrześcijan Baptystów, duchowny greckokatolicki ks. Paweł Potoczny, sercanin ks. Michał Olszewski oraz muzyk Bartek Jaskot z Kościoła rzymskokatolickiego.

Więcej…

 
Rekolekcje dla dziewcząt „Odkryć krzyż na nowo”

Siostry Augustianki kilka razy w roku organizują rekolekcje dla dziewcząt w swoim klasztorze w Krakowie. To czas spotkania, zatrzymania się przy Panu Bogu, przemyślenia tego, co nurtuje.

Więcej…

 
Rekolekcje dla młodzieży w czasie ferii zimowych 2014

W ramach trwającego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie w 2016 r., zapraszamy młodzież na rekolekcje organizowane w okresie szkolnych ferii zimowych. W dniach 15 lutego – 2 marca 2014 r. odbędzie się 6. serii rekolekcji. Zapraszamy młodzież ponadgimnazjalną do: Trzęsacza, Myśliborza, Międzywodzia i Szczecina.

Więcej…

 
Rekolekcje dla mężczyzn – Obudzić wojownika!

Czy przeżywasz pełnię swojego życia? Masz czasami wszystkiego dosyć? Twoja żona jest z kosmosu? Relacje z Twoim ojcem to fikcja? Czy Bóg naprawdę istnieje? Czy facet może się modlić? Nie dajesz sobie rady z pokusami tego świata? Czy widzisz swoje miejsce w kościele? Jeśli zadawałeś sobie kiedyś te pytania, to czas znaleźć na nie odpowiedź.

Więcej…

 
A co z feriami?

Chcesz przeżyć niezapomnianą zimową przygodę? Planujesz aktywnie wypocząć w czasie nadchodzących ferii? Myślisz o tym, aby nauczyć się jazdy na nartach lub doskonalić swoje umiejętności na stoku? Weź udział w zimowisku narciarsko-turystycznym, organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej.

Więcej…

 
Rekolekcje Lectio Divina

Księża Salwatorianie zapraszają do udziału w rekolekcjach Lectio Divina organizowanych w Domu Zakonno-Rekolekcyjnym w Międzywodziu k/Wolina. Rekolekcje odbędą się w dniach 5-13 kwietnia br. Rekolekcje poprowadzi ks. Daniel Banaszkiewicz SDS.

Więcej…

 
Na narty z Jezusem 2014

Księża Sercanie zapraszają po raz kolejny młodzież na turnusy rekolekcyjne pt. „Narty z Jezusem”. Spotkania będą odbywać się tradycyjnie w Gliczarowie Górnym k. Bukowiny Tatrzańskiej.

Więcej…

 
Wierzę w Syna Bożego

„Wierzę w Syna Bożego” – to tytuł rekolekcji dla dziewcząt, na które zapraszają Siostry Augustianki. Spotkanie rozpocznie się 24 stycznia br. o godz. 18.00, a zakończy 26 stycznia br. o godz. 14.00.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 76842 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook