Dziś: piątek, 22 października 2021
Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Multimedia
Lednica

Każdego roku tysiące młodych przyjeżdża na pola lednickie spotkać się z Jezusem i sobą nawzajem. Niezwykła atmosfera spotkania pozostaje w pamięci wielu przez długi czas.

Więcej…

 
Tango Francesco

Piosenka napisana z dedykacją dla Ojca Świętego Franciszka, z myślą o Światowych Dniach Młodzieży w Rio de Janeiro. Premiera teledysku miała miejsce 19 maja na You Tube. Sł. Wiesław Wolnik na podstawie modlitwy św. Franciszka z Asyżu, muz. Wiesław Wolnik, wyk. Siewcy Lednicy, obraz. o. Mateusz Stachowski OFM Conv - Franciszkanie TV.  

Więcej…

 
Seks i magia

"Seks i magia" to tytuł rekolekcji dla studentów przeprowadzonych przez o. Jakuba Waszkowiaka, franciszkanina (ex-metal lat 80/90-tych, biblista, absolwent Uniwersytetu w Jerozolimie, obecnie doktorant UAM w Poznaniu).  Temat bardzo na topie - polecamy posłuchać.

Więcej…

 
Prezentacja wielkopostna

Wczoraj? Jutro? Nie! Dziś!

Więcej…

 
Posłuchaj rekolekcji

Dla tych, którzy nie mogli być, albo dla tych, którzy chcą posłuchać jeszcze raz rekolekcjonisty - księdza dr Piotra Gałasa. Przedstawiamy nagrania nauk rekolekcyjnych z rekolekcji akademickich pt. "Na dobry początek", które odbywają się "w Sercu". Dodane: niedziela i poniedziałek oraz kilka fotografii.

Więcej…

 
Droga Krzyżowa

Otoczony żołnierzami i tłumem gapiów, dźwigając krzyż, Jezus wyruszył na Miejsce Czaszki, zwane w języku hebrajskim Golgotą...

Więcej…

 
Marsz dla Życia w Rzymie 2013

Ulicami Rzymu przeszedł 3. Narodowy Marsz dla Życia. Obok kilkudziesięciu tysięcy Włochów, uczestniczyło w nim wiele delegacji z różnych krajów świata, m.in.: z Malty, Holandii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Stanów Zjednoczonych i Polski. Polską grupę reprezentowała m.in. Polska Federacja Ruchów Obrony Życia oraz Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana" ze Szczecina.

Więcej…

 
Nigdy nie jest za późno

Nigdy nie jest za późno. Bóg ma dla nas zawsze ofertę last minute. Rozmowa na temat "Księgi Pokutników" Waltera Nigga. Rozmowę z redaktorem Krzysztofem Jaśkiewiczem prowadzi Alina Petrowa-Wasilewicz.

Więcej…

 
O. Ksawery Knotz. Nagrania z konferencji

Zamieszczamy nagranie z drugiego dnia konferencji o. Ksawerego Ktotza "Seks i Sakrament" wygłoszonej w kościele Św. Andrzeja Boboli w Szczecinie. Spotkanie zostało zorganizowane przez Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów.

Więcej…

 
List od Boga

Dla: Ciebie Data: Dziś Od: Boga Temat: Ty Odniesienie: Życie

Więcej…

 
Pierwsze słowa Papieża Franciszka

Pierwsze słowa Papieża Franciszka po wyborze na Biskupa Rzymu i Następcę św. Piotra wypowiedziane z loggii Bazyliki św. Piotra w Watykanie. Tłumaczenie polskie.

Więcej…

 
Msza inauguracyjna papieża Franciszka

Tłumy wiernych zebranych na placu Świętego Piotra wzięły udział w Mszy Świętej inaugurującej pontyfikat papieża Franciszka, która odbyła się o godz. 9.30 w dniu 19 marca 2013 r. We Mszy Świętej wzięło ok. miliona osób, w tym rządzących i duchownych z całego świata. Franciszek jest 266. papieżem w historii Kościoła i pierwszym z Ameryki Południowej.

Więcej…

 
Dr Wanda Półtawska w Szczecinie

Zamieszczamy nagranie konferencji wygłoszonej 23 października przez dr Wandę Półtawską, wieloletnią przyjaciółkę Ks. Karola Wojtyły, od czasów gdy był duszpasterzem akademickim, aż do śmierci jako Papież Jan Paweł II. Dr Wanda Półtawska jest lekarzem psychiatrą - specjalistą ds. młodzieży, autorką wielu książek, m.in. "Beskidzkie rekolekcje" Zapraszamy do wysłuchania konferencji i obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.

Więcej…

 
Gdybyś nigdy...

Gdyby Twoje życie byłoby idealne, to czy On byłby Ci potrzebny? Gdybyś nigdy nie zaznał cierpienia, to skąd byś wiedział co przeszedł Jezus?

Więcej…

 
Terapia duszy

Co jest największym moim i Twoim wrogiem? Co stanowi największe niepowodzenie? Co jest najpiękniejszym prezentem? Najprzyjemniejszym uczuciem?

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 68451 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook