Dziś: wtorek, 30 maja 2023
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Dni Młodych - 1 maja 2009 Myślibórz - Warsztaty

Uczestnicy Dni Młodych mogli wybrać dla siebie i uczestniczyć w dowolnym z 24. warsztatów: m.in. teatralnych, fotograficznych, plastycznych, układania ikeban, pisania ikon, muzycznych, wokalno-instrumentalnych, tanecznych, etc. Photo by: E. Sitarek, P. Fryszka, J. Bujalski.

 
Dni Młodych - 1 maja 2009 Myślibórz - Nabożeństwo Otwarcia

Powitanie przybyłych grup oraz wspólna integracja w śpiewie i radosnym tańcu. Młodym towarzyszył Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga, który modlił się z nami przy Krzyżu Światowych Dni Młodzieży oraz skierował do nas swoje słowo. Photo by: E. Sitarek, P. Fryszka.

 
Dni Młodych - 1 maja 2009 Myślibórz - Rejestracja

Zdjęcia zrobione pomiędzy godziną 8:00 a 12:00. Przedstawiające przybyłe grupy, prace wolontariuszy oraz punkt rejestracji grup. Tak na dobry początek ;) Photo by: E. Sitarek, P. Fryszka.

 
Rekolekcje prowadzone przez Abp Andrzeja Dzięgę

Kilka zdjęć z rekolekcji, które poprowadził ksiądz Abp Andrzej Dzięga w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie w dniach 6-8 kwietnia 2009 r. Fot. by M. Sakowski

 
IV rocznica śmierci Jana Pawła II

Fotorelacja z nieszporów i czuwania na Jasnych Błoniach 2 kwietnia 2009 r. w IV rocznicę śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II. W naszej modlitwie wzięli udział Jesienni Przyjaciele.

 
Wieczornica w Policach

W dniu 2 kwietnia 2009 obchodziliśmy czwartą rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II. Wieczornica rozpoczęła się o g. 20.00 koncertem zespołu "Tumultus Gaudium" w hołdzie Janowi Pawłowi II. Zdjęcia: Jakub Rajchowiak i Bogdan Wróbel.

 
Wiosna w Szczecinie

Do Szczecina zawitała piękna wiosna! Słoneczna, kolorowa. Kilka fotek wiosennego Szczecina na pewno każdemu poprawi humor i nastawi optymistycznie na następny ciepły dzień! :) Fot. by Ewa Sitarek

 
Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży

Dzięki uprzejmości ks. Krzysztofa Skwierczyńskiego (diecezjalnego duszpasterza młodzieży diecezji siedleckiej) polecamy galerię jego zdjęć wykonanych podczas Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży, które odbyło się w dniach 30 stycznia - 1 luty 2009 r.

 
Mrożony Szczecin

Kilka dni zimy uwiecznionej na fotografiach Ewy Sitarek. Mrożone drzewa i Szczecin pod pierzynką białego puchu. Zobacz zimę w naszym mieście. Krótką, ale jaką piękną!

 
Fotorelacja z koncertu u Salezjan

Kolędy. Kolędy i pastorałki. Śpiewane na różne sposoby. Z akompaniamentem i bez.  Fotorelacja z koncertu, który odbył się w niedzielę 11 stycznia o godz. 19:30 w parafii pw. św. Jana Bosko. Zdjęcia: © Zein

 
Europejskie Spotkanie Młodych - Bruksela - Taize 2008/09

Wpadając prosto z trasy serwujemy Wam jeszcze gorące fotki z pielgrzymki zaufania przez ziemię w Brukseli! Daj się porwać przygodzie i zobacz zdjęcia grupy młodych ludzi ze Szczecina, która wyruszyła aby przeżyć razem z 40.000 tys. innych młodych piękny czas spotkania. Fot. ks. P. Skiba; J. Bujalski

 
Adwentowe czuwanie młodych - Warszewo

W piątek 12 grudnia w Parafii Św. Antoniego w Szczecinie młodzież zgromadziła się na adwentowym czuwaniu. Kilkadziesiąt osób przygotowywało się do świąt Narodzenia Pańskiego poprzez adorację Najświętszego Sakramentu, radosne muzyczne uwielbienie, spowiedź oraz wspólną herbatę i poczęstunek. To już nie pierwsze czuwanie młodzieży z tej parafii, kolejne planowane jest w okresie Wielkanocnym.

 
Koncert zespołu Clerboyz

 
VIII Dzień Papieski - koncert Arki Noego

Fotorelacja przedstawia radosny koncert w rytmach Arki Noego - muza dla młodych i starych; albo jak kto woli: do tańca i do różańca. Koncert odbył się 12 października na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich. Świetnie się bawiliśmy! Fot. Łukasz Makowski / ks. Piotr Skiba

 
VIII Dzień Papieski - Koncert Siewców Lednicy

Foto zapis koncertu Siewców Lednicy, który odbył się na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie w ramach obchodów VIII Dnia Papieskiego - 11 października 2008 r. Tańce w góralskich rytmach ;) fot. Joanna Witych, Janusz Bujalski, Łukasz Makowski

 

<< pierwsza < poprzednie 17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 104595 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook