Dziś: wtorek, 30 maja 2023
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Przystanek Jezus - dzień trzeci - środa

W tegorocznym Przystanku Jezus aktualnie bierze udział 550 ewangelizatorów z całej Polski, z pośród 642 zarejestrowanych., w tym 284 kobiety oraz 358 mężczyzn. Na tę liczbę składają się 378 osoby świeckie, 55 księży, 15 sióstr zakonnych,14 diakonów, 6 braci oraz 5 ojców. Autor zdjęć: Bartłomiej Dobrzyński

 
Requiem dla Przyjaciela...

...tym, którzy nie powrócili z morza. Fotografie z koncertu z Cmentarza Centralnego. Zdjęcia wykonane przez Pana Krzysztofa Wolickiego, z dedykacją dla Pani Marii Michalak.

 
Dzień Otwartej Bramy w AWSD

Szczecińskie Seminarium otworzyło dla nas swoje bramy. Dzień Otwarty był okazją do zobaczenia Seminarium z bliska oraz wielu ciekawych spotkań. Photo by E. Sitarek

 
SOFFT 2009

Relacja fotograficzna z III Salezjańskiego Ogólnopolskiego Festiwali Teatralnego, który towarzyszył Dniom Morza w Szczecinie w dniach 11-14 czerwca 2009 r. Zdjęcia dzięki uprzejmości Mariusza Krawczyka.

 
Pociąg Papieski w Szczecinie

W Szczecinie zawitał pociąg papieski. Podczas czerwcowego długiego weekendu można było go zobaczyć na stacji Szczecin Główny, a także skorzystać z bezpłatnych przejazdów tym "cudem" techniki. Photo by E. Sitarek

 
Lednica 2009

Fotorelacja z pól lednickich z dnia 6 czerwca 2009. Tysiące młodych, tańce, zabawa oraz przede wszystkim wspólna modlitwa i spotkanie z Bogiem i innymi młodymi ludźmi. Photo by J. Bujalski

 
Pielgrzymka młodych - Bamberg 2009

W dniach 13-17 maja 2009 ponownie spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi z Niemiec. Tym razem w Bawarii. Uczestniczyliśmy w niemieckich Dniach Młodzieży oraz odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc. Foto by E. Sitarek

 
Myślibórz inaczej

Gdzieś między tłumem młodych ludzi, którzy przyjechali na Dni Młodych zaplątał się dmuchawiec i łódka zatopiona, a i jeszcze wieczorny krajobraz znad jeziora.... Photo by: E.Sitarek, P.Fryszka.

 
Warsztaty fotograficzne

Wynikiem warsztatów fotograficznych są niezwykłe zdjęcia zrobione przez uczestników tego warsztatu. Sami zobaczcie jaką mamy zdolną młodzież ;)

 
Dni Młodych - 3 maja 2009 Myślibórz - Niedziela

W niedzielę braliśmy udział w modlitwie porannej, forum młodych w małych grupach oraz Mszy świętej, której przewodniczył ks. dr Piotr Skiba. Obiad po Mszy świętej zakończył Dni Młodych 2009. Photo by: P. Fryszka, J. Bujalski.

 
Dni Młodych - 2 maja 2009 Myślibórz - Wieczór

Galeria zdjęć z niesamowitego koncertu Siewców Lednicy, który porwał uczestników do tańca i radosnej zabawy! Potem przyszedł czas na wyciszenie i refleksję: drogę czterech płomieni oraz adorację Najświętszego Sakramentu. Photo by: ks.P.Skiba, E.Sitarek.

 
Dni Młodych - 2 maja 2009 Myślibórz - City Tour

Dni Młodych to nie tylko (choć przede wszystkim) spotkanie modlitewne młodych chrześcijan, ale także czas odpoczynku, relaksu i rekreacji. Szczególnie myśliborskie jezioro sprzyjało nam w ciekawym spędzeniu tego czasu. Photo by: E.Sitarek, P.Fryszka.

 
Dni Młodych - 2 maja 2009 Myślibórz - Msza Święta i Warsztaty

Uroczystej Mszy świętej na stadionie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Marian Przykucki. W Eucharystii uczestniczyli także mieszkańcy Mysliborza, wielu księży, którzy przyjechali ze swoimi grupami, siostry zakonne, klerycy oraz MY :)

 
Dni Młodych - 2 maja 2009 Myślibórz - Poranek

Na sobotni poranek Dni Młodych złożyły się: jutrznia, grupy dzielenia oraz konferencja o zawierzeniu, którą poprowadził ks. Adam Krzykała. Photo by: E. Sitarek, P. Fryszka.

 
Dni Młodych - 1 maja 2009 Myślibórz - Droga Krzyżowa i Celebracja Sakramentu Pokuty

Młodzi nieśli na swoich barkach Krzyż Światowych Dni Młodzieży, który wiele lat temu młodzieży przekazał Jan Paweł II. Krzyż ten dotykało miliony młodych na całym świecie, każdy z nas mógł doświadczyć mocy tego Krzyża. Photo by: E. Sitarek, J. Bujalski, ks. P.Skiba.

 

<< pierwsza < poprzednie 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 104594 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook