Dziś: piątek, 19 stycznia 2018
Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Orszak Trzech Króli w Szczecinie

Fotorelacja z III Szczecińskiego Orszaku Trzech Króli, który odbył się w Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia 2013 r. Szczecin był jednym z 92 miast na świecie, w których odbyły się te "uliczne jasełka". Szczeciński Orszak 2013 odbył się pod znakiem kolęd, zgodnie z hasłem „Kolędy – lepiej śpiewać niż słuchać, lepiej razem niż samemu.”

Więcej…

 
Z modlitwą w intencji Polonii zagranicznej

Fotogaleria z adwentowego czuwania Młodzieży Chrystusa Króla w intencji Polonii zagranicznej oraz posługujących jej duszpasterzy, które odbyło się dnia 8 grudnia 2012 r. w parafii pw. Świętego Ducha w Szczecinie-Zdrojach. W programie czuwania znalazł się czas na wspólną modlitwę, adorację z możliwością spowiedzi świętej, konferencję, rozważanie Słowa Bożego w grupach, a także na poczęstunek i integrację.

Więcej…

 
Adwentowe dni skupienia dla mężczyzn

Fotogaleria z adwentowych dni skupienia, które odbyły się w dniach 30 listopada - 2 grudnia 2012 r. w Poznaniu. W przygotowanym przez Księży Chrystusowców spotkaniu wzieła również udział młodzież męska z  Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, m.in.:  z Chociwla, Stargardu Szczecińskiego oraz Szczecina.

Więcej…

 
Zaduszki Akademickie 2012

18 listopada 2012 r. w ramach Zaduszek Akademickich odbył się koncert koncert studentów i wykładowców Akademii Sztuki. Na Zaduszki Akademickie złożył się koncert uczniów Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Zespołu Szkół Muzycznych w Szczecinie oraz studentów Wokalistyki Jazzowej Akademii Sztuki w Szczecinie pod kierownictwem Jolanty Szczepaniak. Koncert uświetnił także występ znanego saksofonisty, gwiazdy jazzu - Piotra Barona.

Więcej…

 
Muzyczne zamyślenie w "Kostce"

Fotorelacja z melancholijnej wieczornicy, która odbyła się 24 listopada 2012 r. w parafi pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Wieczór wypływający z potrzeby serc młodych ludzi, był muzycznym zatrzymaniem się nad życiem, jego przemijalnością, a także towarzyszącą nam tęsknotą za osobami, których juz nie ma pośród nas.

Więcej…

 
Uroczystości 11 listopada w Zdrojach

Prezentujemy fotogalerię z uroczystości 11 listopada 2012 roku w prawobrzeżnej części Szczecina, dokładnie w Zdrojach. W programie obchodów znalazła się między innymi  uroczysta Msza święta odprawiona w Kościele p.w. św Ducha oraz  inscenizacja historyczna.

Więcej…

 
Powakacyjne dni skupienia w Marianowie

Prezentujemy fotogalerię z pierwszych powakacyjnych dni skupienia dla chłopaków w Marianowie, organizowanychw dniach 12-14 października 2012 r. przez Duszpasterstwo Powołań Księży Chrystusowców.

Więcej…

 
Ogólnopolska sesja zarządów diecezjalnych KSM

Kilka fotek z ogólnopolskiego zjazdu zarządów diecezjalnych Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, który odbył się w dniach 21-23 września 2012 r. w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie oraz na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego.

Więcej…

 
X Marsz dla Życia w Berlinie

Fotorelacja z X Marszu dla Życia w Berlinie, który odbył się pod hasłem "Tak dla życia, dla Europy bez aborcji i eutanazji" w sobotę, 22 września 2012 r. Wśród demonstrujących była również ponad 200 osobowa grupa polskich obrońców życia ze Szczecina zgromadzonych wokół Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana i Bractwa Małych Stópek.

 
Rekolekcje ewangelizacyjne "Jezus żyje!"

W dniach od 16 do 18 września br. w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie odbyły się rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus żyje!”, które poprowadził o. Remigiusz Recław SJ i Zespół Ewangelizacyjny „Mocni w Duchu” z Łodzi.

Więcej…

 
I Rejonowy Dzień Skupienia Służby Liturgicznej w Myśliborzu

15 września 2012r. w myśliborskim Sanktuarium Bożego Miłosierdzia spotkali się na I Rejonowym Dniu Skupienia Służby Liturgicznej ministranci, lektorzy, schole parafialne i zespoły muzyczne

Więcej…

 
Piknik na zakończenie lata ze św. Stanisławem Kostką

Fotorelacja z pikniku na zakończenie lata ze świętym Stanisławem Kostką - patronem młodzieży, który odbył się nia 15 września 2012 r. w parafii św. Ducha w Szczecinie pod hasłem:  „Jak dobrze być wolnym”.

Więcej…

 
Koncert zespołu Mocni w Duchu

Fotorelacja z koncertu zespołu Mocni w Duchu, który odbył się 16 września 2012 r. na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie w ramach rekolekcji ewangelizacyjnych pt. "Jezus żyje!".

Więcej…

 
Kongres Liturgicznej Służby Ołtarza

w dniach 27 sierpnia do 1 września 2012 r. w seminarium Księży Chrystusowców w Poznaniu, odbył się Kongres Liturgicznej Służby Ołtarza,

Więcej…

 
Wakacje z Bogiem - Władysławowo 2012

Władysławowo, Gdańsk, Piaśnica, Stutthof, Swarzewo, Hel - to miejsca rekolekcyjnych wędrówek, modlity i rekreacji grupy młodych chłopaków, którzy w towarzystwie wspólnoty Księży Chrystusowcych wzieli udział w wakacyjnym spotkaniu z Bogiem.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 69582 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2018

Fotorelacja z charytatywnego koncertu ko...

Koncert 2TM2,3 i Maleo Reggae Rockers

18 listopada br. o godz. 18.00 w Klubie...

Nocne czuwanie młodych w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie

20 października 2017 r. w Bazylice Archi...

blog ichtis

Facebook