Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Partnerzy, Sponsorzy i Darczyńcy Dni Młodych Wolin 2023
Nie mogę wyświetlić obrazka

Dni Młodych Wolin 2023 zrealizowaliśmy wspólnie dzięki życzliwości i wsparciu naszych Partnerów i Sponsorów: Gmina i Miasto Wolin, Fundacja Szczecińska, Województwo Zachodniopomorskie - Pomorze Zachodnie, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie, Dom Medialny Święty WojciechPrzedsiębiorstwo Budowlane Calbud, Krajowa Grupa Spożywcza - Cukrownia Kluczewo, Europejski Fundusz Rozwoju Wsi PolskiejGospodarstwo Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, DOM INWEST Sp.J. Eugeniusz i Teresa Japtok, Piekarnia&Cukiernia Asprod, Biblioteka Publiczna Gminy Wolin. Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym: Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego oraz Zachodniopomorskiej Kurator Oświaty Katarzyny Koszewskiej.

Pragniemy Państwu serdecznie podziękować za zaangażowanie w organizację i promocję Dni Młodych, które odbyły się w dniach 8-10 czerwca 2023 r. w Wolinie. Dzięki bliskiej współpracy z Państwem po raz kolejny w tym wydarzeniu wzięła udziała młodzież z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz ich opiekunowie i animatorzy prowadzący różne punkty programy spotkania.

Serdecznie dziękujemy Państwu za okazywaną pomoc finansową w przygotowaniu i realizacji tego wydarzenia. Dzięki Państwa pomocy wielu młodych ludzi mogło uczestniczyć w ciekawym i różnorodnym programie edukacyjno-wypoczynkowym, do którego należały m.in. integrajca, konferencje, koncerty i zajęcia rekreacyjno-sportowe. Dzięki Państwa życzliwej przychylności mogliśmy wspólnie zorganizować wartościowe spotkanie, sprzyjające edukacji i wychowaniu młodego pokolenia oraz krzewieniu kultury chrześcijańskiej.

Składamy Państwu głębokie wyrazy wdzięczności za dotychczasową współpracę oraz pomoc w przygotowywaniu i organizacji Dni Młodych w Wolinie. Dziękujemy za Państwa życzliwość, otwartość i zaangażowanie! Cieszymy się, że mogliśmy twórczo współdziałać podczas realizacji tego przedsięwzięcia.
 

 

PATRONAT HONOROWY

 

           

 

          

 

 

ORGANIZATORZY
                     

 

SPONSORZY I PARTNERZY

                       

 

            

  

                                     

 

 

                    

 

 

 

 

 


liczba odsłon: 825 | dodano: 2023-06-20 13:55:31

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook