Dziś: piątek, 19 stycznia 2018
Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Dni Młodych Gryfice 2013 - widowisko teatralne i kolacja nad Regą

Po południu, 1 maja 2013 r., odbyło się widowisko teatralne pt.  "Nie jesteś sam - Twoja kariera", w wykonaniu młodzieży z jednej ze szczecińskich szkół. Po przedstawieniu uczestnicy zjedli kolację na błoniach nad rzeką Regą.

Więcej…

 
Dni Młodych Gryfice 2013 - Warsztaty tematyczne (dzień 1)

Uczestnicy Dni Młodych wzięli udział w warsztatach tematycznych, które prowadzili pedagodzy i animatorzy kultury. Młodzież mogła wybierać spośród 45 różnych warsztatów.  

Więcej…

 
Dni Młodych Gryfice 2013 - Msza Święta inauguracyjna

Archidiecezjalne Dni Młodych rozpoczeliśmy od Mszy Świętej pod przewodnictwem Ks. Abp. Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego Andrzeja Dzięgi. Eucharystia była koncelebrowana również przez księży opiekunów, którzy przyjechali na spotkanie wraz z grupami młodzieży.  

 
Dni Młodych Gryfice 2013 - muzyczna integracja uczestników

Pierwszym punktem programu Dni Młodych w Gryficach była muzyczna integracja przybyłych uczestników, którą poprowadził zespół Siewcy Lednicy. Integracja grup miała miejsce na Placu Zwycięstwa przy scenie głównej.

Więcej…

 
Dni Młodych Gryfice 2013 - przyjazd i rejestracja grup

Pierwsze fotki z Dni Młodych! Na początek przedstawiamy fotorelacja z przyjadu i rejestracji grup uczestników Archidiecezjalnych Dni Młodych. Młodzież dotarła do Gryfic samochodami, busami, autokarami oraz pociągami. Rejestracja odbyła się na placu przy parafii pw. Naświętszego Serca Pana Jezusa.

Więcej…

 
Marsz dla Życia 2013

Prezentujemy galerię zdjęć ze szczecińskiego Marszu dla Życia, który odbył się 14 kwietnia 2013 r.Marsz przeszedł szczecińskimi ulicami z jasnych Błoni do Bazyliki Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła.

Więcej…

 
Misterium Męki Pańskiej w AWSD - Pasja 2013

Alumni Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie wraz ze studentami Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego zorganizowali Misterium Męki Pańskiej - Pasję 2013. Hasłem tegorocznego Misterium były słowa: "Przyjacielu - po co przychodzisz?".

Więcej…

 
Charyzmatyczne rekolekcje ewangelizacyjne z o. John`em Bashobor`ą

W dniach 26-28 lutego 2013 r. na zaproszenie grupy modlitewnej Odnowy w Duchu Świętym przy Sanktuarium NSPJ w Szczecinie charyzmatyczne rekolekcje ewangelizacyjne głosił o. John Bashobora z Ugandy. Rekolejce odbywały się w kościele MB Jasnogórskiej w Szczecinie.

 
Najdłuższa biało-czerwona w Polsce

W Szczecinie, w auli Liceum Ogólnokształcącego nr 1, w niespełna 4,5 godziny została uszyta najdłuższa - kilometrowa - flaga Polski, która zostanie poniesiona 1. marca br. w Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Marsz rozpocznie się w piątek o godz. 18.00 na pl. Grunwaldzkim w Szczecinie.

 
Muzycznie o miłości

Galeria zdjęć z walentynkowego wieczoru muzycznego poświęconego refleksji nad miłością. Muzyczne spotkanie zostało zorganizowane 16 lutego 2013 r. przez duszpasterstwo młodzieży przy parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie.

Więcej…

 
Rekolekcje młodzieżowe w czasie ferii zimowych - seria I - Trzęsacz

Kilka fotek z I serii rekolekcji młodzieżowych w czasie ferii zimowych, ktre odbyły się w dniach 4-8 lutego 2013 r. w Młodzieżowym Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym w Trzęsaczu. Rekolekcje poprowadził Ks. Maciej Babicki oraz Siostry Uczennice Krzyża.

 
Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży - Kraków 2013

W dniach 8-10 lutego br., w ośrodku salezjańskim przy ul. Tynieckiej w Krakowie, odbyło się jubileuszowe, dziesiąte, Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży. Wezieli w nim udział delegaci polskich diecezji, ruchów, wspólnot i zgromadzeń posługujących duszpastersko młodemu pokoleniu. Tegorocznemu spotkaniu towarzyszyła próba refleksji na temat stanu i zadań duszpasterstwa młodzieży w kontekście nowej ewangelizacji.

Więcej…

 
Bal karnawałowy KSM-u

Fotorelacja z balu karnawałowego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży diecezji szczecińsko-kamińskiej, który odbył się 9 lutego 2013 r. na terenie parafii pw. Świętego  Ducha w Szczecinie.

Więcej…

 
Kolędowanie z zespołem Music Emotions

Galeria zdjęć z koncertu kolęd w wykonaniu zespołu Music Emotions,który odbył się dnia 20 stycznia 2013 roku w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie.

Więcej…

 
Świąteczny koncert kolęd i pastorałek

Prezentujemy kilka zdjęć z koncertu kolęd, który odbył się dnia 6 stycznia 2013 r. w parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Stargardzie Szczecińskim. W koncercie wystąpił między innymi zespoł z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie - "Rupaki"  pod kierownictwem p. Ewy Krysian.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 69580 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2018

Fotorelacja z charytatywnego koncertu ko...

Koncert 2TM2,3 i Maleo Reggae Rockers

18 listopada br. o godz. 18.00 w Klubie...

Nocne czuwanie młodych w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie

20 października 2017 r. w Bazylice Archi...

blog ichtis

Facebook