Dziś: sobota, 28 stycznia 2023
Imieniny: Walery, Radomir, Karol

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM – Lizbona 2023
Ogólnopolskie Spotkanie Młodych "Sydney w Warszawie"

Niezwykle bogato przedstawia się program ogólnopolskich inicjatyw duszpasterskich na rok 2008, przyjętych przez Konferencją Episkopatu Polski. Dla młodych jest  przeznaczone  m.in. "Sydney w Warszawie" - spotkanie dla tych, którzy nie mogli wyjechać na Światowe Dni Młodzieży do Australii. To pięciodniowe spotkanie rozpocznie się 15 lipca.

Więcej…

 
Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży

Dlaczego Kościół traci młodzież? Czy Internet może być tak samo ważny jak ambona i sala katechetyczna? Wieczernik czy areopag? To tylko niektóre z wielu trudnych pytań, jakie padną podczas zbliżającego się Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży.

Więcej…

 
Trwają przygotowania do „Sydney w Warszawie”

Od kilku do kilkunastu tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy „Sydney w Warszawie”. Spotkanie trwać będzie od 18 do 20 lipca w duchu Światowych Dni Młodzieży i w łączności satelitarnej z Benedyktem XVI, który przebywać będzie w tym czasie na XXIII ŚDM w Sydney.

Więcej…

 
Hymny Światowych Dni Młodzieży

Przedstawiamy listę hymnów dotychczasowych Światowych Dni Młodzieży - podajemy pełne tytuły, wykonawców oraz zapraszamy do wysłuchania tych utworów.

Więcej…

 
Hymn XXIII Światowych Dni Młodzieży doczekał się polskiej wersji.

Na kilka dni przed obchodami Światowych Dni Młodzieży w diecezjach, które odbędą się w Niedzielę Palmową 16 marca, Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży STUDNIA z Płońska zaprezentowało polską wersję utworu. Posłuchaj mp3.

Więcej…

 
Spotkanie młodych w Niepokalanowie 13 -17 lipca 2008

Spotkanie Młodych w tym roku organizowane jest po raz pierwszy we współpracy z Archidiecezją Warszawską w Niepokalanowie. Poprzednie Spotkania – było ich już osiem – odbywały się w Wadowicach. Młodzi ludzie – z Polski, ale też z Ukrain, Białorusi, Rosji, Słowacji – mają okazje uczestniczyć w szczególnym doświadczeniu Kościoła i jego łask, a także spotkać się ze sobą nawzajem i ubogacić swoją różnorodnością.

Więcej…

 
Sydney w Warszawie 18 - 20 lipca 2008. Spotkanie w duchu Światowych Dni Młodzieżowych w łączności satelitarnej z Benedyktem XVI.

Na Światowe Dni Młodzieży zaproszeni są przez Papieża WSZYSCY młodzi. Choć prawdopodobnie jedynie nieliczni dotrą do Sydney, to WSZYSCY mogą wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży. 19 lipca od rana rozpoczniemy na Agrykoli w Warszawie Spotkanie połączone z transmisją czuwania wieczornego i Mszy świętej z Papieżem z Sydney (dokładny program poniżej). Zobacz plan wydarzenia.

Więcej…

 
Australia: Benedykt XVI przybędzie już 12 lipca

Papieska podróż do Australii rozpocznie się trzy dni wcześniej niż wstępnie planowano. Benedykt XVI wyruszy do Sydney już 12 lipca. Pielgrzymka z okazji Światowego Dnia Młodzieży zakończy się 21 lipca.

Więcej…

 
Największa australijska gazeta oficjalnym partnerem ŚDM w Sydney

Australijski dziennik „The Daily Telegraph” i jego niedzielne wydanie „The Sunday Telegraph” zostały oficjalnym partnerem Światowego Dnia Młodzieży w Sydney.

Więcej…

 
Uczestnicy ŚDM będą codziennie dostawać sms-y od Benedykta XVI

Uczestnicy Światowego Dnia Młodzieży w Sydney dostawać będą codziennie sms-y od Benedykta XVI. To jedna z wielu usług, jakich dostarczy pielgrzymom z całego świata australijska firma Telstra, wybrana dziś na oficjalnego partnera telekomunikacyjnego ŚDM.

Więcej…

 
Opublikowano szczegółowy program ŚDM

Szczegółowy program Światowego Dnia Młodzieży opublikowano dziś w Sydney. Spotkanie młodych katolików z całego świata z Benedyktem XVI odbędzie się w tym największym mieście Australii w dniach 15-20 lipca.

Więcej…

 
Specjalny tramwaj na "Sydney w Warszawie"

We wtorek 20 maja w podróż po stolicy wyruszy specjalny tramwaj promujący spotkanie "Sydney w Warszawie" - cykl imprez przygotowanych 19 i 20 lipca w stolicy dla młodzieży, która nie będzie mogła wziąć udziału w Światowych Dniach Młodzieży w Sydney.

Więcej…

 
Doświadczyć wspólnoty w Sydney

2 tysiące Polaków pojedzie na spotkanie młodych do Sydney.Na spotkanie młodych z Benedyktem XVI w Sydney w połowie lipca przybędzie blisko 180 tys. pielgrzymów z całego świata, w tym 50 tys. Australijczyków. Na poprzednim spotkaniu młodych w Kolonii w 2005 r. było ich dziesięć razy więcej - pisze Ewa Czaczkowska na łamach Rzeczpospolitej.

Więcej…

 
Pierwsi pielgrzymi w drodze na Światowy Dzień Młodzieży

Pięcioosobowa grupa z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach – jako pierwsza w diecezji bielsko-żywieckiej – wyleciała 19 czerwca na XXIII Światowy Dzień Młodzieży w Sydney. Pielgrzymi chcą wcześniej dotrzeć do Australii, by zwiedzić kontynent i później skoncentrować się wyłącznie na uroczystościach religijnych. Powodem wczesnego wylotu jest m.in. chęć zaoszczędzenia na cenach biletów lotniczych.

Więcej…

 
Sydney: powstaje „papieski” ołtarz na ŚDM

25-metrowe zadaszenie wzniesiono już na hipodromie Randwick, w miejscu gdzie stanie ołtarz, przy którym Benedykt XVI sprawować będzie Eucharystię podczas Światowego Dnia Młodzieży w Sydney. Gigantyczna konstrukcja – szeroka na 60 m i głęboka na 75 m – ma być ozdobiona pełnymi znaczeń kolorami.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 71011 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook