Dziś: środa, 7 grudnia 2022
Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
We wspólnym orszaku

Objawienie Pańskie, Epifania, Uroczystość Trzech Króli – te wszystkie określenia odnoszą się do chrześcijańskiego święta mającego uczcić objawienie się Boga człowiekowi, obecność Boga w historii człowieka. 

Więcej…

 
Podsumowanie projektu BUSOL@ 2020

Projekt pt. BUSOL@, realizowany przez Fundację Alegoria z Tarnowa ma za zadanie pokazywać kierunki. Łączy w sobie elementy kampanii informacyjnej z animowaniem uczestników do zmiany postaw.  

Więcej…

 
Premierowy koncert pt. Pomoc z nieba już 25 grudnia

Na Boże Narodzenie 2020 mamy prezent od serca dla tysięcy internautów: bezpłatną płytę pt. "Kolędowanie na Tysiące Głosów Live". Znalazły się na niej pieśni Bożonarodzeniowe w wykonaniu blisko 120-tysięcznego chóru, złożonego z głosów tych widzów, którzy byli obecni podczas wszystkich sześciu edycji Betlejem w Polsce - na widowniach wielu sal koncertowych w całej kraju. I dotychczas kolędowali wspólnie z 28 artystami. 

Więcej…

 
Betlejem w Polsce 2020 - Pomoc z Nieba

Po raz siódmy przygotowujemy premierę nowego wydarzenia Betlejem w Polsce - Pomoc z Nieba. Wszyscy razem sprawiliśmy, że w 49 dotychczasowych koncertach – modląc się i śpiewając wzięło udział ponad 200 tyś. osób. Nieśliśmy razem Dobrą Nowinę do milionów Polaków poprzez nasze działania medialne, poprzez zamieszczenie wideo wybranych utworów i koncerty w największych polskich miastach. Łącznie na cele charytatywne przekazaliśmy dotychczas ponad 1,5 mln złotych.

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe dla młodzieży - ferie 2021

Zapraszamy młodzież (od 14 r. ż.) z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej i nie tylko na internetowe rekolekcje organizowane w okresie szkolnych ferii zimowych. W dniach 7-9 stycznia oraz 11-13 stycznia 2021 r. odbędą się dwie serie rekolekcji on-line. 

Więcej…

 
Internetowe Rekolekcje Adwentowe 2020 - Droga

Zapraszamy do obejrzenia video zapowiedzi Internetowych Rekolekcji Adwentowych 2020 pt. Droga, głoszonych przez o. Michała Olszewskiego SCJ. Rekolekcje będą zawierać 8 odcinków. Emisja w poniedziałki i czwartki - każdego tygodnia Adwentu. Zapraszamy na pierwszy odcinek w poniedziałek 30 listopada.

Więcej…

 
Powraca Festiwal Filmowy Vitea Valor - Wartość Życia

W Tarnowie powraca Festiwal Filmowy „Vitea Valor” („Wartość Życia”). Hasłem przewodnim i kluczem doboru filmów oraz paneli dyskusyjnych będą różne oblicza konfliktu. Festiwal odbędzie się w różnych miejskich przestrzeniach kultury w dniach 11 – 17 grudnia 2020 r.

Więcej…

 
Głos ma młodzież

Czternastolatka z tubą w dłoni, idąca na czele demonstrujących w Olsztynie zwolenników aborcji i wykrzykująca wulgarne hasła, to jedna z wizytówek protestów rzekomych obrońców praw kobiet.

Więcej…

 
Polak z Sercem – III edycja akcji KSM

To III edycja akcji organizowanej prze Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Jej celem jest niesienie pomocy Polakom na Litwie, Białorusi i Ukrainie. Zainaugurowana 12 listopada br. potrwa do końca czerwca 2021 roku. Podobnie jak w pierwszych edycjach, dary i środki finansowe dla najbardziej potrzebujących rodaków za wschodnią granicą zbierze młodzież.

Więcej…

 
Początek końca aborcji

Shawn Carney, bohater filmu Nieplanowane, szef kampanii „40 dni dla życia”, w pełnej pasji książce zabiera czytelnika w pouczającą podróż wraz z bohaterami opowieści, którzy znaleźli się w najmroczniejszym zakątku współczesnego świata, ale dzięki Opatrzności oraz pomocy Shawna i jego przyjaciół szczęśliwie odnaleźli nadzieję. 

Więcej…

 
Święto Niepodległości 2020 w Szczecinie

Środowiska Patriotyczne - organizatorzy tegorocznych obchodów Święta Niepodległości w Szczecinie zaprosili uczestników na X Marsz Niepodległości - rajd samochodowo-motocyklowy w barwach biało-czerwonych. Rajd wyruszył o godz. 12.00 z Łasztowni i przejechał głównymi ulicami miasta. Zakończył się po południu na Wałach Chrobrego.

Więcej…

 
Ja czuję, że żyję! Spotkanie dla kobiet

28 października zapraszamy Panie na spotkanie warsztatowe o emocjach. Emocje to towarzysz naszego codziennego dnia. Nieustanie informują nas o naszej sytuacji życiowej. Choć w sytuacjach kryzysowych i trudnych wolelibyśmy nie odczuwać emocji które są przykre, faktem jest że wszystkie emocje, których doświadczamy są dobre i są nam potrzebne. 

Więcej…

 
Arkadio i #NieprzeciętnyŚwięty

Arkadio tuż po wydaniu swojej ostatniej płyty w maju, mając na uwadze czas, w którym ciężko jest koncertować, swoją energię skierował na stworzenie serii nowych utworów o prawdziwie nieprzeciętnych osobach.

Więcej…

 
Czyściec - w kinach od 23 października!

– Liczę na to, że ten film pomoże widzom lepiej zrozumieć zagadnienie życia po śmierci – tak o swoim najnowszym filmie mówi reżyser Michał Kondrat. Już jutro premiera kinowa filmu pt. „Czyściec” - filmowej propozycji reżysera Michała Kondrata na Święto Zmarłych. Zobaczcie jego zapowiedź! 

Więcej…

 
Czas to miłość

"Czas to miłość - polscy artyści dla Prymasa Wyszyńskiego” to nowatorski projekt muzyczny, któremu przyświeca idea przybliżenia młodzieży postaci Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Inicjatywę dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci. 

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 33304 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook