Dziś: sobota, 21 kwietnia 2018
Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Akademicka Droga Krzyżowa ulicami Szczecina

Fotorelacja z Akademickiej Drogi Krzyżowej, która przeszła ulicami Szczecina w dniu 15 kwietnia 2011 r. W Drodzie Krzyżowej, która przeszła od Placu Lotników do pomnika bł. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach uczestniczli pracownicy wyższych uczelni, studenci i młodzież.

Więcej…

 
Magiczna fontanna na Placu Teatralnym

Woda, kolorowe światła, muzyka... i fontanna gra! Nie spodziewaliśmy się, że tak wielu mieszkańców podziwia najnowszy nabytek Szczecina i nie spodziewaliśmy się, że... jest naprawdę pięknie! Galaxy drżyj - narodziła się dla ciebie konkurencja - fontanna przy „Pleciudze" na Palcu Teatralnym zostanie z pewnością nowym miejscem licznych spotkań :) Fot. E. Sitarek

Więcej…

 
Konferencja prasowa Spiritual Attack

10 maja 2011 r. o godzinie 11:30 w Klubie "13 muz" odbyła się konferencja prasowa dyskoteki bezużywkowej Spiritual Attack. Organizatorzy przybliżyli zgromadzonym mediom ideę imprezy oraz szczegółowo przedstawili program wydarzenia, które będzie miało miejsce już 21 maja br. w Hali Arena przy Heya Club.

Więcej…

 
IX Marsz dla Życia w Szczecinie

Fotorelacja z "IX Marszu dla życia", w którym wzięło udział tysiące szczecinian. Nie zabrakło też wielu młodych! Jesteśmy pro life! Marsz dla życia trwa.

Więcej…

 
Nagranie audycji z Radiem Maryja

Dzień przed rozpoczęciem Dni Młodych w Choszcznie, tj. 30 kwietnia 2011 r. wolontariusze i organizatorzy Dni Młodych wzieli udział w nagraniu młodzieżowego programu "Czas wzrastania", który jest emitowany w każdy piątek o godzinie 21:40 na antenie Radia Maryja. Tym razem nadawaliśmy prosto z serca punktu organizacyjnego Dni Młodych, czyli parafii pw. Narodzenia NMP w Choszcznie.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Spotkania w małych grupach

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 4 - 3 maja 2011 r. Kilka fotek ze spotkań w małych grupach, w których uczestnicy wraz z animatorami rozważali homilię Jana Pawła II kończącą VI Światowy Dzień Młodzieży.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Msza Święta w dniu 3 maja

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 4 - 3 maja 2011 r. Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, z udziałem Wojska Polskiego i Straży Pożarnej, władz miasta Choszczno oraz mieszkańców Choszczna. Podczas Eucharystii nastapiło także ogłoszenie miejsca Dni Młodych w 2012 r. i rzekazanie młodzieży znaków Dni Młodych (Krzyż i Ikona Matki Bożej).

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Jutrznia - 3 maja

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 4 - 3 maja 2011 r. Fotorelacja, ze wspólnej, porannej modlitwy Kościoła, czyli jutrzni, która odbyla się w kościele pw. św. Jadwigi.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Marsz Papieski i muzyczne uwielbienie

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 1 - 30 kwietnia 2011 r. Marsz Papieski do Kościoła Mariackiego z modlitwą o Dary Ducha Świętego i rozważanie homilii Jana Pawła II do młodzieży pt. „Więcej mieć czy bardziej być?". Po marszu odbyło się muzyczne uwielbienie, podczas którego uczestnicy rozwaązli homilię Jana Pawła II do młodzieży, pt. „Każdy ma swoje Westerplatte". Wieczor upłyną nam w duchowej jedności z modlitwą na antycznym stadionie Circo Massimo w Rzymie, prowadzoną przez kard. Agostino Vallini.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Warsztaty - dzień 2

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 3 - 2 maja 2011 r. Tym razem fotografowie wybrali się do Szkoły Muzycznej oraz Choszczeńskiego Domu Kultury, w którym odbywały się zajęcia warsztatowe w drugim dniu ADM.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - City Tour

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 3 - 2 maja 2011 r. Coś dla ciała i coś dla ducha. Tym razem zdecydowanie rekreacja - kajaki, rowery wodne, motorówki, stateczki, mecze piłki nożnej, szachy i inne rozrywki podczas Choszczno City Tour.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Msza Święta w dniu 2 maja

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 3 - 2 maja 2011 r. Fotorelacja z Mszy Świętej sprawowanej w kościele pw. św. Jadwigi, pod przewodnictwem ks. dr. Piotra Skiby - organizatora Dni Młodych. Eucharystia koncelebrowana przez księży opiekunów grup młodzieży, która przyjechała do Choszczna.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Nabożeństwo Pokutne

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 2 - 1 maja 2011 r. Fotorelacja z Nabożeństwa Pokutnego, które przygotował ks. Robert Mrozowski wraz z młodzieżą z Liceum Katolickiego w Szczecinie. Podczas nabożeństwa rozważaliśmy homilię Jana Pawła II do młodzieży, pt. „Każdy stał się Jego uczniem".

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Warsztaty

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 2 - 1 maja 2011 r. Taniec lednicki, hebrajski, modlitewny, warsztaty fotograficzne, robienia szklanej i naturalnej biżuterii, pantomimy, dziennikarskie, ikony i wiele, wiele innych. Zobacz fotorelację z warsztatów tematycznych z 2. dnia AMD.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Koncert Full Power Spirit oraz Łobuzy Jezusa

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 2 - 1 maja 2011 r. Fotki z koncertu Full Power Spirit i Łobuzy Jezusa. Świetna zabawa, aż do kłębów kurzu. Mówiąc krótko - więcej czadu dla Jezusa!

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 22  23  24  25  26  27  28   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 72346 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 72 in /includes/footer.inc.php on line 419

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Pielgrzymka Maturzystów 2018 - Jasna Góra

W dniach 23-24 marca 2018 r. uczniowie k...

Spektakl "Sceny z Wieczernika" i spotkanie z aktorami

Świadectwa wiay i życia opowiedzieli ak...

Nocne czuwanie młodych w Bazylice Archikatedralnej - 16.03.2018 r.

16 marca 2018 r. w Bazylice Archikatedra...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060