Dziś: wtorek, 30 maja 2023
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu 17 marca 2023 roku
Nie mogę wyświetlić obrazka

Dnia 17 marca 2023 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży organizowane przez Siostry Jezusa Miłosiernego. Tematem nocnego skupienia były słowa zaczerpnięte z Pisma Świętego: „Aniołowie na rękach będą cię nosili, abyś nie uraził swej stopy o kamień". Do Myśliborza przyjechała młodzież z Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina i Myśliborza.

Czuwanie rozpoczęło się o godz. 21.00 powitaniem przez s. Petrę ZSJM wszystkich uczestników. Następnie s. Weronika ZSJM poprowadziła zabawy integracyjne w auli. Po przejściu do kaplicy młodzi ludzie wysłuchali s. Salomei ZSJM konferencji i świadectwa o trudnej pracy w hospicjum. Po przerwie na ciepły posiłek w grupach młodzież pisała rozważania drogi krzyżowej z uwzględnieniem rąk i stóp. O godz. 23.00 wszyscy uczestniczyli w drodze krzyżowej, aby następnie adorować krzyż. Podczas adoracji krzyża dziewczęta i chłopcy mogli podejść do krzyża i wziąć karteczki z napisami o rękach i nogach. Chwilę po północy ks. Paweł Wiśniewski, wikariusz z parafii Wniebowzięcia NMP w Szczecinie Dąbiu namaszczał każdemu ręce i modlił się aby te ręce czyniły zawsze dobro. O godzinie 1.00 odbyła się msza św. której przewodniczył ks. Łukasz Śniady, wikariusz parafii Przemienienia Pańskiego w Szczecinie. W słowie Bożym ks. Piotr Kamiński, wikariusz parafii św. Wojciecha w Gorzowie Wielkopolskim mówił o czynieniu dobra szczególnie własnymi rękoma. Czuwanie zakończyło się o godz. 2.00.

Ks. Paweł Wiśniewski (Szczecin Dąbie)


liczba odsłon: 110 | dodano: 2023-03-19 21:04:11

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook