Dziś: czwartek, 9 grudnia 2021
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Letnie rekolekcje dla dziewcząt w Świnoujściu

Fotorelacja z rekolekcji organizowanych dla dziewcząt przez Wspólnotę Sióstr Uczennic Krzyża. Uczestniczki rekolekcji spędziły lipcowy tydzień w domu rekolekcyjnym pw. św. Józefa w Świnoujściu Przytorze, pod jednym dachem z Jezusem Eucharystycznym. Rekolekcje poprowadził neoprezbiter - ks. Maciej Babicki.

Więcej…

 
Przygotowania i warsztaty przed MŚM

Fotoreportaż z przygotowań i warsztatów muzyczne przed III Werbistowskim Misyjnym Świętem Młodych, które odbyło się w dniach 30 czerwca - 4 lipca 2011 r. w Chludowie k. Poznania – czyli w miejscu gdzie znajduje się siedziba Werbistowskiego Centrum Młodych "Tabor".

Więcej…

 
Werbistowskie Misyjne Święto Młodych

Fotorelacja z III Misyjnego Święta Młodych, które odbyło się w Chludowie k. Poznania w dniach od 30 czerwca do 4 lipa 2011 r. Myślą przewodnią tegorocznego spotkania było wezwanie Pana Jezusa "Effatha" - otwórz się.

Więcej…

 
Lednica 2011

... a my Tu na Lednicy Panu Jezusowi hej!!! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania młodzieży na polach lednickich.

Więcej…

 
Spiritual Attack

Ale była impreza! Świetna zabawa bez alkoholu i innych używek. Przedstawiamy Wam fotorelację z dyskoteki ewangelizacyjnej Spiritual Attack, która odbyła się 21 maja 2011 r. w Hali Arena przy Heya Club. Zobacz ponad 100 zdjęć!Fot. Michał Nierodka.

Więcej…

 
Koncert Mate.O i Natali Niemen

Fotorelacja z koncertu Mate.O z gościnnym udziałem Natalii Niemen, który odbył się 20 maja 2011 r. na szczecińskim Deptaku Bogusława w ramach projektu Majowy Atak Kultury, który towarzyszył tegorocznym Juwenaliom.

Więcej…

 
Akademicka Droga Krzyżowa ulicami Szczecina

Fotorelacja z Akademickiej Drogi Krzyżowej, która przeszła ulicami Szczecina w dniu 15 kwietnia 2011 r. W Drodzie Krzyżowej, która przeszła od Placu Lotników do pomnika bł. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach uczestniczli pracownicy wyższych uczelni, studenci i młodzież.

Więcej…

 
Magiczna fontanna na Placu Teatralnym

Woda, kolorowe światła, muzyka... i fontanna gra! Nie spodziewaliśmy się, że tak wielu mieszkańców podziwia najnowszy nabytek Szczecina i nie spodziewaliśmy się, że... jest naprawdę pięknie! Galaxy drżyj - narodziła się dla ciebie konkurencja - fontanna przy „Pleciudze" na Palcu Teatralnym zostanie z pewnością nowym miejscem licznych spotkań :) Fot. E. Sitarek

Więcej…

 
Konferencja prasowa Spiritual Attack

10 maja 2011 r. o godzinie 11:30 w Klubie "13 muz" odbyła się konferencja prasowa dyskoteki bezużywkowej Spiritual Attack. Organizatorzy przybliżyli zgromadzonym mediom ideę imprezy oraz szczegółowo przedstawili program wydarzenia, które będzie miało miejsce już 21 maja br. w Hali Arena przy Heya Club.

Więcej…

 
IX Marsz dla Życia w Szczecinie

Fotorelacja z "IX Marszu dla życia", w którym wzięło udział tysiące szczecinian. Nie zabrakło też wielu młodych! Jesteśmy pro life! Marsz dla życia trwa.

Więcej…

 
Nagranie audycji z Radiem Maryja

Dzień przed rozpoczęciem Dni Młodych w Choszcznie, tj. 30 kwietnia 2011 r. wolontariusze i organizatorzy Dni Młodych wzieli udział w nagraniu młodzieżowego programu "Czas wzrastania", który jest emitowany w każdy piątek o godzinie 21:40 na antenie Radia Maryja. Tym razem nadawaliśmy prosto z serca punktu organizacyjnego Dni Młodych, czyli parafii pw. Narodzenia NMP w Choszcznie.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Spotkania w małych grupach

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 4 - 3 maja 2011 r. Kilka fotek ze spotkań w małych grupach, w których uczestnicy wraz z animatorami rozważali homilię Jana Pawła II kończącą VI Światowy Dzień Młodzieży.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Msza Święta w dniu 3 maja

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 4 - 3 maja 2011 r. Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, z udziałem Wojska Polskiego i Straży Pożarnej, władz miasta Choszczno oraz mieszkańców Choszczna. Podczas Eucharystii nastapiło także ogłoszenie miejsca Dni Młodych w 2012 r. i rzekazanie młodzieży znaków Dni Młodych (Krzyż i Ikona Matki Bożej).

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Jutrznia - 3 maja

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 4 - 3 maja 2011 r. Fotorelacja, ze wspólnej, porannej modlitwy Kościoła, czyli jutrzni, która odbyla się w kościele pw. św. Jadwigi.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Marsz Papieski i muzyczne uwielbienie

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 1 - 30 kwietnia 2011 r. Marsz Papieski do Kościoła Mariackiego z modlitwą o Dary Ducha Świętego i rozważanie homilii Jana Pawła II do młodzieży pt. „Więcej mieć czy bardziej być?". Po marszu odbyło się muzyczne uwielbienie, podczas którego uczestnicy rozwaązli homilię Jana Pawła II do młodzieży, pt. „Każdy ma swoje Westerplatte". Wieczor upłyną nam w duchowej jedności z modlitwą na antycznym stadionie Circo Massimo w Rzymie, prowadzoną przez kard. Agostino Vallini.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 24  25  26  27  28  29  30   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 95219 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook