Dziś: środa, 17 października 2018
Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
ŚDM - niedziela 21 sierpnia 2011

Fotorelacja z ostatniego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com. Podczas Mszy Świętej na zakończenie ŚDM w Madrycie papież Benedykt XVI ogłosił kolejne miasto, które będzie organizatorem ŚDM w 2013 r. Młodzież spotka się z papieżem w Jio de Janeiro w Brazylii.

Więcej…

 
ŚDM - sobota 20 sierpnia 2011

Fotorelacja z piątego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
ŚDM - piątek 19 sierpnia 2011

Fotorelacja z czwartego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
ŚDM - czwartek 18 sierpnia 2011

Fotorelacja z trzeciego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
ŚDM - środa 17 sierpnia 2011

Fotorelacja z drugiego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
ŚDM - wtorek 16 sierpnia 2011

Fotorelacja z pierwszego dnia Światowych Dni Młodzieży w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
Światowe Dni Młodzieży - Madryt 2011

Zainicjowane przez papieża Jana Pawła II w 1985 roku Światowe Dni Młodzieży odbywają się, co trzy lata w innym kraju, tym razem w Madrycie w Hiszpanii, w dniach od 16 do 21 sierpnia 2011. W spotkaniu młodzieży z całego świata uczestniczy także papież Benedykt XVI.Źródło fot.: www.photos.denverpost.com.

Więcej…

 
Światowy Zlot Skautów Jamboree 2011 w Szwecji

Fotorelacja z 22. Światowych Jamboree Skautowych – międzynarodowego zlotu skautowego z blisko 40 tysiącami uczestników z ponad 150 krajów świata. Zlot odbył się w dniach od 27 lipca do 7 sierpnia nieopodal Rinkaby w Szwecji. Nie zabrakło polskich harcerzy ze Związku Harcerstwa Polskiego, którzy wystawili ponad 630-osobowy kontyngent. Towarzyszył im duszpasterz z diecejzi Szczecinsko-Kamieńskiej ks. hm. Waldemar Piątek.

Więcej…

 
Letnie rekolekcje dla dziewcząt w Świnoujściu

Fotorelacja z rekolekcji organizowanych dla dziewcząt przez Wspólnotę Sióstr Uczennic Krzyża. Uczestniczki rekolekcji spędziły lipcowy tydzień w domu rekolekcyjnym pw. św. Józefa w Świnoujściu Przytorze, pod jednym dachem z Jezusem Eucharystycznym. Rekolekcje poprowadził neoprezbiter - ks. Maciej Babicki.

Więcej…

 
Przygotowania i warsztaty przed MŚM

Fotoreportaż z przygotowań i warsztatów muzyczne przed III Werbistowskim Misyjnym Świętem Młodych, które odbyło się w dniach 30 czerwca - 4 lipca 2011 r. w Chludowie k. Poznania – czyli w miejscu gdzie znajduje się siedziba Werbistowskiego Centrum Młodych "Tabor".

Więcej…

 
Werbistowskie Misyjne Święto Młodych

Fotorelacja z III Misyjnego Święta Młodych, które odbyło się w Chludowie k. Poznania w dniach od 30 czerwca do 4 lipa 2011 r. Myślą przewodnią tegorocznego spotkania było wezwanie Pana Jezusa "Effatha" - otwórz się.

Więcej…

 
Lednica 2011

... a my Tu na Lednicy Panu Jezusowi hej!!! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania młodzieży na polach lednickich.

Więcej…

 
Spiritual Attack

Ale była impreza! Świetna zabawa bez alkoholu i innych używek. Przedstawiamy Wam fotorelację z dyskoteki ewangelizacyjnej Spiritual Attack, która odbyła się 21 maja 2011 r. w Hali Arena przy Heya Club. Zobacz ponad 100 zdjęć!Fot. Michał Nierodka.

Więcej…

 
Koncert Mate.O i Natali Niemen

Fotorelacja z koncertu Mate.O z gościnnym udziałem Natalii Niemen, który odbył się 20 maja 2011 r. na szczecińskim Deptaku Bogusława w ramach projektu Majowy Atak Kultury, który towarzyszył tegorocznym Juwenaliom.

Więcej…

 
Akademicka Droga Krzyżowa ulicami Szczecina

Fotorelacja z Akademickiej Drogi Krzyżowej, która przeszła ulicami Szczecina w dniu 15 kwietnia 2011 r. W Drodzie Krzyżowej, która przeszła od Placu Lotników do pomnika bł. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach uczestniczli pracownicy wyższych uczelni, studenci i młodzież.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 22  23  24  25  26  27  28  29   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 77875 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 72 in /includes/footer.inc.php on line 415

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Koncert niemaGotu z okazji 20 lecia parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Szczecinie

W niedzielę, 2 września 2018 r., parafia...

ADM 2018 - Widowisko teatralne

 Na zakończenie drugiego dnia Archi...

ADM 2018 - Wieczór chwały - adoracja i uwielbienie

W kościele pw. św. Katarzyny, od godziny...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060