Dziś: czwartek, 9 grudnia 2021
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Pierwsze Lednicowe Jazzowanie

Fotorelacja z Pierwszego Lednicowego Jazzowanie, które odbyło się 8 października 2011 r. w ośrodku im. Jana Pawła II na Polach Lednickich. Spotkanie było poświęcone pamięci zmarłego dominikanina, ojca Andrzeja Hołowatego, znanego ze swojej miłości do tego gatunku muzyki.

Więcej…

 
XI Dzień Papieski - Muzyczne uwielbienie

Kilka fotek z muzycznego uwielbienia, które poprowadził zespół Symfoneo. Uwielbienie zakończone Apelem Jasnogórskim odyło się w bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba w Szczecinie dnia 8 października 2011 r. i było częścią obchodów XI Dnia Papieskiego. Fot. Ewa Sitarek.

Więcej…

 
Czuwanie Młodzieży Chrystusa Króla w intencji Polonii

Fotoreportaż z czuwania młodzieży Chrystusa Króla w intencji rodaków pozostających za granicami naszego kraju. Czuwanie odbyło się 8 października 2011 r. w parafii pw. Św. Ducha w Szczecinie-Zdrojach. W ramach czuwania odbyła się m.in. adoracja Najświętszego Sakramentu, warsztaty różańca, gra planszowa oraz rozważanie Słowa Bożego w małych grupach. Fot. Ewa Sitarek.

Więcej…

 
Archidiecezjalny Dzień Służby Liturgicznej

III Archidiecezjalny Dzień Służby Liturgicznej odbył się 17 września 2011 r., w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Spotkania i warsztaty zgromadziły ok. 500 uczestników: ministrantów, lektorów, schole parafialne oraz akolitów świeckich, którzy spotykali się na tematycznych warsztatach. Fot.: ks. Marcin Miczkuła.

Więcej…

 
Patronalne święto dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki

Fotorelacja z II Festynu Rodzin z okazji patronalnego święta dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki. Festyn odbył się w parafii p.w. Świętego Ducha w Szczecin Zdrojach dnia 10 września 2011 r. Mottem tegorocznego festynu było hasło: „Jak dobrze być wolnym..., podziel się talentem". Fot. Katarzyna Kostyk.

Więcej…

 
Dożynki Archidiecezjalne w Pyrzycach

Fotorelacja z uroczystości dożynkowych w Pyrzycach, które miały miejsce w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. W trakcie dożynek odbyła się prezentacja wieńców dożynkowych oraz Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony, a po niej program artystyczny. Fot.: Ewa Sitarek.

Więcej…

 
Przystanek Jezus 2011

Fotoreportaż z 12. Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej pod nazwą „Przystanek Jezus", który odbywał się od 31 lipca do 7 sierpnia 2011 r. w Kostrzynie nad Odrą. Inicjatywa towarzyszyła festiwalowi muzycznemu „Przystanek Woodstock" organizowanemu przez Jerzego Owsiaka. Fot. Grzegorz Hełka.

Więcej…

 
ŚDM - niedziela 21 sierpnia 2011

Fotorelacja z ostatniego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com. Podczas Mszy Świętej na zakończenie ŚDM w Madrycie papież Benedykt XVI ogłosił kolejne miasto, które będzie organizatorem ŚDM w 2013 r. Młodzież spotka się z papieżem w Jio de Janeiro w Brazylii.

Więcej…

 
ŚDM - sobota 20 sierpnia 2011

Fotorelacja z piątego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
ŚDM - piątek 19 sierpnia 2011

Fotorelacja z czwartego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
ŚDM - czwartek 18 sierpnia 2011

Fotorelacja z trzeciego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
ŚDM - środa 17 sierpnia 2011

Fotorelacja z drugiego dnia Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
ŚDM - wtorek 16 sierpnia 2011

Fotorelacja z pierwszego dnia Światowych Dni Młodzieży w Madrycie w Hiszpanii. Źródło fot.: www.madrid2011.com.

Więcej…

 
Światowe Dni Młodzieży - Madryt 2011

Zainicjowane przez papieża Jana Pawła II w 1985 roku Światowe Dni Młodzieży odbywają się, co trzy lata w innym kraju, tym razem w Madrycie w Hiszpanii, w dniach od 16 do 21 sierpnia 2011. W spotkaniu młodzieży z całego świata uczestniczy także papież Benedykt XVI.Źródło fot.: www.photos.denverpost.com.

Więcej…

 
Światowy Zlot Skautów Jamboree 2011 w Szwecji

Fotorelacja z 22. Światowych Jamboree Skautowych – międzynarodowego zlotu skautowego z blisko 40 tysiącami uczestników z ponad 150 krajów świata. Zlot odbył się w dniach od 27 lipca do 7 sierpnia nieopodal Rinkaby w Szwecji. Nie zabrakło polskich harcerzy ze Związku Harcerstwa Polskiego, którzy wystawili ponad 630-osobowy kontyngent. Towarzyszył im duszpasterz z diecejzi Szczecinsko-Kamieńskiej ks. hm. Waldemar Piątek.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 23  24  25  26  27  28  29  30   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 95216 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook