Dziś: piątek, 31 maja 2024
Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Zapisy elektroniczne ADM Chojna 2022
Nie mogę wyświetlić obrazka

Archidiecezjalne Dni Młodych realizowane pod hasłem „WSTAŃ. Bądź świadkiem!” (por. Dz 26, 16), będą częścią obchodów XXXVI Światowego Dnia Młodzieży, przeżywanego w wymiarze diecezjalnym. Spotykamy się w Chojnie w dniach 16-18 czerwca 2022 r. na trzydniowy program wydarzeń. Elektroniczne zapisy grup uczestników spotkania - na stronie www.zapisy.ichtis.info - rozpoczęły się 6 maja br. i potrwają do 10 czerwca br.

www.zapisy.ichtis.info

Elektroniczne zapisy uczestników na Dni Młodych odbywają się na Portalu Młodych Ichtis, pod adresem: www.zapisy.ichtis.info. Zapisy uczestników będą polegać na wypełnieniu odpowiedniego formularza. Osoba odpowiedzialna za grupę (ksiądz, siostra zakonna, katecheta, animator - pełnoletni opiekun grupy) dokonuje najpierw rejestracji swojego konta, do którego po zalogowaniu wpisuje uczestników swojej grupy. Loginy i hasła opiekunów zarejestrowane w ubiegłych latach zostały skasowane i należy utworzyć nowe konto opiekuna grupy.

Każdy opiekun posiadający swój tegoroczny login i hasło będzie mieć możliwość dokonywania aktualizacji swojej grupy (dodawanie, edytowanie i usuwanie uczestników swojej grupy). Dodatkowych, pełnoletnich opiekunów grupy rejestrujemy w elektronicznym systemie jako uczestników danej grupy, zaznaczając w formularzu tej osoby odpowiednie pole. Pod opieką jednego opiekuna może być 15 osób powyżej 10 r.ż. Zwolnieni z opłat zostaną tylko główni opiekunowie grup, których liczebność wynosi min. 10 osób.

W celu prawidłowej rejestracji uczestników należy uprzednio zebrać następujące dane: imię, nazwisko, nr tel. uczestnika i nr tel. do prawnych opiekunów uczestnika (rodziców) i wybrać nazwę jednego warsztatu wybranego przez uczestnika. PESEL oraz adres e-mail uczestnika nie są wymagane, ale mogą ułatwić organizatorom kontakt z uczestnikami grupy lub pomóc opiekunowi grupy przygotować dane do ubezpieczenia swojej grupy (ubezpieczenie grupy realizuje samodzielnie opiekun). W celu ułatwienia zebrania danych uczestników swojej grupy można wykorzystać pomocniczą listę uczestników z parafii. Pliki w formacie *.doc oraz *.pdf z pomocniczą tabelą uczestników oraz oświadczeniem rodziców osoby niepełnoletniej są dostępne także na stronie elektronicznej rejestracji w zakładce „Do pobrania”.

Księży prosimy o wzięcie alby i stuły koloru białego oraz pomoc w sakramencie pokuty i pojednania. Wszystkich kapłanów zapraszamy do koncelebrowania Mszy Świętej. Ministrantów prosimy o wzięcie komży i białych pelerynek. Prosimy także, aby lektorzy wzięli alby i cingula, a członkowie scholi parafialnych stroje liturgiczne.

Prosimy, aby rodzice/opiekunowie prawni osób niepełnoletnich wypełnili oświadczenie, którego wzór do wypełnienia znajduje się TUTAJ. Oświadczenie to powinien mieć przy sobie opiekun grupy podczas trwania Archidiecezjalnych Dni Młodych.

Funkcjonuje także oficjalny profil Archidiecezjalnych Dni Młodych na portalu społecznościom Facebook. Profil wydarzenia można znaleźć w wyszukiwarce serwisu wpisując hasło „Archidiecezjalne Dni Młodych”. Zapraszamy do odwiedzania i „polubienia” profilu Dni Młodych na Facebook`u oraz udostępniania go dalej.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji, organizacji i programu Dni Młodych można uzyskać u ks. Marcina Szczodrego (609 009 902) i p. Pauliny Fryszki (506 413 634), a także na Portalu Młodych Ichtis www.ichtis.info i pod adresem mailowym: info@ichtis.info.

Archidiecezjalne Dni Młodych odbędą się według obowiązujących przepisów sanitarnych.  


liczba odsłon: 930 | dodano: 2022-05-16 10:10:23

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook