Dziś: poniedziałek, 21 stycznia 2019
Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Archidiecezjalny Dzień Służby Liturgicznej

III Archidiecezjalny Dzień Służby Liturgicznej odbył się 17 września 2011 r., w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Spotkania i warsztaty zgromadziły ok. 500 uczestników: ministrantów, lektorów, schole parafialne oraz akolitów świeckich, którzy spotykali się na tematycznych warsztatach. Fot.: ks. Marcin Miczkuła.

Więcej…

 
Patronalne święto dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki

Fotorelacja z II Festynu Rodzin z okazji patronalnego święta dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki. Festyn odbył się w parafii p.w. Świętego Ducha w Szczecin Zdrojach dnia 10 września 2011 r. Mottem tegorocznego festynu było hasło: „Jak dobrze być wolnym..., podziel się talentem". Fot. Katarzyna Kostyk.

Więcej…

 
Dożynki Archidiecezjalne w Pyrzycach

Fotorelacja z uroczystości dożynkowych w Pyrzycach, które miały miejsce w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. W trakcie dożynek odbyła się prezentacja wieńców dożynkowych oraz Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony, a po niej program artystyczny. Fot.: Ewa Sitarek.

Więcej…

 
Przystanek Jezus 2011

Fotoreportaż z 12. Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej pod nazwą „Przystanek Jezus", który odbywał się od 31 lipca do 7 sierpnia 2011 r. w Kostrzynie nad Odrą. Inicjatywa towarzyszyła festiwalowi muzycznemu „Przystanek Woodstock" organizowanemu przez Jerzego Owsiaka. Fot. Grzegorz Hełka.

Więcej…

 
ŚDM - niedziela 21 sierpnia 2011

Fotorelacja z ostatniego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com. Podczas Mszy Świętej na zakończenie ŚDM w Madrycie papież Benedykt XVI ogłosił kolejne miasto, które będzie organizatorem ŚDM w 2013 r. Młodzież spotka się z papieżem w Jio de Janeiro w Brazylii.

Więcej…

 
ŚDM - sobota 20 sierpnia 2011

Fotorelacja z piątego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
ŚDM - piątek 19 sierpnia 2011

Fotorelacja z czwartego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
ŚDM - czwartek 18 sierpnia 2011

Fotorelacja z trzeciego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
ŚDM - środa 17 sierpnia 2011

Fotorelacja z drugiego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
ŚDM - wtorek 16 sierpnia 2011

Fotorelacja z pierwszego dnia Światowych Dni Młodzieży w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
Światowe Dni Młodzieży - Madryt 2011

Zainicjowane przez papieża Jana Pawła II w 1985 roku Światowe Dni Młodzieży odbywają się, co trzy lata w innym kraju, tym razem w Madrycie w Hiszpanii, w dniach od 16 do 21 sierpnia 2011. W spotkaniu młodzieży z całego świata uczestniczy także papież Benedykt XVI.Źródło fot.: www.photos.denverpost.com.

Więcej…

 
Światowy Zlot Skautów Jamboree 2011 w Szwecji

Fotorelacja z 22. Światowych Jamboree Skautowych – międzynarodowego zlotu skautowego z blisko 40 tysiącami uczestników z ponad 150 krajów świata. Zlot odbył się w dniach od 27 lipca do 7 sierpnia nieopodal Rinkaby w Szwecji. Nie zabrakło polskich harcerzy ze Związku Harcerstwa Polskiego, którzy wystawili ponad 630-osobowy kontyngent. Towarzyszył im duszpasterz z diecejzi Szczecinsko-Kamieńskiej ks. hm. Waldemar Piątek.

Więcej…

 
Letnie rekolekcje dla dziewcząt w Świnoujściu

Fotorelacja z rekolekcji organizowanych dla dziewcząt przez Wspólnotę Sióstr Uczennic Krzyża. Uczestniczki rekolekcji spędziły lipcowy tydzień w domu rekolekcyjnym pw. św. Józefa w Świnoujściu Przytorze, pod jednym dachem z Jezusem Eucharystycznym. Rekolekcje poprowadził neoprezbiter - ks. Maciej Babicki.

Więcej…

 
Przygotowania i warsztaty przed MŚM

Fotoreportaż z przygotowań i warsztatów muzyczne przed III Werbistowskim Misyjnym Świętem Młodych, które odbyło się w dniach 30 czerwca - 4 lipca 2011 r. w Chludowie k. Poznania – czyli w miejscu gdzie znajduje się siedziba Werbistowskiego Centrum Młodych "Tabor".

Więcej…

 
Werbistowskie Misyjne Święto Młodych

Fotorelacja z III Misyjnego Święta Młodych, które odbyło się w Chludowie k. Poznania w dniach od 30 czerwca do 4 lipa 2011 r. Myślą przewodnią tegorocznego spotkania było wezwanie Pana Jezusa "Effatha" - otwórz się.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 22  23  24  25  26  27  28  29   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 80190 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 72 in /includes/footer.inc.php on line 421

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

Betlejem w Szczecinie 2019

...

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060