Dziś: wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM – Lizbona 2023
Orędzie Benedykta XVI na ŚDM 2011

„Zakorzenieni i zbudowani na Chrystusie, mocni w wierze” – wokół tego hasła Papież Benedykt XVI napisał orędzie na XXVI Światowe Dni Młodzieży 2011, których międzynarodowe obchody odbędą się w dniach 16-21 sierpnia 2011 w Madrycie, poprzedzone kilkudniowym programem Dni w Diecezji na terenie całej Hiszpanii

Więcej…

 
Młodzi Karmelu na Światowe Dni Młodych

Jeśli chcesz: uczestniczyć w ŚDM w Madrycie, przeżyć je w duchu karmelu oraz pragniesz pielgrzymować śladami Jana od Krzyża i Teresy od Jezusa, Bracia Karmelici Bosi dają Ci taką szansę.

Więcej…

 
70 wolontariuszy na Światowe Dni Młodzieży

70 kandydatów na wolontariuszy przesłuchano w Poznaniu, w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, które w sierpniu przyszłego roku odbędą się w Madrycie. Potrzeba ponad tysiąca dwustu osób z Polski, które są pełnoletnie, komunikują się w języku hiszpańskim oraz angielskim, niemieckim lub francuskim i chcą pomóc w organizacji madryckiego spotkania – powiedział KAI ks. Grzegorz Suchodolski, dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży.

Więcej…

 
Orędzie na 26.Światowe Dni Młodzieży 2011 w Madrycie

„Zakorzenieni i zbudowani na Chrystusie, mocni w wierze” – wokół tego hasła Papież Benedykt XVI napisał orędzie na XXVI Światowe Dni Młodzieży 2011, których międzynarodowe obchody odbędą się w dniach 16-21 sierpnia 2011 w Madrycie, poprzedzone kilkudniowym programem Dni w Diecezji na terenie całej Hiszpanii.

Więcej…

 
ŚDM w programie RAJ

Krajowe Biuro ŚDM weszło we współpracę z programem RAJ, dzięki temu co tydzień w TVP1 będą ukazywały się informacje z przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Madrycie 2011.

Więcej…

 
ŚDM w Madrycie będzie najliczniejsze?

W Biurze Prasowym Stolicy Apostolskiej zaprezentowano dziś program i cele najbliższego Światowego Dnia Młodzieży, który odbędzie się w sierpniu przyszłego roku w Madrycie.

Więcej…

 
Madryt ze Wspólnotą Emmanuel

Droga Wspólnoty Emmanuel na Światowe Dni Młodzieży w Madrycie. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…

 
Ruszyło forum dyskusyjne ŚDM

Na stronie Ogólnopolskiego Centrum ŚDM ruszyło forum dyskusyjne dla polskich uczestników i wolontariuszy XXVI ŚDM w Madrycie.

Więcej…

 
Utwór "Zbudowani na Chrystusie"

Specjalnie skomponowaną pieśń „Zbudowani na Chrystusie” zaprezentowało dziś Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży. Utwór został napisany na potrzeby przygotowań do przyszłorocznego spotkania młodzieży z całego świata z Ojcem Świętym, które odbędzie się w połowie sierpnia w Madrycie.

Więcej…

 
Premiera oficjalnego hymnu ŚDM Madryt 2011

„Mocni w wierze”, hymn Światowych Dni Młodzieży, został wykonany po raz pierwszy w wigilię święta Najświętszej Maryi Panny z Almudeny. Orkiestra Młodych ze Wspólnoty Madrytu (JORCAM) wraz z chórem młodzieży El Escorial wykonali hymn w katedrze Madrytu.

Więcej…

 
Instrukcja rejestracji grupy na stronie hiszpańskiej

Opis procesu rejestracji na stronie hiszpańskiej grup chcących wziąć udział w ŚDM w Madrycie.

Więcej…

 
Formacja El Camino w Szczecinie

Wybierasz się na ŚDM do Madrytu, bądź nie możesz jechać, ale pragniesz umocnić swoją wiarę i jeszcze mocniej zakorzenić w Chrystusie - gorąco zapraszamy na spotkania formacyjne "El Camino".

Więcej…

 
Jezuici zapraszają na program Magis 2011

Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów w Szczecinie zaprasza do udziału w Światowych Dniach Młodzieży poprzez uczestnictwo w programie Magis 2011. Ten program poprzedza dni przed spotkaniem w Madrycie i jest organizowany przez Jezuitów z Hiszpanii, Portugalii wraz z innymi zgromadzeniami, wspólnotami żyjącymi duchowością ignacjańską.

Więcej…

 
Video zaproszenie do Madrytu

 
Wolontariat w Madrycie

Polska otrzymała 1200 miejsc dla wolontariuszy! Z naszej archidiecezji zapisało się już 25 osób, co stanowi nieco ponad 2% polskich wolontariuszy. Są jeszcze wolne miejsca. I Ty możesz zostać wolontariuszem w Madrycie!

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 14  15  16  17  18  19  20  21   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 76461 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook