Dziś: wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM – Lizbona 2023
Wieczorne czuwanie uczestników ŚDM z Benedyktem XVI

„Bóg nie zawiedzie naszej nadziei” – zapewnił Benedykt XVI 300 tys. młodych z ponad 170 krajów świata - 19 lipca podczas wieczornego czuwania w ramach XXIII Światowych Dni Młodzieży, na hipodromie Randwick w Sydney. Papież wezwał do odważnego, bezkompromisowego świadectwa inspirowanego mocą Ducha Świętego.

Więcej…

 
Młodzi ludzie złożyli świadectwa podczas czuwania na ŚDM

Siedmioro młodych ludzi złożyło świadectwa podczas dzisiejszego wieczornego czuwania modlitewnego z udziałem Benedykta XVI w ramach XXIII Światowych Dni Młodzieży w Sydney. Ojcu Świętemu i zgromadzonym na hipodromie Randwick ok. 180 tys. pielgrzymów opowiadali oni o otrzymanych darach Ducha Świętego.

Więcej…

 
Ewangelizacja w rytmie rocka

Wśród licznych imprez towarzyszących XXIII Światowym Dniom Młodzieży w Sydney są także koncerty wykonawców muzyki chrześcijańskiej. Reprezentują oni rozmaite gatunki muzyczne, jednak wszystkich ich łączy pragnienie ewangelizowania na scenie.

Więcej…

 
Filmy z ŚDM Sydney

Przedstawiamy 9 profesjonalnych filmów z dotychczasowego przebiegu ŚDM! Filmy przedstawiają: przybycie Benedykta XVI do Australii, początek ŚDM, Mszę i ceremonię otwarcia oraz pobyt Papieża w Sydney.

Więcej…

 
ŚDM - Piątek 18 lipca 2008

Tradycyjnie podczas ŚDM młodzi wzięli udział w Drodze Krzyżowej. Nabożeństwo odbyło się  w godz. 15.00 - 18.00. Droga Krzyżowa rozpoczęła się w katedrze St Mary's i ulicami Sydney przeszła poprzez Barangaroo, Darling Harbour, Sydney Opera House Forecourt, Domain. Poszczególne stacje młodzież śledziła za pomocą telebimów. Zobacz fotoreportaż i video.

Więcej…

 
Światowe Dni Młodzieży Sydney 2008 - Nocne Czuwanie

19 lipca na hipodromie Randwick, który był miejscem wieczornego spotkania z Benedyktem XV odbyło się całonocne czuwanie.Była to radosna i wzruszająca ceremonia światła połączona ze świadectwami, homilią Papieża, modlitwą i adoracją eucharystyczną. Niestrudzeni młodzi pielgrzymi wytrwali aż do rana! Zobacz zdjęcia i video.

Więcej…

 
Zakończenie ŚDM Sedney 2008

XXIII Światowe Dni Młodzieży dobiegły końca. Zakończyła je uroczysta Msza św. z Benedyktem XVI, która była kulminacyjnym punktem ŚDM Sydney 2008. Gdzie spotkamy się w 2011 na następnym spotkaniu ŚDM? Zobacz fotoreportaż i video!

Więcej…

 
Logo Światowego Dnia Młodzieży - Madryt 2011

W Madrycie zaprezentowano logo najbliższego Światowego Dnia Młodzieży, który odbędzie się tam w dniach 16-21 sierpnia 2011 r.

Więcej…

 
Madryt czeka na dwa miliony uczestników XXVI ŚDM

Ponad dwa miliony osób oczekiwanych jest na Światowych Dniach Młodzieży w Madrycie, od 16-21 sierpnia 2011 r. z udziałem Benedykta XVI. O przygotowaniach do tego wydarzenia poinformował wczoraj w stolicy Hiszpanii rzecznik prasowy XXVI ŚDM, Yago de la Cierva.

Więcej…

 
XXVI ŚDM w madrycie na Facebook'u

Na Facebook'u został uruchomiony w języku polskim (na razie 1 z 11) serwis poświęcony XXVI SDM w Madrycie. Będzie tam możliwość zdobycia bieżących informacji, zamieszczania zdjęć, prezentowania własnych pomysłów i sugestii.

Więcej…

 
Z młodymi do Madrytu

Rozpoczęły się przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w dniach 15-21 sierpnia 2011 roku w Madrycie. W stolicy Hiszpanii od soboty trwa spotkanie, w którym uczestniczy biskup radomski Henryk Tomasik, krajowy duszpasterz młodzieży.

Więcej…

 
Przygotowania do ŚDM

Rozpoczęły się przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Madrycie. W stolicy Hiszpanii zakończyło się właśnie spotkanie ekip przygotowawczych, w którym z ramienia Polski uczestniczył bp Henryk Tomasik, krajowy duszpasterz młodzieży oraz dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży, ks. Grzegorz Suchodolski.

Więcej…

 
Polskie przygotowania do ŚDM w Madrycie 2011 już rozpoczęte

Przygotowania młodych Polaków – duchowe i organizacyjne – do 26. Światowych Dni Młodzieży w Madrycie już się rozpoczęły. Przez cały weekend na warszawskich Bielanach trwało Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży, podczas którego dyskutowano o planach na 560 dni, jakie pozostały do spotkania w stolicy Hiszpanii.

Więcej…

 
Modlitewne przygotowanie do ŚDM

Dokładnie na półtora roku przed rozpoczęciem Światowych Dni Młodzieży w Madrycie, 16 lutego rusza w Polsce projekt comiesięcznych modlitw w intencji spotkania Ojca Świętego z młodymi w sierpniu 2011 roku. W tym dniu rozpoczyna się także konkurs na najlepszą prezentację multimedialną na temat ŚDM.

Więcej…

 
ŚDM w internecie po polsku

Po raz pierwszy w 25-letniej historii Światowych Dni Młodzieży oficjalna strona internetowa tego wydarzenia dostępna jest także w języku polskim. Jak informuje Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM w Polsce to jeden z przejawów bardzo dobrej współpracy Komitetu Hiszpańskiego z polskim Biurem.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 12  13  14  15  16  17  18  19  20  21   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 76460 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook