Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Warsztaty ewangelizacyjne "Talitha Kum"
Nie mogę wyświetlić obrazka

Wspólnota Przymierze Miłosierdzia zaprasza młodzież, kandydatów do bierzmowania z Archidiecezji wraz z duszpasterzami i katechetami na warsztaty ewangelizacyjne „Talitha Kum”, których celem jest doświadczenie osobistego spotkania z Jezusem Chrystusem przez wiarę i nawrócenie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniach od 27 do 28 września br., a następne od 6 do 7 grudnia br. (UWAGA! Wcześniej była podana błędna data od 5 do 6 grudnia. Przepraszamy za pomyłkę).

Zapisów można dokonać telefonicznie pod nr. tel. 794 653 688. Warsztaty oraz noclegi odbędą się w Szkole Podstawowej obok Archidiecezjalnego Domu Rekolekcyjnego, przy ul. Strzałowskiej 26 w domu pielgrzyma Totus Tuus przy ul. Rydla 63 w Szczecinie.

W czasie tych warsztatów uczestnicy, zarówno młodzież, jak i księża lub katecheci, będą mogli dołączyć do tworzonej obecnie ekipy diecezjalnej, która po kilku miesięcznej formacji zostanie przygotowana do samodzielnego prowadzenia takich warsztatów w różnych parafiach lub szkołach.

Zatem zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się metodologii warsztatów ewangelizacyjnych „Talitha Kum”, aby w przyszłości prowadzić je w swoich parafiach i innych środowiskach.


liczba odsłon: 1325 | dodano: 2014-09-23 11:20:03

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook