Dziś: niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Nagranie audycji z Radiem Maryja

Dzień przed rozpoczęciem Dni Młodych w Choszcznie, tj. 30 kwietnia 2011 r. wolontariusze i organizatorzy Dni Młodych wzieli udział w nagraniu młodzieżowego programu "Czas wzrastania", który jest emitowany w każdy piątek o godzinie 21:40 na antenie Radia Maryja. Tym razem nadawaliśmy prosto z serca punktu organizacyjnego Dni Młodych, czyli parafii pw. Narodzenia NMP w Choszcznie.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Spotkania w małych grupach

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 4 - 3 maja 2011 r. Kilka fotek ze spotkań w małych grupach, w których uczestnicy wraz z animatorami rozważali homilię Jana Pawła II kończącą VI Światowy Dzień Młodzieży.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Msza Święta w dniu 3 maja

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 4 - 3 maja 2011 r. Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, z udziałem Wojska Polskiego i Straży Pożarnej, władz miasta Choszczno oraz mieszkańców Choszczna. Podczas Eucharystii nastapiło także ogłoszenie miejsca Dni Młodych w 2012 r. i rzekazanie młodzieży znaków Dni Młodych (Krzyż i Ikona Matki Bożej).

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Jutrznia - 3 maja

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 4 - 3 maja 2011 r. Fotorelacja, ze wspólnej, porannej modlitwy Kościoła, czyli jutrzni, która odbyla się w kościele pw. św. Jadwigi.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Marsz Papieski i muzyczne uwielbienie

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 1 - 30 kwietnia 2011 r. Marsz Papieski do Kościoła Mariackiego z modlitwą o Dary Ducha Świętego i rozważanie homilii Jana Pawła II do młodzieży pt. „Więcej mieć czy bardziej być?". Po marszu odbyło się muzyczne uwielbienie, podczas którego uczestnicy rozwaązli homilię Jana Pawła II do młodzieży, pt. „Każdy ma swoje Westerplatte". Wieczor upłyną nam w duchowej jedności z modlitwą na antycznym stadionie Circo Massimo w Rzymie, prowadzoną przez kard. Agostino Vallini.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Warsztaty - dzień 2

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 3 - 2 maja 2011 r. Tym razem fotografowie wybrali się do Szkoły Muzycznej oraz Choszczeńskiego Domu Kultury, w którym odbywały się zajęcia warsztatowe w drugim dniu ADM.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - City Tour

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 3 - 2 maja 2011 r. Coś dla ciała i coś dla ducha. Tym razem zdecydowanie rekreacja - kajaki, rowery wodne, motorówki, stateczki, mecze piłki nożnej, szachy i inne rozrywki podczas Choszczno City Tour.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Msza Święta w dniu 2 maja

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 3 - 2 maja 2011 r. Fotorelacja z Mszy Świętej sprawowanej w kościele pw. św. Jadwigi, pod przewodnictwem ks. dr. Piotra Skiby - organizatora Dni Młodych. Eucharystia koncelebrowana przez księży opiekunów grup młodzieży, która przyjechała do Choszczna.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Nabożeństwo Pokutne

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 2 - 1 maja 2011 r. Fotorelacja z Nabożeństwa Pokutnego, które przygotował ks. Robert Mrozowski wraz z młodzieżą z Liceum Katolickiego w Szczecinie. Podczas nabożeństwa rozważaliśmy homilię Jana Pawła II do młodzieży, pt. „Każdy stał się Jego uczniem".

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Warsztaty

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 2 - 1 maja 2011 r. Taniec lednicki, hebrajski, modlitewny, warsztaty fotograficzne, robienia szklanej i naturalnej biżuterii, pantomimy, dziennikarskie, ikony i wiele, wiele innych. Zobacz fotorelację z warsztatów tematycznych z 2. dnia AMD.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Koncert Full Power Spirit oraz Łobuzy Jezusa

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 2 - 1 maja 2011 r. Fotki z koncertu Full Power Spirit i Łobuzy Jezusa. Świetna zabawa, aż do kłębów kurzu. Mówiąc krótko - więcej czadu dla Jezusa!

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Msza Święta i transmisja z beatyfikacji

Dni Młodych w Choszcznie - dzień 2 - 1 maja 2011 r - Plac Witosa. Zdjecia z Mszy Świętej w intencji o łaski beatyfikacji Jana Pawła II oraz transmisji na telebimie beatyfikacji błogosławionego Jana Pawła II.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Integracja (foto by Ł. Węgrzyn)

Fotki z pierwszego punktu programu Dni Młodych w Choszcznie. Przed nami 4 dni wspólnego przeżywania Dni Młodych, więc należy się poznać - integracja poprzez radosną zabawę.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Rozpoczęcie

Fotorelacja z uroczystego rozpoczęcia Dni Młodych w Choszcznie 2011 r.  z udziałem bp. Jana Gałeckiego, burmistrza i starosty miasta Choszczno, oraz zaproszonych gości i grupy międzynarodowej.

Więcej…

 
Dni Młodych Choszczno 2011 - Integracja

Polonez na 1500, Waka Waka i inne tańce oraz zabawy integracyjne na dobry początek Dni Młodych w Choszcznie. Działo się!

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 25  26  27  28  29  30  31   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 109385 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook