Dziś: wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM – Lizbona 2023
ŚDM w TVP 2

W poniedziałek 22 marca o 12.55 w TVP 2 w programie "Znaki Czasu" wyemitowany zostanie materiał dokumentalny poświęcony Światowym Dniom Młodzieży, przy okazji jubileuszu 25-lecia ich ustanowienia. Zachęcamy do obejrzenia.

Więcej…

 
Wywiad z Abp. Józefem Michalikiem

Rozmowa z Arcybiskupem Józefem Michalikiem, przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski (KEP), ordynariuszem Archidiecezji Przemyskiej, który w latach 1978-86 był Rektorem Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie, w roku 1985 i 86 był szefem Biura ds. Młodzieży przy Papieskiej Radzie ds. Świeckich w Watykanie, a od 1990 jej konsultorem.

Więcej…

 
Konkurs na prezentację o ŚDM

Darmowe uczestnictwo w Światowych Dniach Młodzieży w Madrycie? Tak, to możliwe. Wystarczy wziąć udział w konkursie.

Więcej…

 
9 patronów ŚDM w Madrycie

Stolica Apostolska zatwierdziła wybór 9 patronów Światowego Dnia Młodzieży w Madrycie. Odbędzie się on w sierpniu 2011 r.

Więcej…

 
Strona ŚDM na Facebooku

Obecnie do facebookowego konta "sdm2011madrid" dołączyły 1393 osoby. Może nas być więcej! Odwiedź stronę: www.facebook.com/sdm2011madrid Poleć tę stronę wszystkim swoim znajomym i poproś ich, aby oni zaprosili swoich znajomych. Dołącz do społeczności skupionej wokół ŚDM!

 
Zostań wolontariuszem na ŚDM

W środę 19 maja oficjalnie ruszyła rejestracja internetowa dla osób chcących zostać wolontariuszami podczas Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się 16-21 sierpnia 2011 roku w Madrycie. Wystarczy wejść na stronę www.madrid11.com, wypełnić krótki formularz i czekać na odpowiedź. Rejestrować mogą się młodzi z całego świata.

Więcej…

 
Konkurs na prezentację multimedialną o ŚDM

16 lutego 2010 r., Krajowe Biuro ŚDM ogłosiło rozpoczęcie Konkursu na najlepszą i najciekawszą  prezentację multimedalną o Światowych Dniach Młodzieży. Konkurs adresowany jest do młodych i kreatywnych osób w wieku od 14 do 35 lat, które zamierzają wziąć udział w XXVI ŚDM w Madrycie.

Więcej…

 
Hymn ŚDM w Madrycie

Znany jest już oficjalny hymn XXVI Światowego Dnia Młodzieży w Madrycie. Spotkanie młodych katolików z papieżem Benedyktem XVI odbędzie się w dniach: 16-21 sierpnia 2011 r.

Więcej…

 
Zostań wolontariuszem!

16 czerwca, w dniu comiesięcznej modlitwy za ŚDM, otwarte zostały kwalifikacje dla Polaków do wolontariatu podczas Światowych Dni Młodzieży w Madrycie. Potrzeba ponad 1200 osób z Polski, które są pełnoletnie, komunikują się w języku hiszpańskim oraz angielskim, niemieckim lub francuskim i chcą pomóc w organizacji madryckich obchodów ŚDM. Odkryj radość dawania! Wyraź wiarę przez działanie! Daj innym coś z siebie – zostań wolontariuszem! Zarejestruj się już dziś.

Więcej…

 
Zapisy chętnych na Światowe Dni Młodzieży

1 lipca ruszą zapisy dla chętnych do udziału w Światowych Dniach Młodzieży, które odbędą się od 16 do 21 sierpnia 2011 r. w Madrycie. W siedzibie Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie odbyło się dziś spotkanie dla koordynatorów diecezjalnych i zakonnych ŚDM. Uczestniczyło w nim 90 osób reprezentujących 37 polskich diecezji oraz 6 wspólnot i zgromadzeń zakonnych.

Więcej…

 
Zapisz się i jedź na Światowe Dni Młodzieży

Rozpoczęły się zapisy na Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się od 16 do 21 sierpnia 2011 r. w Madrycie. Wystarczy wejść na stronę madryt2011.pl i wypełnić formularz zgłoszenia.

Więcej…

 
Młodzież na Szlaku św. Jakuba

Pomimo upałów ponad 12 tys. młodzieży z całej Hiszpanii pielgrzymuje do Santiago de Compostela z okazji Kompostelańskiego Roku Jubileuszowego. Jest to zarazem przygotowanie do Światowego Dnia Młodzieży, który odbędzie się za rok w Madrycie.

Więcej…

 
Rok do Madrytu – rokiem młodych

Pod hasłem „Dialog i wzajemne zrozumienie” rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, 12 sierpnia Międzynarodowy Rok Młodzieży ogłoszony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy na całym świecie odbywać się będzie szereg inicjatyw, które mają być okazją do promowania idei pokoju, poszanowania praw człowieka oraz solidarności pokoleń, kultur, religii i cywilizacji. Poprzedni Międzynarodowy Rok Młodzieży ONZ ogłosiła w 1985 roku. Wtedy też Jan Paweł II podjął inicjatywę ustanowienia Światowych Dni Młodzieży.

Więcej…

 
Profil ŚDM na Facebooku już w 18 językach

Profil Światowego Dnia Młodzieży w Madrycie na portalu społecznościowym Facebook ma już 18 wersji językowych. Spotkanie młodych katolików świata z udziałem papieża Benedykta XVI odbędzie się w stolicy Hiszpanii w sierpniu 2011 r.

Więcej…

 
Kwalifikacje wolontariuszy na ŚDM 2011

W Warszawie odbyły się pierwsze kwalifikacje dla wolontariuszy, którzy chcą posługiwać podczas przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży w Madrycie.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 13  14  15  16  17  18  19  20  21   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 76456 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook