Dziś: wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM – Lizbona 2023
Niepokalanów: 300 młodych z Polski, Białorusi i Ukrainy przygotowuje się do „Sydney w Warszawie”

Około 300 osób – w tym kilkadziesiąt z Białorusi i Ukrainy – przygotowuje się w Niepokalanowie do „Sydney w Warszawie”, spotkania zorganizowanego równolegle ze Światowymi Dniami Młodzieży w Australii.

Więcej…

 
Multimedia z ŚDM w Sydney

Zobacz pierwsze zdjęcia i filmy ze spotkania młodych w Sydney. Materiały przedstawiają przede wszystkim grupę polską - być może wypatrzysz swoich znajomych lub bliskich! NOWE!

Więcej…

 
Świadectwa młodych z ŚDM

ŚDM to dla wielu młodych ludzi "okno" na wiarę, na Chrystusa i na to, co ze sobą niesie łaska Ducha Świętego. Oddajemy głos młodym. Dzielą się świadectwem wiary przeżywanej wśród rówieśników, którzy stawiają im często niełatwe pytania o sens życia z Chrystusem.

Więcej…

 
Adoracje, zwiedzanie, Festiwal Młodych – REPORTAŻ

Światowe Dni Młodzieży to nie tylko Msze św., spotkania z papieżem i katechezy. To także Festiwal Młodych, obejmujący koncerty, spektakle, dyskusje, ale również możliwość spowiedzi, adoracji eucharystycznej, spotkania z nowymi wspólnotami kościelnymi.

Więcej…

 
Pierwsze spotkanie Benedykta XVI z młodymi

Benedykt XVI przybył statkiem na nabrzeże Barangaroo i po raz pierwszy spotkał się z uczestnikami XXIII Światowych Dni Młodzieży. Zachęcił ich, by pozwolili Chrystusowi objąć się swoją miłością i uznali Kościół za swój dom.

Więcej…

 
Benedykt XVI na ŚDM: tęsknota za życiem pełnym miłości jest dziełem Ducha Świętego

Benedykt XVI zachęcił młodych, także tych, którzy „krążą na granicy parafii i życia Kościoła”, by pozwolili Chrystusowi objąć się swoją miłością i uznali Kościół za swój dom. – Nikt nie powinien pozostać na zewnątrz, jako że od dnia zesłania Ducha Świętego Kościół stał się jeden i powszechny – tłumaczył papież. [Tekst przemówienia w załączniku]

Więcej…

 
Fotoreportaż z otwarcia ŚDM

Przedstawiamy materiał filmowy oraz zdjęcia z ceremonii otwarcia Światowych Dni Młodzieży w Sydney, a także NOWE ZDJĘCIA z Festiwalu Młodych oraz Mszy św. Zobacz ponad 60 zdjęć.

Więcej…

 
Uliczna ewangelizacja przed „Sydney w Warszawie”

Wspólnoty zaangażowane w przygotowanie „Sydney w Warszawie” rozpoczynają spotkanie młodych od dzisiejszej (18 lipca) ewangelizacji na ulicach miasta. Jest ona przygotowaniem do głównych obchodów odbywających się w stolicy w sobotę i niedzielę 19-20 lipca w łączności z uczestnikami XXIII Światowych Dni Młodzieży w Sydney.

Więcej…

 
Polacy gromadzą się o godz. 21.37

Polscy uczestnicy XXIII Światowych Dni Młodzieży gromadzą się co wieczór w Sydney o godz. 21.37 – w godzinie śmierci Jana Pawła II, żeby wspominać papieża Polaka i modlić się o jego rychłą beatyfikację.

Więcej…

 
Spotkanie ekumeniczne

O nadziei na wspólne sprawowanie Eucharystii przez wszystkich chrześcijan mówił Benedykt XVI w Sydney podczas spotkania ekumenicznego z przedstawicielami ok. 40 Kościołów.

Więcej…

 
12 młodych na obiedzie z Papieżem

Papież śmiał się i żartował – wspominają wczorajszy obiad z Benedyktem XVI przedstawiciele młodzieży wszystkich kontynentów. Wytypowani przez lokalne konferencje episkopatów uczestnicy XXIII Światowych Dni Młodzieży w Sydney spotkali się z Ojcem Świętym w Sali Przyjęć Domu Katedralnego w piątek ok. godz. 12.30.

Więcej…

 
Katechezy w irlandzkim pubie

Katechezy dla ponad 1 tys. uczestników XXIII Światowych Dni Młodzieży głosi w irlandzkim pubie w Sydney arcybiskup Denver w USA, Charles Chaput. Ich tematem jest „Podwójne życie, które siebie samo niszczy”. –

Więcej…

 
Spotkanie z młodzieżą uczestniczącą w programie przywracania do normalnego życia

Przed oddawaniem czci fałszywym bogom posiadania, zaborczej miłości i władzy przestrzegł Benedykt XVI w przemówieniu wygłoszonym w kościele uniwersytetu Notre-Dame w Sydney pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Więcej…

 
Transmisje z ŚDM w TVP

Jesteś w domu i chciałbyś chociażby duchowo towarzyszyć uczestnikom ŚDM? Telewizja Polska przygotowuje dwie bezpośrednie transmisje ze Światowych Dni Młodzieży w Sydney w najbliższą sobotę i niedzielę. Zobacz program.

Więcej…

 
Fotoreportaż ŚDM - wtorek i środa

Kolejna porcja zdjęć z przylotu i powitania Benedykta XVI oraz pierwszych spotkań papieża w Australii, a także widowiskowego otwarcia Światowych Dni Młodzieży i oczekiwania młodych na nabrzeżu Bangaroo.

 

<< pierwsza < poprzednie 11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 76455 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook