Dziś: czwartek, 30 maja 2024
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Przechodzimy na "Mocną Stronę Życia"
Nie mogę wyświetlić obrazka

Międzynarodowe Bractwo Małych Stópek przy wsparciu Fundacji Małych Stópek zbudowało najnowocześniejszą stronię internetową Pro-life w Polsce - www.dlazycia.info. Celem twórców witryny jest zgromadzenie, aktywizacja, oraz skomunikowanie wszystkich tych, dla których życie człowieka rozpoczyna się wraz z jego poczęciem.

Cele te realizowane są w trzech obszarach: edukacyjnym, pomocowym i duchowym. Dzięki społeczności zgromadzonej wokół Bractwa internauci mają możliwość angażować się w zmianę postaw, nieść pomoc tam, gdzie życie jest zagrożone oraz uczestniczyć w ogólnopolskich wydarzeniach. Użytkownicy za sprawą prostych i nowoczesnych funkcji oraz dzięki udoskonalonej szacie graficznej mają możliwość bez wysiłku odkrywać „Mocną Stronę Życia”.

Zespół Fundacji Małych Stópek oraz Agencja Czarny Kod, wykonawca strony internetowej, stworzyli projekt skierowany głównie do młodych ludzi oraz tych, którzy wykorzystują Internet, by zrobić dla świata coś dobrego. Nowoczesny i minimalistyczny design, ciekawe teksty, filmy i fotografie zachęcają do częstych odwiedzin, budują poczucie wspólnoty. 
Witryna będzie impulsem do wspólnych spotkań, Mszy Świętych oraz modlitwy w intencji dzieci nienarodzonych i wszystkich tych, których życie jest zagrożone. Pomocne są informacje w zakładkach „Kalendarium”, „Formacja”, czy „Dołącz do nas”.

Od teraz każdy może zapoznać się z misją i działaniami Fundacji Małych Stópek, poznać jej pomysłodawcę, Księdza Tomasz Kancelarczyka, wolontariuszy oraz pracowników. Za pośrednictwem formularza zamówić można gadżety edukacyjne lub pobrać bezpłatne materiały.

Start nowej strony to przede wszystkim ukłon w stronę licznego grona darczyńców i przyjaciół Fundacji. Wspierając działania organizacji, chcą wiedzieć na jakim etapie jest pomoc i jakie efekty przyniosło ich działanie. Każda chętna osoba może włączyć się w pomoc samotnym mamom czy edukację młodzieży, stając się dobrodziejem i darczyńcą. Dzięki stronie pomoc ta staje się jeszcze prostsza.

- Działania ruchu Pro-life w Szczecinie sięgają lat 80-tych. Tworzymy żywą społeczność, która potrzebuje się ze sobą komunikować, spotykać oraz świadczyć w codzienności o tym, że życie jest największą wartością. W Fundacji i Bractwie kształtujemy i inspirujemy grono ambasadorów i wolontariuszy, a strona jest nośnikiem tych działań. Odwiedzając regularnie www.dlazycia.info przechodzimy na Mocną Stronę Życia! – mówi Prezes Fundacji Małych Stópek, ks. Tomasz Kancelarczyk.

 


liczba odsłon: 1644 | dodano: 2016-02-08 14:58:04

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook