Dziś: środa, 8 grudnia 2021
Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Multimedia
o. Wojciech Ziółek SJ - Idź swoją drogą. Atlas dróg życiowych

Każdy żyje inaczej! Każdy ma inną życiową drogę, bo każdy z nas to inny świat, inny atlas snów i marzeń... każdy z nas to inny świat, inny atlas snów i marzeń... Nawet do Pana Boga - choć te same przykazania i ta sama Ewangelia - dążymy każdy swoją drogą.

Więcej…

 
Praca Zbiorowa - Młot i kowadło. Rekolekcje w duchu ks. Bosko

Młot i kowadło to rekolekcje wygłoszone dla gimnazjalistów - doskonała pomoc katechetyczna dla osób przygotowujących młodzież do sakramentu bierzmowania. Ksiądz Przemek Kawecki prostym i sugestywnym językiem odpowiada na trudne pytania młodzieży wchodzącej w okres dojrzewania. Materiał filmowy został wzbogacony o animacje i elementy graficzne wzmacniające przekazywaną treść rekolekcji.

Więcej…

 
Uczta duchowa: rekolekcje Izabelińskie - ks. prof. Tadeusz Guz - "Miłość"

Zapraszamy na niezwykłą wyprawę w głąb ludzkiej duszy z naukowcem i kaznodzieją światowego formatu. Pierwsza część rekolekcji głoszonych przez ks. prof. Tadeusza Guza już do obejrzenia.

Więcej…

 
Eucharystia

"To jest Ciało moje, które za was będzie wydane: to czyńcie na moja pamiątke [...] Ten kielich to Nowe Przymierze we Krwi mojej, która za was będzie wylana" (Łk 22, 19-20)

Więcej…

 
Zaproszenie

Wielu księży i katechetów dysponuje dziś nową, wydajną pomocą techniczną w postaci rzutnika multimedialnego. Każdy z nas tworzy ciekawe pokazy w programie Power Point. Przygotowujemy je na różne okazje (np. Dzień Papieski, Niedziela misyjna, Tydzień Miłosierdzia itd.) Chciejmy się nimi podzielić z innymi udostępniając je na stronie ICHTIS. Zapraszamy do współpracy info@ichtis.info    

Więcej…

 
Rekolekcje ze św. Pawłem

Rekolekcje ze św. Pawłem są rzeczowym wejściem w głębie ducha i myśli wielkiego Apostoła Narodów. Ks. Mariusz Susek, który prowadzi ścieżkami wiary czyni to w sposób obrazowy, osadzając słuchacza w historii i geografii właściwym działalności uczonego Pawła.

Więcej…

 
Ponieś najdłuższą biało-czerwoną w Polsce!

Już jutro wyruszy Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Ponieś w nim najdłuższą biało-czerwoną flagę w Polsce i oddaj hołd bohaterom! Start o godz. 18.00 na pl. Grunwaldzkim w Szczecinie. Obejrzyj video i podaj dalej.  

Więcej…

 
Przystań Jezus

Każdego roku w Kostrzynie nad Odrą Wspólnota św. Tymoteusza, organizuje akcję ewangelizacyjną pod nawą „Przystanek Jezus”, która ma miejsce obok polskiego „Woodstok”. Zobacz zwiastun filmu.

Więcej…

 
Jeden z nas

 Relacja z konferencji prasowej Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej "Jeden z nas". Unia Europejska finansuje zabijanie dzieci. Przyłącz się do protestu!

Więcej…

 
Niedziela Ad Gentes

Relacja z misjonarskiej wyprawy ks. bp. Jerzego Mazura w ramach Roku Wiary. Wspierajmy naszych misjonarzy w Roku Wiary! Każdy z nas może pomóc! Zajrzyj na www.misje.pl, lub wyślij SMS na numer 72032 (koszt 2,46 z VAT).

Więcej…

 
Rafał Szymkowiak OFM - Przepchnąć słonia

Audiobook na podstawie książki Rafała Szymkowiaka "Przepchnąć słonia"' WAM 2007. Przepchnąć słonia to znaczy "przepchnąć" fałszywe obrazy szczęścia i... zobaczyć prawdę o nas samych.

Więcej…

 
Staruch na wolności

Kiedy na stadion? Czego żałuje, czego nie? Jakie ma plany życiowe? Piotr Staruchowicz (Staruch) na wolności, czyli pierwszy wywiad tylko dla Radia Wnet i razem.tv.

Więcej…

 
o. Józef Augustyn SJ, o. Andrzej Sarnacki SJ - Pokusa ateizmu

Sesja podejmuje temat nowego ateizmu, który posługuje się nośnymi teoriami naukowymi i promuje program "kultury bez przesądów". Sesja nagrana na żywo w Centrum Duchowości w Częstochowie.

Więcej…

 
ks. Pawlukiewicz - Żyć Mocniej

Konferencja "Żyć mocniej" wygłoszona przez księdza Piotra Pawlukiewicza 22 kwietnia 2009 r. na Uniwersytecie Warszawskim w ramach projektu "Poruszyć Niebo i Ziemię" organizowanego przez ASK Soli Deo. Informacje o projekcie i stowarzyszeniu: www.solideo.pl

Więcej…

 
Wierni do końca

24 marca 2013 r. w Kościołach lokalnych obchodzić będziemy 28. Światowy Dzień Młodzieży, któremu przyświecają słowa "Idźcie i nauczajcie wszystkie narody", a także Dzień Modlitwy za współczesnych Misjonarzy Męczenników, którzy ofiarą swego życia przypieczętowali posługę i świadectwo wiary. Film "Wierni do końca", który powstał we współpracy Papieskich Dzieł Misyjnych i Krajowego Biura ŚDM, Jest hołdem złożonym polskim misjonarzom, zaproszeniem do modlitwy za nich, a także żywą lekcją wiary.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 68823 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook