Dziś: niedziela, 3 marca 2024
Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co będzie?
Powołany 2 - w kinach od 1 marca!

"Powołany 2" to kontynuacja internetowego hitu filmowego, który stał się fenomenem w sieci i dotarł do milionów widzów na całym świecie. Tym razem powraca na wielkim ekranie w gwiazdorskiej obsadzie. Gorąco polecamy i zapraszamy do kin już od piątku, 1 marca.

Więcej…

 
Misterium Pasyjne 2024

Klerycy i alumni Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie i przyjaciele zapraszają na Misterium Pasyjne 2024.

Więcej…

 
Rekolekcje Wielkopostne 2024 - online

Zapraszamy do udziału w internetowych rekolekcjach wielkopostnych 2024 pt. "Ile Kościoła w Kościele?", które głosi biskup Artur Ważny. Kolejne odcinki będą ukazywały w poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu. Już dziś zobacz video zapowiedź rekolekcji!

Więcej…

 
ARISE. Koncert, jakiego jeszcze nie było!

Na trzech koncertach na scenie, ramię w ramię, staną obok siebie dwie znakomite ekipy: Hillsong London Worship i NiemaGotu. Nad Wisłą jak grzyby po deszczu wyrastają wieczory uwielbienia, a trzy ubiegłoroczne koncerty (Michael W. Smith, Hillsong United i Kari Jobe z przyjaciółmi) zgromadziły w hali Areny Gliwice tysiące ludzi z całego kraju i okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Więcej…

 
Zapraszamy do Wielkopostnych Porządków

Rozpoczęliśmy Wielki Post - czas wyciszenia i modlitwy. Jest to również doskonała okazja, aby dać coś od siebie drugiemu człowiekowi bezinteresownie i z serca. Jeśli szukasz takiej okazji, to jako Fundacja Małych Stópek pragniemy Ci zaproponować udział w 4. edycji akcji „Wielkopostne Porządki”. 

Więcej…

 
Sound of Freedom już na RafaelKino.pl

Zobacz film, który otwiera oczy i porusza  serca! "Sound of Freedom. Dźwięk wolności" już dostępny online na platformie Rafael Kino.

Więcej…

 
The Chosen - komiks

Ich życiowe sytuacje wydawały się beznadziejne: Maria Magdalena, której duszą zawładnęły demony... Szymon i Andrzej, gnębieni przez rzymskiego okupanta... Mateusz, który nie miał na tym świecie nikogo prócz wrogów... dopóki nie pojawił się Jezus.

Więcej…

 
The Chosen - sezon 4

Światowy hit na wielkim ekranie już od 2 lutego! Niesiemy przesłanie serialu w Polskę, by jak najwięcej osób mogło zobaczyć go na dużym ekranie. Zachęcamy Was do tego, by obejrzeć odcinki czwartego sezonu w lokalnym kinie! Pierwsze dwa odcinki 4 sezonu są grane w repertuarze kin. Koniecznie zabierzcie na seanse swoich bliskich i przyjaciół!

Więcej…

 
Cudowny chłopak. Biały ptak

"Cudowny chłopak. Biały ptak" to kontynuacja wielkiego kinowego przeboju sprzed sześciu lat! Ekranizacja światowego bestsellera „Cudowny chłopak” porwała 1,5-milionową widownię, dostarczając wielkich wzruszeń i okazji do przemyśleń. Po sześciu latach doczekaliśmy się kontynuacji tej niezwykłej opowieści o potrzebie akceptacji, odwadze, miłości i walce o przetrwanie.

Więcej…

 
Filmowe spotkania o tematyce religijnej

Serdecznie zapraszamy do udziału w seansach filmowych o tematyce religijnej. Najbliższe seanse odbędą się 10 lutego (tj. sobota) o godz. 12.00 i 17.45. Wspólnie obejrzymy wyjątkowy film pt. "Wandea - zwycięstwo albo śmierć". Kolejne seanse odbędą się 9 marca, podczas których obejrzymy film pt. "Powstaniec 1863".

Więcej…

 
Wyjazd na Marsz dla Życia w Rzymie z FMS

Fundacja Małych Stópek, w dniach 20 – 26 maja 2024 r., zapraszamy na wyjazd do Rzymu na międzynarodowy Marsz dla Życia.  Jest to pielgrzymka w intencji obrony nienarodzonych, której elementem będzie nie tylko uczestnictwo w międzynarodowym marszu Obrońców Życia z całego świata, ale również udział w Mszy Świętej przy grobie św. Jana Pawła II. Zapisy do 14 stycznia.

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe dla młodzieży 2024

Zapraszamy młodzież (od 14 r. ż.) z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej na rekolekcje zimowe organizowane w okresie szkolnych ferii zimowych (12-28 stycznia br.) oraz w weekend zimowy 23-25 lutego br. Łącznie odbędą się cztery serie spotkań rekolekcyjnych dla młodzieży: w Czmońcu, Dusznikach Zdrój, Trzęsaczu i Skrzatuszu.

Więcej…

 
Hillsong London Worship i NiemaGOtu razem na scenie!

Uwaga! Nadciąga powstanie! Tym razem nie chodzi jednak o walkę narodowo-wyzwoleńczą, ale o realizację biblijnego wezwania: "Powstań! Świeć, bo przyszło twe światło" (Iz 60, 1-3). Na scenie ramię w ramię staną obok siebie dwie znakomite ekipy: Hillsong London Worship i NiemaGotu i zgodnie ogłoszą: "Chwała Pańska rozbłyska nad tobą". 

Więcej…

 
Domówka z Betlejem

Mamy dla Was dobrą wiadomość: Święta Bożego Narodzenia nie kończą się 26 grudnia! Czas wzajemnej życzliwości i radości trwa nadal - oby przez cały rok! Teraz dobre emocje niosą ze sobą kolędnicy.

Więcej…

 
Nie czekaj. Otwórz drzwi! Zaproś Betlejem w Polsce

Gdzie spędzacie święta? Z rodziną? Daleko od domu? Sami? Jakie uczucia towarzyszą Wam w tym świątecznym czasie? Radość? Nostalgia? Nadzieja? A może po prostu jest z Wami kolęda? Bez względu na to, jakiej odpowiedzi udzielicie, to właśnie dla Was jest tegoroczne Betlejem w Polsce.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 38105 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook