Dziś: czwartek, 23 marca 2023
Imieniny: Pelagia, Feliks, Zbysław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Tam jest bosko!
W dniach 19-22 sierpnia w Broczynie k. Czaplinka niemalże w środku lasu postawiono scenę. Tuż obok wyrosło kolorowe pole namiotowe, które zainicjowano pod hasłem „Boski Festiwal”, jako reaktywację Sejmików Młodzieżowych.
Po latach powrócono do dawnej idei Sejmików, które przyciągały młodych muzyką i dobrą zabawą, już wówczas nie brakowało spotkania z Bogiem. Dziś reaktywacja znów odniosła swój sukces. Muzyka, muzyka i muzyka – to niewątpliwy atut Boskiego Festiwalu, który przyciąga fanów dobrego brzmienia w każdym tonie. W rytmie różnych dźwięków i gatunków muzyki można spotkać też Tego, który dał nam muzykę. Można z Nim porozmawiać w ciszy adoracji, można się z Nim pojednać przez serce i ręce kapłańskie. A można także o Nim świadczyć. Nie musisz wiele, przyjacielu – wystarczy byś był… Odwaga spotkania z Bogiem jest wielka, ale Radość, która płynie z tego spotkania jest niedopisania.

Ci, którzy przybyli do Broczyna powtarzali, że warto tu być, że reaktywacja Sejmiku to radość ze spotkania wspaniałych ludzi m.in.: Ireneusza Krosnego, który przemówił „ludzkim głosem”, Marcina Kochanowskiego – psychologa polskiej kadry piłkarzy ręcznych. To pole namiotowe pełne pasji i sił młodych ludzi szukających sensu życia, szukających odpoczynku, którzy po prostu chcą ze sobą być i bawić się przy muzyce wspaniałych zespołów.

 

Za rok pewnie spotkamy się tam znów, za rok… organizatorzy będą czekać także na Ciebie.

 

Joanna Witych

 


liczba odsłon: 2075 | dodano: 2010-08-28 15:53:13

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook