Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Forum Duszpasterzy Młodzieży w Szczecinie

Dnia 4.02.2008 r. w Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej odbyło się kolejne Forum Duszpasterzy Młodzieży Arch. Szczecińsko- Kamieńskiej pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Zygmunta Kamińskiego.

 
V Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży

W dniach 25-27 stycznia 20008 r. Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM zorganizowało w Warszawie V Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży, którym uczestniczyły dwie osoby z naszej diecezji.

 
Kocert Kolęd - Pospieszalscy

19 stycznia o godzinie 18:00 odbył się koncert kolęd w wykonaniu rodziny Pospieszalskich, gospodarzem koncertu była parafii p.w. Świętego Krzyża w Szczecinie. Zdjęcia: (c) Łukasz Makowski

 
Koncert ewangelizacyjny w Policach

15 grudnia w parafii pw. św. Kazimierza Królewicza odbył się koncert muzyki chrześcijańskiej zatytułowany "Zgiełk radosny czyńcie na chwałę Pana". Koncert zainicjowali i zorganizowali młodzi ludzie z Ruchu Światło-Życie, a wsparła Gmina Police i Miejski Ośrodek Kultury.

 
Europejskie Spotkanie Młodych w Genewie

W dniach od 28.12.2007 do 01.01.2008 odbyło się XXX Europejskie Spotkanie Młodych w Genewie, które zgromadziło młodzież z 50 krajów. Polacy stanowili zdecydowanie najliczniejszą grupę – 9 tys. osób.

 
Adwentowe Czuwanie w parafii św. Antoniego

Dnia 14.12.2007 w parafii św. Antoniego w Szczecinie odbyło się Adwentowe Czuwanie Młodych. W programie były warsztaty wokalne, instrumentalne, teatralne i liturgiczne, muzyczne uwielbienie, pogodny wieczór, Msza Św., herbata.

 
X Forum Młodzieży Urszulańskiej

"Przypatrzcie sie powołaniu waszemu" tak brzmiało hasło X Forum Młodzieży Urszulanskiej w Pniewach, w którym uczestniczyła młodzież ze Szczecina.    

 
II Szczecińskie Warsztaty Gospel

200 młodych osób wzięło udział w II Szczecińskich Warsztatach Gospel. Przez dwa dni uczestnicy przygotowywali się do koncertu finałowego, który zgromadził 500 osób.      

 
Spektakl "Rzeczy ostatnie"

W niedzielę, 18 listopada o godz. 20.00 w kościele NSPJ została odprawiona Msza św. w intencji zmarłych profesorów, studentów szczecińskich uczelni, po niej wystawiono spektakl Teatru "A" - RZECZY OSTATNIE. Zdjęcia M. Sakowski              

 
Warsztaty muzyczno- liturgiczne na Golęcinie

W dniach 19 - 21 października odbyły się warsztaty muzyczno – liturgiczne. Skierowane były do osób, które śpiewają w scholach funkcjonujących przy parafiach.        

 
Wielki Koncert Papieski

Wielki Koncert Papieski odbył się 13.10. 2007 r. w ramach VII Dnia Papieskiego i przebiegał pod hasłem "Będzie dobrze". Koncert został zorganizowany w Teatrze Letnim w Szczecinie. Fot. A. i M. Sakowscy        

 
Czuwanie modlitewne młodzieży - Szczecin Stołczyn 28.09.2007

Modlitewne czuwanie rozpoczęło się wprowadzeniem i odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. Było pięknie, co można sprawdzić zerkając do galerii.     

 
Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę - 2007

Pątnicy XXIII Szczecińskiej Pielgrzymki na Jasną Górę dotarli do celu. Najbardziej wytrwali pokonali 621 kilometrów. Gratulujemy.

 
Archidiecezjalne Dni Młodych w Kamieniu Pomorskim - 2007

Archidiecezjalne Dni Młodzieży, Kamień Pomorski  8-10 czerwca 2007 r.      

 
Młodzi ze Szczecina nad Lednicą - 3.06.2007

3 czerwca 2007 r. ponad 1000 młodych osób ze Szczecina i okolic wzięło udział w ogólnopolskim spotkaniu młodzieży nad Lednicą. Szczecińska Ambasada Lednicka została poproszona o animowanie tańca (dziewczęta w białych strojach), co było znacznym wyróżnieniem dla naszego miasta i regionu.

 

<< pierwsza < poprzednie 21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 113133 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook