Dziś: czwartek, 26 kwietnia 2018
Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Marsz dla Życia 2013

Prezentujemy galerię zdjęć ze szczecińskiego Marszu dla Życia, który odbył się 14 kwietnia 2013 r.Marsz przeszedł szczecińskimi ulicami z jasnych Błoni do Bazyliki Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła.

Więcej…

 
Misterium Męki Pańskiej w AWSD - Pasja 2013

Alumni Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie wraz ze studentami Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego zorganizowali Misterium Męki Pańskiej - Pasję 2013. Hasłem tegorocznego Misterium były słowa: "Przyjacielu - po co przychodzisz?".

Więcej…

 
Charyzmatyczne rekolekcje ewangelizacyjne z o. John`em Bashobor`ą

W dniach 26-28 lutego 2013 r. na zaproszenie grupy modlitewnej Odnowy w Duchu Świętym przy Sanktuarium NSPJ w Szczecinie charyzmatyczne rekolekcje ewangelizacyjne głosił o. John Bashobora z Ugandy. Rekolejce odbywały się w kościele MB Jasnogórskiej w Szczecinie.

 
Najdłuższa biało-czerwona w Polsce

W Szczecinie, w auli Liceum Ogólnokształcącego nr 1, w niespełna 4,5 godziny została uszyta najdłuższa - kilometrowa - flaga Polski, która zostanie poniesiona 1. marca br. w Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Marsz rozpocznie się w piątek o godz. 18.00 na pl. Grunwaldzkim w Szczecinie.

 
Muzycznie o miłości

Galeria zdjęć z walentynkowego wieczoru muzycznego poświęconego refleksji nad miłością. Muzyczne spotkanie zostało zorganizowane 16 lutego 2013 r. przez duszpasterstwo młodzieży przy parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie.

Więcej…

 
Rekolekcje młodzieżowe w czasie ferii zimowych - seria I - Trzęsacz

Kilka fotek z I serii rekolekcji młodzieżowych w czasie ferii zimowych, ktre odbyły się w dniach 4-8 lutego 2013 r. w Młodzieżowym Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym w Trzęsaczu. Rekolekcje poprowadził Ks. Maciej Babicki oraz Siostry Uczennice Krzyża.

 
Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży - Kraków 2013

W dniach 8-10 lutego br., w ośrodku salezjańskim przy ul. Tynieckiej w Krakowie, odbyło się jubileuszowe, dziesiąte, Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży. Wezieli w nim udział delegaci polskich diecezji, ruchów, wspólnot i zgromadzeń posługujących duszpastersko młodemu pokoleniu. Tegorocznemu spotkaniu towarzyszyła próba refleksji na temat stanu i zadań duszpasterstwa młodzieży w kontekście nowej ewangelizacji.

Więcej…

 
Bal karnawałowy KSM-u

Fotorelacja z balu karnawałowego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży diecezji szczecińsko-kamińskiej, który odbył się 9 lutego 2013 r. na terenie parafii pw. Świętego  Ducha w Szczecinie.

Więcej…

 
Kolędowanie z zespołem Music Emotions

Galeria zdjęć z koncertu kolęd w wykonaniu zespołu Music Emotions,który odbył się dnia 20 stycznia 2013 roku w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie.

Więcej…

 
Świąteczny koncert kolęd i pastorałek

Prezentujemy kilka zdjęć z koncertu kolęd, który odbył się dnia 6 stycznia 2013 r. w parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Stargardzie Szczecińskim. W koncercie wystąpił między innymi zespoł z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie - "Rupaki"  pod kierownictwem p. Ewy Krysian.

Więcej…

 
Orszak Trzech Króli w Szczecinie

Fotorelacja z III Szczecińskiego Orszaku Trzech Króli, który odbył się w Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia 2013 r. Szczecin był jednym z 92 miast na świecie, w których odbyły się te "uliczne jasełka". Szczeciński Orszak 2013 odbył się pod znakiem kolęd, zgodnie z hasłem „Kolędy – lepiej śpiewać niż słuchać, lepiej razem niż samemu.”

Więcej…

 
Z modlitwą w intencji Polonii zagranicznej

Fotogaleria z adwentowego czuwania Młodzieży Chrystusa Króla w intencji Polonii zagranicznej oraz posługujących jej duszpasterzy, które odbyło się dnia 8 grudnia 2012 r. w parafii pw. Świętego Ducha w Szczecinie-Zdrojach. W programie czuwania znalazł się czas na wspólną modlitwę, adorację z możliwością spowiedzi świętej, konferencję, rozważanie Słowa Bożego w grupach, a także na poczęstunek i integrację.

Więcej…

 
Adwentowe dni skupienia dla mężczyzn

Fotogaleria z adwentowych dni skupienia, które odbyły się w dniach 30 listopada - 2 grudnia 2012 r. w Poznaniu. W przygotowanym przez Księży Chrystusowców spotkaniu wzieła również udział młodzież męska z  Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, m.in.:  z Chociwla, Stargardu Szczecińskiego oraz Szczecina.

Więcej…

 
Zaduszki Akademickie 2012

18 listopada 2012 r. w ramach Zaduszek Akademickich odbył się koncert koncert studentów i wykładowców Akademii Sztuki. Na Zaduszki Akademickie złożył się koncert uczniów Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Zespołu Szkół Muzycznych w Szczecinie oraz studentów Wokalistyki Jazzowej Akademii Sztuki w Szczecinie pod kierownictwem Jolanty Szczepaniak. Koncert uświetnił także występ znanego saksofonisty, gwiazdy jazzu - Piotra Barona.

Więcej…

 
Muzyczne zamyślenie w "Kostce"

Fotorelacja z melancholijnej wieczornicy, która odbyła się 24 listopada 2012 r. w parafi pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Wieczór wypływający z potrzeby serc młodych ludzi, był muzycznym zatrzymaniem się nad życiem, jego przemijalnością, a także towarzyszącą nam tęsknotą za osobami, których juz nie ma pośród nas.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 72554 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 57 in /includes/footer.inc.php on line 419

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Pielgrzymka Maturzystów 2018 - Jasna Góra

W dniach 23-24 marca 2018 r. uczniowie k...

Spektakl "Sceny z Wieczernika" i spotkanie z aktorami

Świadectwa wiay i życia opowiedzieli ak...

Nocne czuwanie młodych w Bazylice Archikatedralnej - 16.03.2018 r.

16 marca 2018 r. w Bazylice Archikatedra...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060