Dziś: środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Spotkanie młodych 2.04.2007 na Jasnych Błoniach w Szczecinie

Dnia 2 kwietnia 2007 r. mieszkańcy Szczecina i okolic zgromadzili się na obchodach 2. rocznicy śmierci Jana Pawła II, które odbyły się przy pomniku Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie.  

 
Pielgrzymka młodzieży do Bambergu - 18-20.05.2007

W dniach od 18 do 10 maja 2007 roku grupa naszej młodzieży i studentów wzięła udział w Katolickich Dniach organizowanych w Bambergu.      

 
Ogólnopolska Pielgrzymka Akademicka na Jasną Górę - 2007

W dniach 27-28 kwietnia 2007 roku grupa studentów i wykładowców ze Szczecina wzięła udział w 71. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Akademickiej na Jasną Górę    

 
Akademicka Droga Krzyżowa w Szczecinie 30.03.07

30 marca 2007 r. duszpasterstwa akademickie Szczecina zgromadziły się na Akademickiej Drodze Krzyżowej, która przeszała ulicami Szczecina pod pomnik Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.    

 
Niedziela Palmowa w Szczecinie - 2007

1 kwietnia 2007 r. obchodziliśmy Niedzielę Palmową. Procesja z palmami przeszła z kościoła NSPJ do katedry, gdzie odbyła się Msza Święta.      

 
I Szczecińskie Warsztaty Gospel 18-19.11.2006

W dniach od 18 do 19.11. 2006 r. w Szczecinie odbyły się I Szczecińskie Warsztaty Gospel, które zakończyły się koncertem finałowym w bazylice katedralnej.    

 
Niedziela Palmowa w Szczecinie - 2005

20 marca 2005 roku młodzież Szczecina wzięła udział w procesji z palmami, która przeszła z kościoła NSPJ do katedry    

 
Archidiecezjale Dni Młodych w Kamieniu Pomorskim 2005 r.

Kolejne Dni Młodych przeżywaliśmy nad zalewem. Młodych Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej gościł tym razem Kamień Pomorski. Odbyły się one pod hasłem „Przybyliśmy oddać Mu pokłon” (Mt 2,2).        

 
Archidiecezjalne Dni Młodych - Lipiany 11-13.06.2004

Po raz drugi młodzież licznie zjechała się do Lipian, aby uczestniczyć w Archidiecezjalnych Dniach Młodzieży. Wówczas było nas jeszcze więcej.          

 
Archidiecezjalne Dni Młodych - Lipiany 2003 r.

Archidiecezjalne Dni Młodzieży w Lipianach w 2002 roku były pierwszym spotkaniem młodych przeżywanym poza Szczecinem. Dotychczasowe Dni Młodych były organizowane w Szczecinie.              

 
Żywa Biblioteka Wolontariatu

1 grudnia 2011 r. w ramach Tygodnia Aktywności w Szczecinie odbyło się spotkanie Żywej Biblioteki Wolontariatu. Książnica Pomorska gościła wolontariuszy z grup postrzeganych stereotypowo. Projekt miał konwencję biblioteki, w której "Książkami" byli ludzie z różnych grup,  "czytelnicy" mogli je "wypożyczyć" i porozmawiać z nimi. Nad całością wydarzenia czuwali "Bibliotekarze". Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia było Centrum Informacji Młodzieżowej wraz z partnerami.

Więcej…

 
TGD w Sercu

W sobotę 19 listopada 2011 r. odbył się po raz pierwszy w Szczecinie koncert zespołu Trzecia Godzina Dnia, który wpisał się w obchody tegorocznych Zaduszek Akademickich. Patronem medialnnym koncertu był Portal Młodych Ichtis. Fot. J. Bujalski.

Więcej…

 
Warsztaty medialne dla młodzieży i studentów

19 listopada 2011 r. w gmachu Wydziału Teologicznego US odbyły się warsztaty medialne dla młodziezy i studentów pt. „Zrozumieć media - Dziennikarstwo – Kultura – Polityka – Nowoczesność". Warsztaty poprowadzili specjaliści WSKSiM oraz TV Trwam i Radia Maryja. W spotkaniu wzięło udział ok. 200 osób, w tym księża, siósty zakonne, studenci i młodzież, członkowie redakcji parafialnych stron internetowych i biuletynów parafialnych oraz zainteresowani ewangelizacją przez prasę, radio, telewizję i Internet. Fot. M. Szymczak.

Więcej…

 
Ze Szczecina do Asyżu... pieszo

Wojciech Jakowiec przeszedł ponad 3 tys. km z Fatimy do Asyżu. Wraz z nim w pielgrzymce uczestniczyli pan Dominik z Gdańska, który swoją wędrówkę rozpoczął w Moskwie i pan Roman z Łodzi, który wyruszył z Jerozolimy. Wszyscy spotkali się pod koniec października w Asyżu. Pielgrzymka miała służyć przypomnieniu tego, co wydarzyło się 25 lat temu w Asyżu, gdzie z inicjatywy Jana Pawła II spotkali się przedstawiciele różnych religii.

Więcej…

 
Jesienne spacerowanie

Jak nie kochać jesieni [...] Liści niesionych wiatrem, w rytm deszczu tańczących [...] Jak nie kochać jesieni, jej barw purpurowych, szarych, żółtych, czerwonych, srebrnych, szczerozłotych. Jak nie kochać jesieni, siostry listopada, tego, co królowanie blaskiem świec rozpocznie. I  w swoim majestacie uczy nas pokory. Bez słowa na cmentarze wzywa nas corocznie. (T. Wywrocki).Fot. E. Sitarek.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 111730 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook