Dziś: piątek, 22 października 2021
Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Jasełka w Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie AD 2019

Dnia 18 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 74 imienia Stanisława Grońskiego w Szczecinie odbyły się jasełka oraz wspólne kolędowanie. Jasełka przygotowali pani Wicedyrektor Dorota Grygiel i ks. Paweł Wiśniewski. Oprawę muzyczną przygotowali Ewa Osojca i Janusz Kułakowski. Dekorację przygotowali Anna Filiks i Magdalena Skraba.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie 6 grudnia 2019 roku.

Dnia 6 grudnia 2019 roku w parafii św. Ottona w Szczecinie odbyło się kolejne nocne czuwanie młodzieży zorganizowane przez Uczennice Krzyża. Młodzi przyjechali między innymi z Goleniowa, Trzebiatowa, Parlina, Krzęcina, Nowogardu, Kamienia Pomorskiego, Łobza, Suchania, Golczewa oraz z kilku szczecińskich parafii.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu w listopadzie 2019 roku

Dnia 22 listopada 2019 roku w Sanktuariom Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży. Tematem czuwania była świętość. Na czuwanie przybyła młodzież z Gorzowa Wielkopolskiego z ks. Piotrem Kamińskim, z Pszczewa z ks. Krzysztofem Kolanowskim, z Myśliborza z ks. Pawłem Kasprzykiem i ks. Maciejem Czaczykiem, z Golczewa z ks. Robertem Dąbrowskim, ze Szczecina z ks. Łukaszem Śniadym, ks. Pawłem Wiśniewskim i ks. Maciejem Piotrowskim.

Więcej…

 
Brat Maciej ze wspólnoty Taize na Prawobrzeżu

Dnia 22 listopada 2019 roku w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza na szczecińskim prawobrzeżu odbyła się modlitwa w duchu Taize. W modlitwie uczestniczył jeden ze współbraci ze wspólnoty ekumenicznej z Taize. Brat Maciej jest jednym z kilku braci ze wspólnoty Taize pochodzących z Polski. Modlitwa i spotkanie odbyło się w ramach przygotowań do przypadającego już w przyszłym miesiącu Europejskiego Spotkania Młodych we Wrocławiu.

Więcej…

 
ADAM - formacja animatorów młodzieży

Dnia 16 listopada 2019 roku w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Szczecinie odbyło się kolejne spotkanie w ramach Akadami Diecezjalnego Animatora Młodzieży. Są to cykliczne spotkania mające na celu formację animatorów, którzy podejmą we własnych wspólnotach prowadzenie małych grup młodzieżowych. Podczas kolejnych spotkań będą omawiane ważne aspekty działania wspólnoty chrześcijańskiej: wspólnota, Słowo Boże, liturgia, miłość i ewangelizacja.

Więcej…

 
Spotkanie ze św. Szarbelem i Raymondem Naderem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne ze św. Szarbelem i Raymondem Naderem, które odbędzie się 26 czerwca br. w kościele Księży Pallotynów, przy ul. Świętego Ducha 9.

Więcej…

 
II Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne w Chojnie

Parafia pw. Świętej Trójcy w Chojnie, w dniach 5-7 kwietnia br., zaprasza na II Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne, które odbędą się pod hasłem „Christus Pascha Nostrum”. Warsztaty poprowadzą znani muzycy: Paweł Bębenek, Hubert Kowalski i Piotr Pałka.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodych w Myśliborzu 17 maja 2019 roku

Dnia 17 maja 2019 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodych. Tematem czuwania było hasło: „Panem jest Jezus”. Na czuwanie przybyła młodzież z Witnicy z ks. Barnabą Dębickim, z Pszczewa z ks. Krzysztofem Kolanowskim, z Gorzowa Wielkopolskiego z ks. Piotrem Kamińskim, z Golczewa z ks. Andrzejem Dąbrowskim, ze Szczecina Gumieńce z ks. Damianem Rogoża oraz ze szczecińskiego Prawobrzeża z ks. Pawłem Wiśniewskim.

Więcej…

 
W Wielkim Poście – pomódl się za kapłana

Wspólnota „Domus Mariae” zainicjowała podjęcie Nowenny Pompejańskiej w intencji świętości kapłanów naszej Archidiecezji. Nowenna rozpoczęła się w niedzielę, 24 lutego 2019 r., a zakończy w Wielki Czwartek tj. 18 kwietnia 2019 r

Więcej…

 
Orędzie Papieża Franciszka na Wielki Post 2019

Pościć, czyli uczyć się zmieniać nasz stosunek do innych i do stworzeń: przechodzić od pokusy „pożerania” wszystkiego, celem zaspokojenia naszej chciwości, do umiejętności cierpienia z miłości, która może wypełnić pustkę naszego serca. Modlić się, aby umieć wyrzec się bałwochwalstwa i samowystarczalności naszego ja i uznać, że potrzebujemy Boga i Jego miłosierdzia. Dawać jałmużnę, czyli porzucić nierozsądny styl życia i gromadzenie wszystkiego dla siebie w iluzji zabezpieczania przyszłości, która do nas nie należy - pisze w ogłoszonym orędziu na tegoroczny Wielki Post Ojciec Święty Franciszek.

Więcej…

 
Relacja i Świadectwo ze Światowych Dni Młodzieży w Panamie

Dnia 14 kwietnia 2019 w niedzielę palmową z okazji święta młodych w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Szczecinie Bukowe odbyło się spotkanie z grupą młodzieży która była w Panamie na Światowych Dniach Młodzieży.

Więcej…

 
Dzień Świętości Życia

W Święto Obrońców Życia zapraszamy wszystkich Obrońców Życia na uroczystą Eucharystię w intencjach obrony życia, która odbędzie się 25 marca 2019 r. o godz. 20.00 w Kościele o. Pallotynów.

Więcej…

 
W drodze na Górę Tabor

W najbliższą sobotę, 9 marca br., odbędzie się Wielkopostny Dzień Skupienia Młodych z Góry Tabor. Zapraszamy do sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie.

Więcej…

 
Nocne czuwania młodych

Rozpoczyna się kolejny cykl nocnych, modlitewnych czuwań dla młodzieży. Siostry Uczennice Krzyża zapraszają na trzy nocne spotkania do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownym w Szczecinie.

Więcej…

 
XVIII Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o tematyce religijnej

W dniach 20-21 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 74 im. Stanisława Grońskiego w Szczecinie odbył się po raz osiemnasty Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o tematyce religijnej. W przeglądzie uczestniczyło trzynaście grup ze szkół podstawowych z całego województwa. Przegląd koordynowała pani Małgorzata Stoltman pod kierunkiem pani Wicedyrektor Doroty Grygiel. W skład jury wchodziły trzy osoby: pani Ewa Osojca, nauczyciel muzyki, przewodnicząca, pani Ewa Węglarz, wieloletnia aktorka Teatru Polskiego w Warszawie, wykładowca fonetyki na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego oraz pan Marcin Gargas, recytator, współtwórca Studia Teatr.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 149503 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook