Dziś: sobota, 2 grudnia 2023
Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Dni Młodych - 2 maja 2009 Myślibórz - City Tour

Dni Młodych to nie tylko (choć przede wszystkim) spotkanie modlitewne młodych chrześcijan, ale także czas odpoczynku, relaksu i rekreacji. Szczególnie myśliborskie jezioro sprzyjało nam w ciekawym spędzeniu tego czasu. Photo by: E.Sitarek, P.Fryszka.

 
Dni Młodych - 2 maja 2009 Myślibórz - Msza Święta i Warsztaty

Uroczystej Mszy świętej na stadionie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Marian Przykucki. W Eucharystii uczestniczyli także mieszkańcy Mysliborza, wielu księży, którzy przyjechali ze swoimi grupami, siostry zakonne, klerycy oraz MY :)

 
Dni Młodych - 2 maja 2009 Myślibórz - Poranek

Na sobotni poranek Dni Młodych złożyły się: jutrznia, grupy dzielenia oraz konferencja o zawierzeniu, którą poprowadził ks. Adam Krzykała. Photo by: E. Sitarek, P. Fryszka.

 
Dni Młodych - 1 maja 2009 Myślibórz - Droga Krzyżowa i Celebracja Sakramentu Pokuty

Młodzi nieśli na swoich barkach Krzyż Światowych Dni Młodzieży, który wiele lat temu młodzieży przekazał Jan Paweł II. Krzyż ten dotykało miliony młodych na całym świecie, każdy z nas mógł doświadczyć mocy tego Krzyża. Photo by: E. Sitarek, J. Bujalski, ks. P.Skiba.

 
Dni Młodych - 1 maja 2009 Myślibórz - Warsztaty

Uczestnicy Dni Młodych mogli wybrać dla siebie i uczestniczyć w dowolnym z 24. warsztatów: m.in. teatralnych, fotograficznych, plastycznych, układania ikeban, pisania ikon, muzycznych, wokalno-instrumentalnych, tanecznych, etc. Photo by: E. Sitarek, P. Fryszka, J. Bujalski.

 
Dni Młodych - 1 maja 2009 Myślibórz - Nabożeństwo Otwarcia

Powitanie przybyłych grup oraz wspólna integracja w śpiewie i radosnym tańcu. Młodym towarzyszył Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga, który modlił się z nami przy Krzyżu Światowych Dni Młodzieży oraz skierował do nas swoje słowo. Photo by: E. Sitarek, P. Fryszka.

 
Dni Młodych - 1 maja 2009 Myślibórz - Rejestracja

Zdjęcia zrobione pomiędzy godziną 8:00 a 12:00. Przedstawiające przybyłe grupy, prace wolontariuszy oraz punkt rejestracji grup. Tak na dobry początek ;) Photo by: E. Sitarek, P. Fryszka.

 
Rekolekcje prowadzone przez Abp Andrzeja Dzięgę

Kilka zdjęć z rekolekcji, które poprowadził ksiądz Abp Andrzej Dzięga w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie w dniach 6-8 kwietnia 2009 r. Fot. by M. Sakowski

 
IV rocznica śmierci Jana Pawła II

Fotorelacja z nieszporów i czuwania na Jasnych Błoniach 2 kwietnia 2009 r. w IV rocznicę śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II. W naszej modlitwie wzięli udział Jesienni Przyjaciele.

 
Wieczornica w Policach

W dniu 2 kwietnia 2009 obchodziliśmy czwartą rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II. Wieczornica rozpoczęła się o g. 20.00 koncertem zespołu "Tumultus Gaudium" w hołdzie Janowi Pawłowi II. Zdjęcia: Jakub Rajchowiak i Bogdan Wróbel.

 
Wiosna w Szczecinie

Do Szczecina zawitała piękna wiosna! Słoneczna, kolorowa. Kilka fotek wiosennego Szczecina na pewno każdemu poprawi humor i nastawi optymistycznie na następny ciepły dzień! :) Fot. by Ewa Sitarek

 
Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży

Dzięki uprzejmości ks. Krzysztofa Skwierczyńskiego (diecezjalnego duszpasterza młodzieży diecezji siedleckiej) polecamy galerię jego zdjęć wykonanych podczas Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży, które odbyło się w dniach 30 stycznia - 1 luty 2009 r.

 
Mrożony Szczecin

Kilka dni zimy uwiecznionej na fotografiach Ewy Sitarek. Mrożone drzewa i Szczecin pod pierzynką białego puchu. Zobacz zimę w naszym mieście. Krótką, ale jaką piękną!

 
Fotorelacja z koncertu u Salezjan

Kolędy. Kolędy i pastorałki. Śpiewane na różne sposoby. Z akompaniamentem i bez.  Fotorelacja z koncertu, który odbył się w niedzielę 11 stycznia o godz. 19:30 w parafii pw. św. Jana Bosko. Zdjęcia: © Zein

 
Europejskie Spotkanie Młodych - Bruksela - Taize 2008/09

Wpadając prosto z trasy serwujemy Wam jeszcze gorące fotki z pielgrzymki zaufania przez ziemię w Brukseli! Daj się porwać przygodzie i zobacz zdjęcia grupy młodych ludzi ze Szczecina, która wyruszyła aby przeżyć razem z 40.000 tys. innych młodych piękny czas spotkania. Fot. ks. P. Skiba; J. Bujalski

 

<< pierwsza < poprzednie 17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 107981 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook