Dziś: sobota, 9 grudnia 2023
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
III Miedwiański festiwal piosenki religijnej

  Fotorelacja z III Miedwiańskiego Festiwalu Piosenki Religijnej, który odbył się  pod medialnym patronatem Portalu Młodych Ichtis w dniu 3 czerwca 2012 r. w Morzyczynie pod hasłem "By niebo i ziemię poruszyć w misyjnym rytmie serc".  

Więcej…

 
Poszukiwanie Skarbów - gra miejska - Dni Młodych Gryfice 2012

Fotorelacja z gry miejskiej pt. "Poszukiwanie Skarbów", która odbyła się 2 maja 2012 r. w ramach programu Archidiecezjalnych Dni Młodych w Gryficach. Piętnastoosobowe grupy uczestników walczyły o cenne nagrody!

Więcej…

 
Koncert zespołu z parafii pw. św. Ducha w Zdrojach - Dni Młodych Gryfice 2012

2 maja podczas Gryfice City Tour na scenie głównej na Placu Zwycięstwa wystąpił zespół młodzieżowy z parafii pw. św. Ducha w Szczecinie Zdrojach. Zapraszamy do obejrzenia fotek z tego koncertu.

Więcej…

 
Zakończenie Dni Młodych Gryfice 2012

Uroczyste zakończenie Dni Młodych z udziałem Ks. Abp. Andrzeja Dziegi, burmistrza miasta, wicestarosty powiatu oraz przedstawicieli rady miasta Gryfice odbyło się 3 maja 2012 r. na Plazu Zwycięstwa. W czasie zakończenia odbyło się także ogłoszenie wyników konkursów sportowych oraz gry miejskiej pt. "Poszukiwanie Skarbów".

Więcej…

 
Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Abp. Andrzeja Dzięgi - Dni Młodych Gryfice 2012

3 maja 2012 r. na Placu Zwycięstwa w Gryficach odbyła się uroczysta Msza Święta kończąca obchody Archidiecezjalnych Dni Młodych pod hasłem "Radujcie się w Panu". Eucharystii przewodniczył Ks. Abp. Andrzej Dzięga - Metropolita Szczecińsko-Kamieński.

Więcej…

 
Prezentacje warsztatów oraz przygotowanie do Eucharystii - Dni Młodych Gryfice 2012

Tuż przed Mszą Świętą na zakończenie Archidiecezjalnych Dni Młodych w Gryficach uczestnicy warsztatów tematycznych zaprezentowali efekty swoich dwudniowych zajęć. Warsztat liturgiczny oraz klerycy Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego przygotowywali się w tym czasie do Eucharystii.

Więcej…

 
Spotkania w małych grupach - Dni Młodych Gryfice 2012

W czasie programu Dni Młodych uczestnicy spotkania mieli okazję uczestniczyć w punkcie pt. "Małe grupy" podczas, którego mogli podzielić się między sobą wrażeniami i emocjami z przeżytego spotkania oraz rozważać orędzie Ojca Świętego Benedykta XVI na 27. Światowy Dzień Młodzieży pod hasłem "Radujcie się zawsze w Panu".

Więcej…

 
Muzyczne uwielbienie - Dni Młodych Gryfice 2012

Kilka fotek z muzycznego uwielbienia, które odbyło się po Drodze Światła, która przeszła ulicami Gryfic w dniu 2 maja 2012 r. w ramach programu Dni Młodych. Rozważania tego wieczoru poprowadził ks. Lucjan Chronchol, a o stronę muzyczną uwielbienia zadbali Jesienni Przyjaciele.

Więcej…

 
Droga Światła - Dni Młodych Gryfice 2012

Fotorelacja z Drogi Światła, którą poprowadził ks. Robert Mrozowski wraz z młodzieżą z ogólnokształcącego liceum katolickiego im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Szczecinie. Droga Światła przeszła ulicami Gryfic wieczorem, 2 maja 2012 r.

Więcej…

 
Koncert zespołu Jesienni Przyjaciele - Dni Młodych Gryfice 2012

Fotogaleria z koncertu stałych bywalców Dni Młodych - Jesienni Przyjaciele zagrali 2 maja na błoniach nad rzeką Regą, w amfitetrze miejskim. Nawet najbardziej zatwardziali sztywniacy tupali nóżką :)

Więcej…

 
Warsztaty tematyczne - 2 maja - Dni Młodych Gryfice 2012

Fotoreportaż z drugiej części zajęć warsztatowych, które pod czujnym okiem prowadzących i animatorów odbyły się w dniu 2 maja 2012 r. podczas Archidiecezjalnych Dni Młodych w Gryficach.

Więcej…

 
Koncert zespołu Clerboyz Forever - Dni Młodych Gryfice 2012

2 maja o godzinie 16.00 na błoniach nad rzeką Regą, w amfiteatrze miejskim zagrali dla nas Clerboyz Forever - ekipa złożona z kapłanów naszej Archidiecezji, którzy w poprzednich latach grali w zespole seminaryjnym. Jak grają Clerboyz chyba nie trzeba dodawać!

Więcej…

 
Msza Święta - 2 maja - Dni Młodych Gryfice 2012

Fotorelacja z Mszy Świętej pod przewodnictwem bp. Mariana Błażeja Kruszyłowicza, która była celebrowana w ramach programu Dni Młodych w Gryficach dnia 2 maja 2012 r. Eucharystię koncelebrowali również księża opiekunowie grup młodzieży, która przyjechała na spotkanie do Gryfic.

Więcej…

 
City Tour - Dni Młodych Gryfice 2012

Część rekreacyjno-sportowo-turystyczna Dni Młodych w Gryficach. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje siły podczas pływania kajakami nad rzeką Regą, zwiedzić jednostkę straży pożarnej oraz zobaczyć z bliska pracę policjantów w miejscowej komendzie policji, a także skorzystać z wielu innych, ciekawych zajęć zaproponowanych przez organizatorów spotkania.

Więcej…

 
Jutrznia z konferencją - 2 maja - Dni Młodych Gryfice 2012

Uczestnicy Dni Młodych w Gryficach mieli okazję wziąć udział w porannej modlitwie Kościoła. Liturgię jutrznii poprowadziły siostry zakonne, a konferencję ojcowie misjonarze. Zdjęcia przedstawiają poranną modlitwę z dnia 2 maja 2012 r.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 108124 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook